Forum Polityka, aktualnościKraj

Waldemar Pawlak zbudował towrzysko-biznesowy układ?

Waldemar Pawlak zbudował towrzysko-biznesowy układ?

Wyświetlaj:
fafik555 / 89.75.130.* / 2009-03-13 06:41
wielkie mi co.poiedzial wczoraj na konferencji ze wszyscy maja kolegow i rodzicow,ze to normalne a on jest normalny i nie bedzie tego zmienial
A... / 2009-03-12 11:38 / Bywalec forum
…a PSL-owiec musi zareagować bo…
…aż dziwne, że nikt poniżej nie zwrócił uwagi na dwa fakty.
Primo: atak na Pawlaka przeprowadzono po bezprzykładnej wręcz klęsce wyborczej PO (w starciu z PSL) w Olsztynie…
Nagle lekceważony PSL zaczął być groźny…,
…a więc (po nawet 5 latach!) odgrzebano różne prawdziwe i rzekome „rzeczy i czyny” i je ubarwiono - dołożono kwiatek do kożucha trupów z szafy…

Secundo: atak prasowy poprzedziło spotkanie premiera z prezydentem…
- czyżby doszło do porozumienia co do "wyczyszczenia" sceny politycznej?

Zauważmy dość dziwną przecież, medialną koalicję: Dziennik - „Wybiórcza”…

Rzekomo nepotyczny PSL jakoś nie dorobił się przez swe rzekome układy wpływu na media…
Media te natomiast stały się wręcz obrzydliwie dyspozycyjne - na rozkaz z góry zaczęły więc być - bić niczym sowiecka Prawda…

Ponoć niejaki Adam M. po kieliszku powiedział, że: "...naszym największym wrogiem jest nie SLD czy PiS, a nasz „kochany koalicjant” - no bo oni [czytaj PSL] w przeciwieństwie to tamtych są inteligentni (…)." "Jeśli będziemy drukować wyniki sondaży, to dla PSL chcemy więc czy nie chcemy, musimy liczyć wg wzoru: 4% + pozostałe poparcie dzielone przez 4…”

I to dlatego bodajże tylko CBOS (OBOP?) przed ostatnimi wyborami podawał prawdziwe notowania poparcia dla PSL-u…
fafik555 / 89.75.130.* / 2009-03-13 10:01
misiek ja bym sprawdzila czy premier Aldi ma kota i konto w banku bo to że ufa tylko mamie już wiemy, i jeszcze jedno Aldi jużmiał jedną wdepe finansowo uczuciową ,komputeryzacje urzędow i jakaś dama szwędala blisko niego ,czy to znaczy ze do trzech razy sztuka???????????????? oj Aldi takie sprawy koncza sie upadkiem rządu slynna afera Papandreu pomysl czasem!!!!!
hipoteza / 79.184.8.* / 2009-03-12 21:34
Gra polityczna zwykle jest brudna, niemoralna , po prostu niehonorowa !
Ale my tu nie mówimy o skrzywdzonym świętym !?
My tu mówimy o bezprzykładnym, niemoralnym ( liczne zdrady ) karierowiczu, któremu pierwsze premierostwo trafiło się jak ślepej kurze ziarno !!!
ZSL - owiec przedzierzgnął się w patriotycznego ludowca ! Smiechu warte !
A... / 2009-03-13 08:14 / Bywalec forum
...ale mnie się wcale mój szef się nie podoba (mamy lepszych) i go nie wybielam, żądam tylko by nie niszczyć PSL-u, jedynej realnej reprezentacji Polski B - szczególnie klasy średniej średnich, małych i bardzo małych miejscowości...

Ja do ZSL-u nie należałem, (ojciec za mikołajczykowskie PSL zapłacił ponad 5-letnim więzieniem) i z naszego koła na blisko 40 osób chyba ledwie dwie należały...
(choć mało kto pamięta, że bez ZSL np. nie byłoby rządu Mazowieckiego, że ZSL był azylem dla tych menedżerów, którzy nie chcieli być w PZPR...)
Lepiej przyjrzyj się ilu w terenie prominentnych członków PO nosiło dawniej legitymacje PZPR...
hipoteza / 79.184.6.* / 2009-03-13 16:24
Rozumiem, z psychologicznego punktu widzenia, te odcienie szarości .
Jak dotąd, nie byłem wyborcą PO !
Zawsze jednak popierałem potrzebę radykalnej dekomunizacji i lustracji jako elementy sprawiedliwości dziejowej .
Po 20 latach już chyba nie ma no to szans, co nie zwalnia mnie z wyciągania prawdziwych wniosków z przeszłości !
A... / 2009-03-12 11:34 / Bywalec forum
…a z tego miejsca apeluję więc (…a tak contra dyspozycyjnym mediom) o podawanie przykładów nepotyzmu a raczej „styropiantyzmu” PO.
A ja dam z mego „podwórka”. PSL na v-ice dyrektora firmy z otoczenia rolnictwa (w której chałturzę-dorabiam) zaproponował osobę z tytułem doktorskim z długoletnim stażem kierowniczym - jak najbardziej - dodatkowo NIE będącą członkiem PSL…
Jednym słowem fachowca.
Mimo to PO powołało na ten stołek kadrowca, m. in. odpowiedzialnego za „polowanie na czarownice” doby rządów „łowców układów”.
Dlaczego? No bo… no bo był dobrym znajomym i to od lat, senatora Jana O. znanego latyfundysty…
Obecnie więc by wyjść z tego pata PO chce powołać po prostu kolejnego (już czwartego) dyrektora (taki jest pomysł ww. senatora…) i chce to zrobić w dobie kryzysu - rzekomego zaciskania pasa…
Ja zaproponowałem więc by nazwę naszej firmy, jej przedni człon, zmienić z „Z” (zachodniopomorski) na „S” - czyli dać skrót od Synekury (dla „działaczy” PO oczywiście…).

