Forum Polityka, aktualnościKraj

Duże partie przetrwałyby bez pieniędzy z budżetu

Duże partie przetrwałyby bez pieniędzy z budżetu

Wyświetlaj:
esital / 2009-02-14 14:26
Otworzyłaby się droga do korupcji ?
W jaki sposób?
Szukamy oszczędności? Odetnijmy 50% wszystkiego.
-pensje, diety, premie panów posłów i senatorów,
-dotowanie partii politycznych,
-wydatki na podróże służbowymi środkami lokomocji.
-zmniejszenie budżetu na inwestycje w takich instytucjach jak ZUS, w końcu nie musi mieć pałaców może mieć siedzibę na parafiach, które pomieściłyby nie jedną taką instytucję.
-w końcu opodatkować tzw. instytucje kościelne, które nie prowadzą działalności charytatywnej tylko wręcz handlową.
W ten sposób znajdziemy dużo więcej niż 17 mld PLN.
Dlaczego tylko obywatele mają zaciskać pasa już i tak mocno zaciśniętego, płacąc haracze w postaci najwyższych podatków na świecie, że nie wspomnę o składkach na ZUS .
beges / 88.220.58.* / 2009-02-14 10:52
nie widzę powodu, abym utrzymywał tych darmozjadów. Tak w ogóle to jest ich zdecydowanie za dużo przy tym korycie.
Potem te bydło nawet nie wie jak zachować się w samolocie
wuem43 / 90.129.92.* / 2009-02-14 08:10
No to już, na co czekać?
Zabrać te pieniądze jakj najszybciej i przeznaczyć dla sierot i domów dziecka i tp.
Do boju platformo, bo pisiaki nadal za nasze pieniądze będą pokazywać te leciwe aniołki i opowiadać bzdury o czynach nie dokonanych.
by żyło się lepiej / 83.26.64.* / 2009-02-12 17:44
Tia, ale bez dotacji jeden z ex-premierów nadal łaziłby w rozklapciałych i brudnych półbucikach, strzygłby się u tego samego fatalnego fryzjera i pozował za reklamę gabinetu dentystycznego (opcja "przed wizytą"), a przesławne trzy egerie wiedziałyby, co to jest wizażystka z opowiadań prezydentowej Kwasniewskiej w TVN STyle. A tak na blibordach wiszących nad naszym wioskowym GS-em mogą zachwalać swe niedokonane czyny i zklinać swą przeszłość, której podobno wcale nie było.
:-P / 89.78.211.* / 2009-02-12 13:40
a ja nie zgadzam sie na finansowanie partii z budzetu!!!!!!! nie zgadzam sie!!! niech sobie zbierają składki. w końcu tylko swoj swego kryje. nawet zeby znależć sie na jakiejkolwiek liście wyborczej trzeba dooobrze zapłacic.
bez przerwy tylko dopłacamy na nierobów. ni czytaty ni pisaty ten ludek sejmowy. nie umieją, nie chcą przeczytać ustaw, które przegłosowują ale wymądrzają się.....
nie zgadzam się na ani jeden grosz z moich podatków!!
Wapniak / 2009-02-12 11:50 / Tysiącznik na forum
Nic dziwnego. Przy możliwościach ich władz....
czarek1234 / 80.52.132.* / 2009-02-11 22:58
Peło jestes złośliwym ignorantem. Na PIS głosowali bardzo rozni ludzie, takze tacy ktorym z kazdego mozliwego powodu nie dorastasz do piet...ale nie wazne.Ważne jest to , ze w osttanich wyborach najwieksze procentowo zwyciestwo nad PIS PO odniosło w zakładach karnych....Cóż ,bandyta zawsze bedzie głosował na swojego....
emeryt2 / 213.158.196.* / 2009-02-16 00:55
Panowie pełna żenada . Poczytałem wasze wypociny i co - tylko jad. Wy już chyba inaczej rozmawiać nie umiecie. Czy wy nie widzicie , że tylko wy - chociaż w sposób bardzo prymitywny i chamski - walczycie o niby dobre imię waszych partii . Gdyby jeszcze tym partiom zależało na tym dobrym imieniu to bym to zrozumiał. Ale jak wynika z ich postępowań to im na tym nie zależy . Więc po co panowie tyle jadu. Prawdą jest to , że polak nie wybiera najlepszych , tylko mniejsze zło - ale co to za wybór- i jest się o co tak żołądkować. - szkoda nerwów. Tak naprawdę to wszystkie partie uprawiają prywatę a tacy malutcy jak wy tylko się kłócicie bo sprzedają wam problemy zastępcze. Panowie otwórzcie oczy i podyskutujcie może z taką werwą o tym co zrobić , żeby ta biedna polska miała wreszcie jakiś ideał wzór który można by było wybrać aby nami rządził. Jeżeli my nie podyskutujemy poważnie o naszej przyszłości a jedynie będziemy się kłócić w imię partii to oni będą dalej tak rządzić , ą my będziemy mieli dalej tak jak mamy. Spójrzcie w tył , czy to drzewo na którym siedzą wrony ( nasi politycy ) kiedyś się zmieniło ? To ciągle ci sami panowie którzy tylko czasami z okazji wyborów zmieniają miejsca na gałęziach. I co ? Mamy tak jak mamy. . Ale wszystko od czegoś trzeba zacząć.
Pomysł PO z wstrzymaniem finansowania partii jest dobry . Po pierwsze oszczędności , po drugie jeżeli jakaś partia chce istnieć to niech sama gromadzi sobie fundusz a nie po najmniejszej linii oporu zabrać ludziom. A może ja nie chcę ich finansować. Dlaczego mam płacić na kogoś kto za moje pieniądze "robi mi pod górkę" . A jeżeli chodzi o korupcję to od tego są odpowiednie organa i taka partię powinno się od razu rozwiązać.
peło / 151.92.176.* / 2009-02-12 11:59

Na PIS głosowali bardzo rozni ludzie, takze tacy ktorym
z kazdego mozliwego powodu nie dorastasz do piet...
- na przykład kto?
Elendir / 2009-02-12 07:46 / Łowca czarownic
Próba na zakładach karnych była znacznie mniej liczna niż na ludziach młodych i wykształconych. Jakie wnioski byś wyciągnął z tego faktu? Na PiS z kolei jeśli dobrze pamiętam głosowali ludzie w zakładach psychiatrycznych. I jaki wniosek chciałbyś z tego wysnuć?
Handel wyrokami 1 / 83.30.159.* / 2009-02-11 14:30
PO ma sporo pieniedzy. Szefowa PO , Sawicka bez problemu wyciągneła na wybory 200 000 pln. Dla przypomnienia amnezjonowanym, pryszczatym wyborcom PO.

Dialogi kochanków Julii Sawickiej i Romeo Cebeaowskiego:

X: K**wa mać, tyle mam układów teraz wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłby, gdybyśmy my wzięli władzę
.
Z: No
.
X: Tylko problem jest, jak oni jeszcze raz wezmą władzę i na swoich ludzi powymieniają na kolejne władze
.
Z: Aha. to nie będzie dojścia, nie?
.
X: No, dojście zawsze jest
.
Z: No, no
.
X: Nic w przyrodzie nie ginie, to jest kwestia wypracowania i czasu
.
Z: Jasne, jasne
Pilsener / 2009-02-11 15:24 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Negujesz wyborców PO, a pewnie sam chodzisz na wybory regularnie - co za różnica, na jaką partię się głosuje? Chodząc na wybory sankcjonujesz system, który sam krytykujesz, tylko w swojej naiwności wierzysz, że nazwa partii czy nazwisko polityka ma jakieś większe znaczenie. Za komuny też były wybory i też się ludzie nimi podniecali, a nic się nie zmieniało.
peło / 151.92.176.* / 2009-02-11 14:45

PO ma sporo pieniedzy. Szefowa PO , Sawicka bez problemu wyciągneła na wybory 200 000
pln.
- taaak? A ile wyciągnął Kaczyński umarzając swoje długi w PC? Ciekawe czy takie wiadomości ci umykają czy dziwnym trafem nie możesz na nie trafić...?
Straszne, w tej biednej Polsce sami "przestepcy: z PO...ale przynajmniej "nieskazitelny" Jarosław von Jungingen ma z kim walczyć...-)

Ps. 200 000 to taki majątek? Ups, zapomniałam, że jesteś życiową kaleką i nie masz niczego (konta w banku i rodziny też nie?) jak każdy wierny wyborca Jarosława spod budki z piwem i to są oooogromne pieniądze...
Bardzo przepraszam za to niedopatrzenie.
pałowłeb / 79.185.239.* / 2009-02-11 18:28
Wszystko jest tak jak powinno być. Debilny tzw. elektorat tego chciał,tak głosował,to teraz trzeba zdzierać skórę i doić to tępe bydło, a jak padnie będzie można z bydła zrobić mydło. Za głupotę polityczną kara może być tylko jedna, non- stop należy głupich kopać w dupsko. Może zaczną myśleć i mądrzeć, a jak nie to od kopów dupa im stwardnieje i będzie się kretynów kopać za darmo i bezkarnie. Na twardej dupie nic się nie czuje. Jak byłeś durniu frajerem to masz czegoś chciał kretynie. Trzeba dodać- babciu zabierz debilnemu, SMSem sterowanemu wnuczkowi dowód, bo ten kretyn tylko potrafi na złość mamie odmrozić sobie uszy. Ferdek Kiepski to w porównaniu z wykształciuchem szczyt intelektu.
jur / 213.25.9.* / 2009-02-15 23:03
Masz rację kolego. Chciałem Ci jednak powiedzieć, że ze suką która ukrywa się pod ksywką "peło" nie warto dyskutować. Jej inne ksywki to:
mikaelina
kilinka
mieszkanka południa
abra
alemalena
nini
olivka
milunia
iskierrka
lalunia
filozofina
valentinia
Przypuszczam że jest "sukointernautką" na żołdze PO. Proszę poszukać niektórych postów jej autorstwa z czwartku i piątku tego tygodnia a przekonasz jaki poziom prezentuje. Ja nazwałem ją "ptasi móżdżek" biorąc pod uwagę "poziom" jej postów. Ta suka robi sztuczny tłok na tym portalu żeby wyglądało jak duże poparcie ma PO. Proszę zwrócić uwagę na znak rozpoznawczy jej komputera: 151.92.176.* którego ta bidulka zmienić nie może i wszystko będzie jasne.
peło / 151.92.176.* / 2009-02-13 12:21

79.185.239.* | pałowłeb
- ktos wyraźnie przywalił ci pałą w łeb bo takich bredni bez składu i ładu dawno nie czytałam...
Może jednak jakieś konkrety czy tylko głośny szczek bezproduktywny?
Floyd / 2009-02-14 01:07 / Tysiącznik na forum
Bawi mnie jak przygania kocioł garnkowi.
Wy jesteście jak dwie krople wody, przynajmniej dla postronnego obserwatora. Jeden pisze bzdury i drugi pisze bzdury, ale każdy uważa się za mądrzejszego od tego drugiego. Nieodrodne dzieciaczki naszego sejmu.
Tudor / 91.200.238.* / 2009-02-11 14:16
Jestem za całkowitym zniesienim subwencji. Dodatkowo wprowadziłbym zakaz emisji jakichkolwiek spotów reklamowych związanych z partią.
sPISkowiec / 83.17.250.* / 2009-02-11 13:08
Zastanówmy się najpierw czy jako społeczeństwo chcemy aby te partie przetrwały?

Czy Ci sami posłowie muszą przez następne dwadzieścia lat żerować na nas?

Tak samo było za komuny z KC PZPR. Towarzysze sekretarze byli dożywotnio członkami KC.

Z naszymi posłami też tak jest - dopóki smierć nas nie rozłączy.
stańczyk / 149.254.219.* / 2009-02-11 12:02
www.kochamdonka.pl

co za paranoja, a nie lepiej olać g....ja ?
warez / 79.185.231.* / 2009-02-11 11:19
Oświećcie mnie proszę. Czy branie dotacji jest obowiązkowe? Jeśli nie to nie widzę żadnego problemu. Niech PO nie bierze dotacji i w ten sposób udowodni czystość swoich intencji. W obecnej sytuacji ich apele są bezczelnym łgarstwem i medialnym biciem piany. Wiadomo że wyrobnicy medialni nawet z banana wystrugają herosa ale akurat w PO herosów jak na lekarstwo za wyjątkiem posiadaczy wielkich gumowych fujar, pistoletów na wodę i zaślinionych opluwaczy.
Elendir / 2009-02-12 07:48 / Łowca czarownic
Jakoś nie widzę by budżet PO był istotnie większy od budżetu PiS. A jeżeli tak, to nie widzę powodu by inną miarkę stosować do PO niż do PiS.
wiadrowódy / 83.17.250.* / 2009-02-11 14:18
Czy tą samą miarą mierzysz wszystkich?
Czy prezes PIS też powinien udowodnić czystość swoich intencji starając sie o fotel premiera?
Jesli tak to co Twoim zdaniem partia "prawa" powinna zrobić z bohaterami filmu Bergerowej?
piła333 / 151.92.176.* / 2009-02-11 11:46
No i co to miało być? Stek epitetów pod adresem PO jako komenarz? Bo źle że chcą oszczędzać? Jakby nie chcieli, zakładam że też byłoby źle?
Zawsze będzie źle a przynajmniej dopóki nie zaczną wykonywać poleceń Jarosława? On - wiadomo - jest jedyny sprawiedliwy, wszystkowiedzący i nieomylny...Jak to wódz vel bóstwo...
PIS planuje jakąś kolejną akcję reklamową, że tak krzyczy żeby nie zabierać im pieniążków państwowych? I tak nie pomoże...
Na razie osiągnął tyle, że między proszkami do prania i reklamami chupa-chupsów przechadza się opalony Jarosław w towarzystwie wypacykowanych podstarzałych babek i bredzi coś o doświadczeniu...
No to macie swojego "herosa"...i po co złośliwie czepiać sie nie swoich?Czyżby zazdrość?
I pamietaj, że jedynym posłem który nie bierze grosza z pieniędzy państwowych jest własnie Palikot, za to posłowie PIS-u potrafili wyprodukowac fałszywe usprawiedliwienia żeby wyłudzić po 300zł...Nie wstyd?
Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem...Powtórz to sobie 100 razy zanim znowu kiedyś przyjdzie ci do głowy wyartykułowanie podobnych bzdetów.
Powodzenia w trudnej sztuce myślenia.
wrocławianin / 79.185.248.* / 2009-02-11 12:28
Ale wracając do meritum sprawy. Dotacje są obowiązkowe czy też można z nich zrezygnować? Czy jest jakiś odgórny nakaz czynności do wykonania za pieniądze z dotacji, np na kampanie reklamowe czy też nie. A nawiasem mówiąc ślina ci cieknie. Nie wściekaj się bo żyłka pęknie i kto będzie kredyt spłacał
piła333 / 151.92.176.* / 2009-02-11 12:42

A nawiasem mówiąc
ślina ci cieknie. Nie wściekaj się bo żyłka pęknie i kto
będzie kredyt spłacał
- komentarz godny PIS-eczka...Gratuluje Jarosławie, elektorat na pana poziomie.
No comment.
lkj / 79.185.248.* / 2009-02-11 12:51
Przyganiał kocioł garnkowi. Przeczytałeś przynajmniej co napisałeś. Pogarda wobec "wypacykowanych podstarzałych babek" uchodzi. Jeszcze raz apeluję, szukaj żerowiska gdzie indziej.
piła333 / 151.92.176.* / 2009-02-11 13:19

Pogarda
wobec "wypacykowanych podstarzałych babek" uchodzi.
- To nie pogarda, to fakt. Pogardę sam sobie dopisałeś...Ciekawe, jakiś kompleks nizszości?
Cóż biedny

79.185.248.* | wrocławianin


79.185.248.* | lkj


79.185.248.* | Postrach
- czy jak ci tam (roztrojenie jaźni?), nie potrafisz utrzymać swojego chamstwa na wodze, choć widać że bardzo się starasz...To ładnie z twojej strony...
Jak będziesz miał coś do powiedzenia oprócz steku bzdur i chamskich odzywek to na pewno jakis mądry człowiek chętnie z tobą porozmawia... Ćwicz, trening czyni mistrza!
Powodzenia w myśleniu, to nie boli, żegnam.
flakizolejem / 79.185.239.* / 2009-02-11 18:31
Fakt, nie wszystkim wierszówka leci. Sądząc po ilości twoich wpisów sądzę że parę srebrników wpadło. Dymaj dymaj.
piła333 / 151.92.176.* / 2009-02-12 11:58

Fakt, nie wszystkim wierszówka leci
- Naprawdę uważasz, że mam aż taki talent pisarski że mi płacą?
Dzięki dobry człowieku, poczułam sie cudownie dowartościowana...W życiu bym ni pomyślała że spotka mnie to ze strony wrzaskliwych ordynusów z PIS-u...
Tym bardziej dziękuję...-)))
Pilsener / 2009-02-11 09:15 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"pomysł PO to źródło korupcji" - co za bzdura, ale polacy wszystko łykają, co im ich politycy nałgają. Na całym świecie walczy się z korupcją ograniczając władzę i strumień publicznej kasy, bo od dawna wiadomo, że to są przyczyny korupcji. Tylko w polsce walka z korupcją przypomina gaszenie ognia benzyną - korupcję obficie podlewa się nowymi urzędami, typu CBA (źródło stołków dla starych komuchów i byłych PZPR'owców), nowymi regulacjami i publicznym groszem. Dlatego właśnie polska zajmuje czołowe miejsca w rankingu korupcji - proponuję jeszcze więcej pieniędzy podatników i urzędów dla partyjnych towarzyszy, a pod względem korupcji pobijemy rekordy.

Poza tym finansowanie partii politycznych z budżetu to łamanie praw człowieka, wolności, demokracji oraz praw obywatelskich i po prostu zwykłe złodziejstwo. Ale czego oczekiwać od kraju, który uczy w szkołach najpierw manifestu komunistycznrgo, a teraz katechizmu powszechnego, nie jest państwem sprawiedliwym ani państwem prawa.
GDA66TY / 2009-02-11 12:14 / Tysiącznik na forum
Trafiłeś w dychę. Dokładnie chciałem coś takiego napisać. Zazwyczaj zanim napiszę coś to staram się poczytać żeby się nie powtarzać. Moim zdaniem to partie wcale nie powinny dostawać kasy z naszych podatków bo niby dlaczego mam płacić na partię której nie popieram.
czytelniczka serwisu / 79.175.204.* / 2009-02-11 06:42
skoro nie umieją pozyskać, zorganizować pieniędzy dla swojej działalności to po co się zabierają za zarządzenie min finansami publicznymi? każdemu powinno się odebrać dofinansowanie i wtedy by pokazali jakimi to są gospodarzami... ludzie by widzieli jak jest a nie w ciemno wybierali ludzi obiecujących nie wiadomo co przy "małym" budżecie.
Pilsener / 2009-02-11 09:20 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Dokładnie, biedacy niech się do polityki nie pchają, albo życiowi nieudacznicy i wykolejeńcy, stare komuchy bez rodziny i konta w banku. Niestety w polsce obowiązuje tak zwany "kult biedy" - bieda jest cnotą i wartością samą w sobie - jak w urugwajsko-paragwajskich serialach, gdzie zły Don Capitalisto molestuje cnotliwą i biedną służbę. Co ciekawe, choć polacy nigdy by nie powierzyli swoich pieniędzy biedakom (widać to choćby po bankach), to chętnie głosują na takich właśnie ludzi. Czego oni oczekują, że ktoś, kto przez całe życie do niczego nie doszedł nagle postawi kraj na nogi, że ktoś, kto ma tylko partię, partia go żywi i ubiera nagle porzuci partyjnych towarzyszy dla idei np. poprawienia czystości wody w kranach?
eie32 / 89.77.41.* / 2009-02-12 19:04
Chyba czytałeś " Biednego i Bogatego Ojca " bo coś mi
zalatuje tą lekturą, BRAWO BRAWO !
maxymili / 2009-02-11 09:08 / Tysiącznik na forum
Albo pokazali by, kto potrafi lepiej się sprzedać także nasze interesy za pieniądze na kampanie, które znikąd się nie biorą.
Najlepszy wg mnie jest projekt PSL ograniczenia subwencji na czas kryzysu i późniejszego odrabiania strat przez Polskę. Myślę, że do 2014 roku można by ograniczyć subwencję do 70% ich obecnej wysokości. Nie zrujnowało by to partii a ostudziło nieco kampanie takie jak obecna prowadzona na pół roku przed wyborami do europarlamentu.
Widać ewidentnie, że PIS ma za dużo pieniędzy.
Elendir / 2009-02-11 06:21 / Łowca czarownic
Jak czytam niektóre komentarze PiSowców na forum to coraz bardziej jestem za ograniczeniem dotacji budżetowych.
AndrewNew / 83.16.121.* / 2009-02-11 06:52
O które konkretnie chodzi bo tu ich nie widzę....
Elendir / 2009-02-11 07:05 / Łowca czarownic
Napisałem na forum, a nie pod tym konkretnym artykułem. Myślę że jak chwilę się rozejrzysz to znajdziesz coś. A i tutaj pewnie takowe się pojawią. Od czasu do czasu zaznaczam je swoją wypowiedzią, ale tego zwyczajnie za dużo jest.
paris / 79.185.231.* / 2009-02-11 11:12
Nie jestem pewien ale wydaje mi się że branie dotacji nie jest obowiązkowe. W związku z tym PO może po prostu pieniędzy nie brać. W ten sposób pokaże szczerość swoich intencji. Cóż po bezgrzeszności jeśli grzeszyć nie ma jak. To żaden powód do chwały być za jeśli się wie że i tak z tego nic nie wyniknie.
Elendir / 2009-02-11 22:59 / Łowca czarownic
Patrząc na budżety partii, to PO nie dysponuje wcale jakimś większym niż PiS. Dlaczego miałoby oszczędzać, gdy inni korzystają?
mari007 / 2009-02-11 09:30 / portfel / HARM
Ja też jestem przeciwny. Przecież to oczywiste, że politycy będą się sprzedawać za kasę. Nawet nie zauważysz jak Ciebie wydy....!
mari007 / 2009-02-11 09:31 / portfel / HARM
Chociaż jestem za tym aby np jakąś część swojego podatku przekazywać na daną partię. To mogłoby się sprawdzić. Jakoś nie wierzę w bezinteresowność "darczyńców" czyli patrz lobbystów.
Elendir / 2009-02-12 07:39 / Łowca czarownic
Z tym pomysłem się zgadzam - wtedy każdy mógłby wybrać na kogo idą jego pieniądze i czy w ogóle idą...
askaray / 2009-02-11 08:24 / Bywalec forum
A ja jestem przeciwny bo pomysł PO to źródło korupcji
piła333 / 151.92.176.* / 2009-02-11 11:54

A ja jestem przeciwny bo pomysł PO to źródło korupcji

A ty masz jakieś konkretne argumenty czy powtarzasz jak papuga za wodzem i jego przyboczną służbą?
Zabrać nieudacznikom dotacje i koniec! Niech pokażą jak potrafia zarządzać i zdobywać fundusze jeśli chcą istnieć! Beznadziejny nieudacznik, który niczego się nie dorobił (nie ma konta w banku ani rodziny) na pewno nie da sobie rady z finansami publicznymi, ze stawianiem na nogi gospodarki a tym bardziej z kryzysem.
Teoretycznie to można się żołnierzykami w domu sie bawić a nie do rządzenia pchać.
Postrach / 79.185.248.* / 2009-02-11 12:44
Jak widzę istny najazd oszołomów z PO. Chłopie idź na onet i tam wyrabiaj wierszówkę. G...o płynęło i dopłynęło gdzie jego miejsce. Jeszcze moment i polecicie z wrzaskiem tam gdzie wasze miejsce. I nie pomogą wpisy całej młodzieżówki PO ani na wp, onecie, czy innych forach. Fora ze dwora.
nikilaik / 78.133.196.* / 2009-02-11 13:39
Ja tu widzę raczej większość oszołomów z PiS. Nie jestem za żadną partią ale uważam że pomysł PO jest naprawde dobry, niebędziemy jedynym krajem który nie finansuje partii politycznych- jak by im zależało na Ojczyźnie i na poprawie bytu zwykłego szaraka to wszyscy by się zgodzili ale tu chodzi o zabranie im pieniążków na wakacje w elegackich hotelikach (ale oczywiście służbowych:)) i innych bzdetach. A te reklamy PiS w telewizji rzeczywiście są obrzydliwe i na to idą nasze ciężko zarobione pieniążki. A tak wogóle to po co nam tyle partii politycznych nie wystarczyło by nam trzy, wtedy by się wkońcu może jakoś dogadali - oczywiście jakby nie było gdzieś w pobliżu Jarka........ No i powinni się jeszcze zastanowić czy rzeczywiście potrzeba w sejmie tylu posłów, przecież większość z nich nie często stawia się w sejmie a jeśli są to niezabardzo nawet wiedzą na co głosują.... to jest straszne........ niechby się w końcu wzięli do uczciwej roboty!!! A co do PiS to dali by w końcu coś zadziałać bo na nic się niezgadzają no i dobrze by było jakby nasz prezydent w końcu stał się BEZPARTYJNY, a może on poprostu słyszy myśli swojego braciszka!!! Nie wiem ale to jest żenujące.
piła333 / 151.92.176.* / 2009-02-11 13:29
Istny najadz "oszołomów" z PO to zobaczysz dopiero po wyborach, czyli już niedługo i żadna reklama w nowym garniturze nie pomoże...
A prezentowaniem takiego (jak widać) poziomu dyskusji na pewno nie zdobędziesz sympatii, ani jednego dodatkowego, tak potrzebnego PIS-owi wyborcy.
I tak trzymać!
Ale nie martw się, wszystkie nieudaczne życiowo typy z pod budki z piwem będą zachwycone, na pewno poprą Jarka mając nadzieję że "dokopie bogatym"...
Jak wiesz mamy demokrację a tu ( na tych forach) WIĘKSZOŚĆ jest kulturalnych ludzi czyli tych co popierają rząd więc śmiesznie raczej brzmi twoje "fora ze dwora"...
Rozmawiasz ze sobą? Cóż, to nie dziwne, roztrojenie jaźni już masz...
Ale nie ciesz się, od zmieniania NICKÓW nie przybędzie PIS-owi wielbicieli...
I całe szczęście!
czaterXX / 2009-02-11 10:17 / Bywalec forum
Pewnie jak ktos jest przekupny to zawsze znajdzie usprawiedliwienie chyba ze sie myle?

Najnowsze wpisy