Ech, niektórym posłom i senatorom z PO po prostu się chyba wolne wybory z wolną elekcją pomyliły...
fafik555 / 89.75.130.* / 2009-03-13 10:07
chiba miales na mysli erekcje co misiek??????????????????
zgred 2 / 153.19.47.* / 2009-03-12 07:14
To, że Pawlak potrafił w sposób legalny osiągać korzyści materialne - dobrze o nim świadczy. Czy w Polsce u władzy muszą być wyłącznie maminsynki, które nawet własnego konta w banku nie mają?
Tusk ma inne problemy i jeśli mianował na ministra, za przeproszeniem sprawiedliwości, takiego męta jak Czuma, to nagonka na Pawlaka mu nie zaszkodzi.
fif1 / 2009-03-11 22:31
Normalnie świństwo mu robią. Chłop ma prywatne życie, a oni mu tam zaglądają. Daleko mu do Sarkoziego i innych mutantów z tzw świecznika. Pawlak to nie zakonnik. Celibatu i ubóstwa nie przysięgał. Ci z dziennika nie mają poważniejszych tematów. Do roboty pismaki. Zajmijcie się tymi, którzy naprawdę na to zasługują i są warci opisywania. A o Pawlakowi możecie buty czyścić i drzwi otwierać.
fafik555 / 89.75.130.* / 2009-03-13 10:12
a czy czysci sie kalosze???????????co do snopka to sie go odstawia a nie otwiera milasku!!!
hipoteza / 79.184.8.* / 2009-03-12 21:17
Do obory , chlewni czy stodoły ???
fif1 / 2009-03-13 08:46
Nie staraj się być złośliwy bo ci to i tak nie wyjdzie. Ale ci odpowiem, że nie jesteś w temacie. A Pawlakowi mogą drzwi otwierać na salony i do limuzyn. On na to zasługuje. Kiedy w tej Polsce zacznie się doceniać ludzi???
ŁowcaGwiazD / 89.77.74.* / 2009-03-11 21:01
ale istotny jest fakt czy "te" rzeczy robił jako Premier Waldemar Pawlak czy jako Premier Waldemar Pawlak.
ŁowcaGwiazD / 89.77.74.* / 2009-03-11 20:59
e e e tam jakieś mieszkanie, strony www, portiernia! zawracanie Dzinnikiem uwagi od rzeczywistych przewał. Lepiej niech mi ktos napisze na jakiej zasadzie zostanie postawione 1000 radarów samochodowych. TO jest dopiero koszt. Podobnio instalacja jednego kosztuje 500.000 zł .
Czy to prawda?
Darc / 2009-03-11 20:35
Pewnie sprawa obrony "pokrzywdzonych" i "oszukanych" przez opcje (derywaty) rozdmuchana została przez W Pawlaka po telefonach od właścicieli firm.
Sam Prezes Waldemar powinien mieć trochę pojęcia o tym hazardzie, w końcu zarządzał Warszawska Giełdą Towarową. A Tam kontrakty weszły do Polski najwcześniej.
Constans025 / 89.200.210.* / 2009-03-11 20:32
Nigdy Pawlakowi nie ufałem.
hipoteza / 79.184.8.* / 2009-03-12 21:15
Premier " małolat " po " nocnej zmianie " z 1992 r. !!!
Stanley026 / 89.200.210.* / 2009-03-11 20:29
Nigdy Pawlakowi nie ufałem.
matros61 / 217.113.229.* / 2009-03-11 19:45
Jeśli komukolwiek , w dniu podpisania umowy koalicyjnej ,wydawało się że będzie inaczej , ten KIEP
Jan 3 / 217.153.161.* / 2009-03-11 19:25
Pawlakowi nic się nie stanie. Kruk krukowi oka nie wykole, mówi przysłowie. Tuskowi zostało by SLD, a to tak jak Kaczyńskiemu Leper i ten drugi. Wiadomo czym się to skończyło.
Runner72 / 2009-03-11 18:40
Pawlak i inni politycy są po prostu bezczelni! Za takie wałki powinni ich dożywotnio pozbawić wszelkich praw do bycia osobą publiczną. A czy to odwet na niego za toksyczne opcje walutowe, nie wiem? Może tak? Jak ludzie rządzący moją coś za pazurami, no to całą górę można szantażować lub obrzucać błotem.
tereferrkiol / 83.20.27.* / 2009-03-11 17:14
Nasz Najjaśniejszy Wałęsa wczoraj straszył, że jak nie będziemy chodzić na wybory, to przestępcy skrzykną się i założą partię, przekroczą próg wyborczy, wejdą do sejmu i będą nami rządzić.

Bidulek nie zauważył, że tak już się dzieje od 20 lat :-))))
hipoteza / 79.184.8.* / 2009-03-12 21:13
A KTO , DO K........ NĘDZY , UŁASKAWIŁ " SŁOWIKA " !!! ???
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy