Forum Forum finansoweBanki

Karta kredytowa może być darmowa

Karta kredytowa może być darmowa

Money.pl / 2006-05-15 19:39
Komentarze do wiadomości: Karta kredytowa może być darmowa.
Wyświetlaj:
Resident / 2007-02-20 11:59
Zabawne, dzisiaj moja żona dowiedziała się, że nie ma zdolności kredytowej by uzyskać tą kartę. Trochę to dziwne. Na stronie reklamują, że wystarczy zarabiać 800zł. Żona zarabia ponad 1300zł netto (zarabiała 1200zł po podwyżce ma teraz 1500zł), płaci kredyt studencki (230zł/m-c) i nie ma zdolności kredytowej? To są jakieś jaja.
xuetzalcoatl / 2010-01-28 20:16 / Bywalec forum
nie ma zdolności kredytowej bo jest jeszcze odliczana "kwota wolna od zajęcia" która obecnie wynosi ponad 1000 zł.
ŁowcaGwiazD / 89.77.74.* / 2009-05-13 20:04
to chyba nie jest portal dla Ciebie :-)
Kaśka / 195.94.219.* / 2007-05-23 14:25
Zapomniałam podać maila;-) izu2002@wp.pl
Kaśka / 195.94.219.* / 2007-05-23 14:23
Witam!
Ja zarabiam mniej niż Twoja żona i otrzymałam kartę w jednym z Banków na bardzo atrakcyjnych warunkach. Bez opłaty rocznej, żadnych obowiązkowych opłat miesięcznych, z dość wysokim limitem, mam prawie 2 miesiące na jej spłatę bez procentów a nawet jak bym weszła na oprocentowanie to z tego co wiem, jest najniższe na rynku. Do tego wyrabiałam ją przez indywidualnego doradcę, który przyjechał do mnie w dogodnym dla mnie terminie, wyjaśnił mi co i jak i wszystko za mnie załatwił... Dla mnie rewelacja. Jesli chciałbyś namiar na tego doradcę, napisz do mnie maila - myślę, że się nie pogniewa, za taką reklamę;-)
Resident6 / 80.53.130.* / 2007-02-20 11:58
Zabawne, dzisiaj moja żona dowiedziała się, że nie ma zdolności kredytowej by uzyskać tą kartę. Trochę to dziwne. Na stronie reklamują, że wystarczy zarabiać 800zł. Żona zarabia ponad 1300zł netto (zarabiała 1200zł po podwyżce ma teraz 1500zł), płaci kredyt studencki (230zł/m-c) i nie ma zdolności kredytowej? To są jakieś jaja.
Joh / 81.18.215.* / 2006-12-20 12:02
Swietnie. Przejdzcie sie do BZWBK na Jana Pawla, porozmawiajcie z Paniami zanim otworzycie tam rachunek, bedziecie zalowac pozniej na prawde ilekroc bedziecie chcieli sie czegos dowiedziec - panie sa po lieceum ekonmoicznym i kultra osobista pozostawia wiele do zyczenia.
Karty chipowe nie dzialaja, bzwbk nie podlicza sald, nie sprawdzicie stanu rachunkow i nic nie zalatwicie. Swietny pomysl.
Sg / 193.138.140.* / 2006-08-15 22:51
Kredyty mają sens tylko gdy idana iwestycje: dom, mieszkanie, firma. W przeciwnym razie to marnotrawienie pieniedzy. Jeśli ktoś ma duże dochody to spokojnie może z nich żyć, więc po co mu karta kredytowa?
Poza tym przy zakupach w wielu sklepach można dostać 2% zniżki płacąc gotówką.Bo 2% sklepy muszą zapłacić za operacje karciane. Czyli i bank i organizacja karciana łupi sklepy. Pewnie wielkie sklepy jak np.: tesco mniej łupi, zakłądam że tam mogą płacić 1%...
xuetzalcoatl / 2010-01-28 20:19 / Bywalec forum
zgadzam się z Tobą, że na dłuższą metę karta kredytowa prowadzi do nakręcania się spirali zadłużenia. Sprytny pomysł wykorzystujący "iluzję" oszczędności. Jak się mawia w Ameryce - pomysł szatański.
Fuksa / 77.236.0.* / 2007-11-05 05:04
Karta kredytowa ma sens. Jak by nie było sensu jej posiadania nie była by tak atrakcyjnym produktem. Jest to bardzo wygodny środek płatniczy który eliminuje nam ryzyko zagubienia lub kradzieży gotówki. Kolejną zaletą karty jest inaczej jak przedmówca pisał ograniczenie kosztów wynikające z odroczonego terminu spłaty zadłużenia. Plastik ułatwia bardzo życie w sytuacjach kiedy chcemy płacić online co może tylko dla poniektórych jest abstrakcją. Nie znam człowieka któremu w życiu nie zdarzyła sie sytuacja że potrzebował nagle więcej pieniędzy niż miał w portfelu, karta przez okres nawet 2 miesięcy jest w stanie pokryć nasze zwiększone potrzeby bez odsetek. Co do zniżek to zapewniam że mając karty niektórych banków możemy sie spodziewać większych upustów niż tych o których mówił SG . Plusy karty można wymieniać dalej bo jest ich sporo od wygody do czynników ekonomicznych w każdym razie stwierdzenie "po co ci karta" nie powinno poddawać słuszność jej posiadania lecz odwrotnie.
Izunia / 195.94.219.* / 2007-05-23 14:32
Ja używam swojej kredytówki do płacenia przez internet, rezerwacji biletów lotniczych, za granicą ma dużo korzystniejsze przeliczniki niż karta do do rachunku i mam wiele zniżek w różnych sklepach nawet do 60%. Poza tym kartę kredytową można ubezpieczyć a swojej do konta niestety nie, więc jak się coś z nią stanie, to są to pieniądze banku a nie moje, więc nic nie trace. Jak widać są jednak pewne korzyści, tylko trzeba poznać ten produkt i umieć z niego korzystać z głową a nie wydawać więcej niż się zarabia.
Yanco / 83.14.190.* / 2006-07-18 21:42
> Oprócz standardowego paska magnetycznego, ma wbudowany także chip. To zapewnia jej większe bezpieczeństwo.
-- Dlaczego więc złodziej miałby się biedzić nad chipem, skoro ma do pokonania o wiele łatwiejszy pasek magnetyczny? A więc: dlaczego karta z dwoma urządzeniami weryfikującymi o nierównoważnej mocy ma być bezpieczniejsza?
kajak / 195.20.110.* / 2007-08-23 13:39
Nie rozumiesz, po przeciągnięciu karty w terminalu w sklepie gdy jest to karta z chipem, pojawia sie komunikat, ze jest to karta z chipem i trzeba znac pin, zeby cos na nia kupic. podpis juz nie wystarczy, a tak jest przy kartach tylko z samym paskiem
RK / 83.27.23.* / 2006-07-01 07:07
Tylko InvestBank oprocentowanie 15% !
Monissa / 195.94.219.* / 2007-05-23 14:34
Ja mam w Millenium 9,9%. P. S. Kaśka chyba mam tego samego doradcę co Ty i też jestem bardzo zadowolona ze swojej karty;-)
CarrefourVISA / 83.17.38.* / 2010-01-27 11:14
Dajcie mi kontakt z tym doradcą!!!!! Ja też mam kartę w Banku MILLENNIUM która miała być bezpłatna jeśli wydam w ciagu roku 12 000zł. Wydałem 12080zł i niestety opłata została pobrana. Reklamacja nie pomogła. Wstrzymują celowo księgowanie transakcji na wyciągu w dwunastym miesiącu aby naciagnąc klienta na opłatę. Błednie podliczają saldo transakcji a nóż widelec któryś z klientów tego nie zauważy i zapłaci. W koncu to tylko kilkadziesiąt złotych na rok więc z pewnością sądził sie nie będzie.
BWPortal.pl / 81.190.85.* / 2006-06-27 21:54
Ciekawostka.
Money.pl pisze:
"A jeśli potrzebujesz gotówki, a chcesz uniknąć prowizji za wypłatę gotówkową - możesz przelać dowolną kwotę na *swoje* konto bankowe, a z konta wybrać pieniądze w bankomacie."

Natomiast BZ WBK pisze:
"Przelewu można dokonać na dowolny rachunek w PLN. Wyjątki: nie ma możliwości dokonywania przelewów na rachunek *własny* np: na rachunek innej karty kredytowej (tzn nie można z rachunku karty kredytowej spłacić innej karty)"

Na moje pytanie WBK odpowiedziało:
"W odpowiedzi na pytanie informuję, że nie można przelewać środków na "swoje" rachunki w BZWBK, jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie przed wypłatą gotówki z bankomatu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie żeby przelać na swoje konto w innym banku i wypłacić z bankomatu."

A właśnie takie wykorzystanie przelewów (wypłata z bankomatu) jest reklamowane na stronach Money.pl
Krzysztof / 83.15.49.* / 2006-06-15 13:34
Poczatkowo podobały mi się warunki na jakich można uzyskać kartę w Money, ale gdy sie zorientowałem ze współpracuje on z BZWBK to już karty mi się odechciało.
Wg mnie jest to najgorszy i najpazerniejszy bank w III i IV RP. Nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. Pozdrawiam Rzecznika Klienta tego Banku - p. Annę Nowak , o ile jeszcze jest rzecznikiem. Jest to Rzecznik Banku zwany dla niepoznaki Rzecznikiem Klienta. Reprezentuje wyłącznie interes banku. Połaszczyli sie na kwotę 38 zl a starcili dużo więcej ,bo przenioslem wkłady do mBanku.
Czy BZWBK zyskał coś na sporze ze mną ?
Odp. Nie, wyłącznie stracił. Ale to już sprawa tego Banku.Odradzam wszystkim kontakty z tym bankiem.
januszpiotr / 80.54.254.* / 2007-11-16 18:25
zgadzam się z Krzysztofem, BZWBK to HORRORBANK, totalna niekompetencja, historia operacji po 2 dobach etc. ODRADZAM ZAWSZE TEN "BANK"
sit / 194.0.103.* / 2007-10-17 18:32
Swięta prawda ,najgorszy bank omijajcie z daleka !!!!
paseo / 85.128.78.* / 2006-06-21 15:55
Potwierdzam.Wplacalem do funduszy ARKA duza sume.Ustalilem wszystko w oddziale banku,z odpowiedzialnym pracownikiem.Okazalo sie,ze nie byl odpowiedzialny i przelal moje pieniadze dzien pozniej niz bylo ustalone.W dodatku oszukalmnie ,gdy pytalem.
Pracownika wyrzucono,jednak bank poszedl w zaparte i ukradli mi ponad 2500 zl ,nie liczac duzej straty,poniewaz dzien pozniej gielda podskoczyla i dostalem mniej jednostek,niz mialo byc na pocztku.
Struktura banku jest niewiarygodnie zawila,czesc operacji wykonuja na zlecenie firmy zewnetrzne.

Skasowalem wszystkie rachunki i juz tam nie wroce.
Ciekawski / 62.29.133.* / 2006-06-08 04:19
Wszystko jest pięknie i ładnie:))))))) tylko jest jeden kruczek, że od 13 miesiąca jeżeli nie dokonamy przynajmniej 5 transakcji w miesiącu rozliczeniowym to będzie pobierana opłata 5 zł miesięcznie. Oczywiście jest to ujęte w tabeli opłat i prowizji. Wiec jeżeli nie będziesz miał przynajmniej 5 transakcji po roku użytkowania karty to możemy zapłacić nawet 60 zł za kartę w ciągu roku. Oczywiście wybór należy do osoby nabywającej kartę a tutaj jest to tylko mój pogląd i oczywiście bank nie jest instytucją charytatywną i zawsze w takich propozycjach gdzie piszą w reklamie że coś jest za darmo zawsze są jakieś "haczyki" oczywiście ujęte w regulaminach bądź tabelach opłat i prowizji. Pozdrawiam.
marzena / 83.8.74.* / 2006-06-21 15:57
W wielu bankach nawet przy karcie do ROR-u pobierana jest oplata, jezeli nie wykonamy 4 transakcji w miesiącu. Każdy klient jes to tym informowany, wiec nie ma kruczków.
artur_19 / 83.23.162.* / 2006-07-03 22:12
ja mam konto w VW BANK - rewelacja karty płatniczej nie musze uzywać ani razu i nic za to nie naliczają (no i nie uzywam bo mam karty kredytowe innego banku zresztą też darmowe) karte uzywam tylko do ewentualnego wyciągnięcia gotówki z bankomatu - z dowolnego bankomatu przy kwocie min. 400 zł za darmo. Prowadzenia konta 5 zl a w ramach tego wszystkie przelewy internetowe za darmow gotówka z bankomatu jak juz pisalem. Bank rewelacja i kartki na urodziny z życzeniami wysyłają :-). Podziękowałem BPH, WBK i tym podopnym zdzierającym z czego się da. VW BANK inne mogą mu skoczyć.
komentator / 83.23.73.* / 2006-06-08 17:23
oj nie czytamy taryfy opłat i prowizji!
Zgodnie z ustawą antylichwiarską trzeba sie zapoznac Panie Ciekawski.
Aby nie naliczyła się opłata mieszczna za korzystanie z karty trzeba dokonac pięc transakcji na dowolne kwoty - tu się zgodzę, natomiast co do ceny karty sie nie zgodzę. koszt miesięczny karty wynosi 0,2% nie więcej niż 5 zł. I to jest zgodne z ww. ustawą. Oznacza, że przy limisie minimalnym 1000 zl kożystaja z "płatnej" opcji karty płacimy za nią roczne 24 zł..... wię uważnie prosze czytac tabele opłat a potem komentować..
komentator / 83.23.73.* / 2006-06-08 17:24
oczywiście korzystają ...ach co za byk :)
Zawiedziony / 81.219.25.* / 2006-05-20 08:27
Szanowne Money!
Ok 2 tygodnie wstecz skuszeni propozycją żona i ja złozyliśmy wnioski o wydanie Waszj karty. Niestety znowu zawiedliśmy się na wspólpracy z BZWBK / kiedyś posiadałem kartę tego banku ale bezprawnie próbował wymusic na mnie ninależne opłaty więc zrezygnowałem /
1. Do żony po kliku dniach zadzwoniła miła pani i zakomunikowała, że wg oceny banku karta jej się nie należy
ale niestety nie umiała już odpowiedzieć na pytanie dlaczego.
2.Jeżeli chodzi o mój przypadek to najpierw pani poweidziała, że w kartotekach banku jest mój stary numer DO więc najperw muszę go osobiście zmienić w oddziale banku w Lublinie - co jeszcze tego samego dnia uczyniłem - po tym fakcie / tak się umówiliśmy / pani miała powtórnie do mnie zadzwonić. Niestey do dnia dzisiejszego tego nie uczyniła.
Wnioski: Żona w innym banku otrzymała karte na lepszych warunkach - nikt nie kwestionował wysokości jej dochodów
Natomiast ja oczywiście skorztystałem tez z propozycji innego banku gdzie 2 godz. po złożeniu przeze mnie wniosku pani już zadzwoniła do mnie i przez telefon załatwiliśmy wszystko od ręki.
BZWBK jest chyba najbardziej ociężałym bankiem
A szkoda bo mogliście mieć 2-ch dorych klientów więcej.
Kartami kredytowymi posługujemy się już od 5 lat.
paseo / 85.128.78.* / 2006-06-21 15:57
polecam moja opinie o BZ WBK wyzej.Jest tyle innych bankow.
Kero / 193.19.104.* / 2006-06-13 11:31
Nie tylko dwóch mogliby mieć bo i mnie także.Ociężały (niemal jak z komuny) system rozpatrywania wniosków trwa w najlepsze w BZWBK co dziwię się że Money jeszcze temu afirmuje.
Złożyłem wniosek przez internet, następnego dnia miła pani zadzwoniła w celu potwierdzenia informacji jakie złożyłem i cisza. Owszem poinformowano mnie, że jeśli chcę łączyć dochody osobiste z dochodami z działalności gospodarczej to muszę dostarczyć 3 dokumenty potwierdzające istnienie mojej firmy 2 zaświadczenia ZUS i US o niezaleganiu, ksero decyzji ZUS. Nie mało prawda?
I zgoda ale nie widzę powodu bym występował do US i ZUS po zaświadczenia tylko po to, że może się okaże iż nie otrzymam takiej klarty.
Logiczne byłoby i nakierowane na przyjazne podejśćie do klienta wydanie wstępnej decyzji o przyznaniu bądź też nie karty kredytowej. Pozytywne wstępne wydanie decyzji oznaczałoby, że mam dostarczyć wymienione wyżej dokumenty aby umowę zawrzeć.
Ale skąd, najpierw mała książka papierów mówiących o mnie niemal wszystko a potem decyzja. Z jakiej racji pytam bank ma zostać w posiadaniu moich dokumentów jeśli nie podpiesze ze mną umowy? Czy może chcodzi o budowanie bazy adresowej?

Drogi Money, mam już kartę kredytową z innego banku a Wy cieszcie się swoim niezrozumiałym komunistycznym zatwardzeniem we współpracy z BZWBK.
komentator / 83.23.61.* / 2006-05-20 14:28
Szanowny "kliencie"
Jeżeli byś się orientował to banki zastrzegają sobie prawo do podawania przyczyn odmowy produktu bankowego! także to wcale nie bylo coś nienormalnego. Po drugie w bankach obowiązuje scoring, może poprostu z żoną macie za malo punktów, a jescze coś: to czy bank respektuje twoje dochody czy nie to zalezy tylko od nich, ciekawe że nie powiedziałeś z jakiego źródła ma żona dochody, no i oczywiście jeszcze jest baza BIK (może coś przeskrobałeś albo co.... tego juz nie napisałeś... i ttak to jest obrażony na cały świat...
Kero / 193.19.104.* / 2006-06-13 11:38
Szanowny komentatorze a jak zdezawułujesz moją wypowiedź? Też coś przeskrobałem czy nie mam pojęcia o co mi chodzi?
Pracujesz pewnie w banku i nudzisz się z braku klientów więc szperasz po necie jako znawca i krytykant klientów.
Przyjemnego leniuchowania mam nadzieję, że nie za moje pieniądze.
Jaksa / 83.18.243.* / 2006-06-07 20:04
A nie można by tego ująć krócej?
Po prostu: "Bank zawsze ma racje."
I jak to stwierdził szanowny komentator jest to jak nabardziej mormalne bo przecież banki zastrzegają sobie takie prawo.
Osobiście coraz bardziej przymierzam się do wymiany banku na skarpetę. Niby dlaczego mam finansować bank?
Obronca Praw Konsumenta / 84.148.253.* / 2006-05-30 17:01
Klient ma prawo byc niezadowolony, tak jak bank ma prawo odmowic wydania karty.
Moje doswiadczenia z BZWBK tez sa zle, pomimo iz w innym banku zakwalifikowano mnie do VIPow.
Nie nalezy wiec atakowac potencjalnie dobrych klientow w sposob jaki Pan to zrobil, bo to oni daja prace bankowcom -- czyzby zasada "klient nasz pan" byla wciaz dla Pana niezrozumiala? A Zawiedziony na pewno juz nie skorzysta z uslug BZWBK, jak zreszta duza czesc moich znajomych. Malo tego, nie poleci go nikomu -- jak tak przynajmniej robie.
komentator / 83.23.73.* / 2006-06-08 17:27
najgorsze jest to, że ludzie oceniają banki po jednej nieudanej transakcji... szkoda ...
artur19 / 83.23.162.* / 2006-07-03 22:21
na szczescie takie moje prawo. lukas bank na starcie zrobił taki cyrk ze na drugi dzień wyłaczałem TV jak leciał reklama "tak powinno być w każdym banku'". A Raiffeisen Bank Polska i MultiBank przysłał człowieka którzy podawali mi po 2 karty i ciągle dzwonią i namawiaja na kolejne uslugi. Rozumiem mała wpadka w trakcie dobrej współpracy ale nie to co wyrabiają banki. To ja jestem klientem a to oni ze mnie żyją !
artur19 / 83.23.162.* / 2006-07-03 22:21
na szczescie takie moje prawo. lukas bank na starcie zrobił taki cyrk ze na drugi dzień wyłaczałem TV jak leciał reklama "tak powinno być w każdym banku'". A Raiffeisen Bank Polska i MultiBank przysłał człowieka którzy podawali mi po 2 karty i ciągle dzwonią i namawiaja na kolejne uslugi. Rozumiem mała wpadka w trakcie dobrej współpracy ale nie to co wyrabiają banki. To ja jestem klientem a to oni ze mnie żyją !
mobo55 / 89.228.32.* / 2006-05-17 20:55
dałem d..y, zwracam honor, to wszystko przez PO i Chucka Norisa
mobo55 / 81.190.248.* / 2006-05-15 19:42
"Po okresie promocyjnym pożyczka oprocentowana jest na poziomie 22 proc. w skali roku. O jedną dziesiątą procenta mniej jest w Onecie i w Interii. "

Nie mniej tylko WIĘCEJ, 22% wobec 21,9%. Brak słów !!!
dwa_grosze / 217.116.100.* / 2006-07-04 23:31
Drodzy Panstwo
Przyznam sie ze bawia mnie dyskusje na temat wysokosci oprocentowania kart kredytowych. Wedlug mnie jest to naj mniej istotna cecha takiej kart. Dlaczego? Poniewaz, o karte taka wystepuje sie przede wszytskim aby w pelni wykorzystac okres 0-go oprocentowania, a nie po to aby zkorzystac z kredytu dlugoterminowego. Osoba prawidlowo korzystajaca z karty kredytowej NIGDY nie zaciagnie takiego kredytu. Po to sa kredyty konsumpcyjne o nizszym oprocentowaniu. Karta Money.pl ma wazna zalete - mozliwosc przelewu na inne konto np. EMAX+ mBanku. 10000 przelane na takie konto, generuje kilka zloty w miesiacu, a kosztuje tylko 3PLN i 19% podatku Belki. Maly dochod za bankowe pieniadze. Czyz to nie cudowne? A co mowi polskie przyslowie? Ziarnko do ziarnka ...
dusigrosz / 145.237.47.* / 2007-09-07 14:49
można dorobić się w ten sposób fortuny!!!!!
Bart / 193.111.236.* / 2006-06-29 16:39
Polecam pod tym względem kartę kredytową Nordei. oprocentowanie, które mam na karcie to 12,5% co chyba nie ma porównania do ww kart. :)
TP / 81.168.139.* / 2006-06-14 12:16
Czy potrafisz czytac tekst ze zrozumieniem? Przeciez dokladnie jest napisane ze u nich jest 22% a w onecie i interii of 0,1% mniej
Konsultant Money.pl / 2006-05-16 19:44 / Specjalista Money.pl
Cytowany fragment właśnie określa, że jedynie w Onecie i Interii jest o 0,1% niższe oprocentowanie.
Gapson / 85.128.75.* / 2006-05-24 10:29
Odradzam MULTIBANK - sami naliczaja wziete z sufitu ubezpieczenie od utraty karty np . wydałes 50 zł a do zapłaty masz 54 zł : innym razem wydałeś 55 zł musisz zapłacic 52 zł ( ot tak od czapy zabieraja ci bez twojej wiedzy kilka zl ) TO SKANDAL !!!! A jak sie spóznisz choćby z zapłata 5 gr z tego "quasiubezbieczenia " to mazs kare 30 zł !!! CO zas siff a byl taki dobr bank na poczatku !!
Kero / 193.19.104.* / 2006-06-13 11:44
Potwierdzam to ubezpieczenie ale i dodaję, że jakkolwiek było ono "wrzucone" mi bezwiednie tak po mojej interwencji usunięto je.
Obiektywny / 83.10.120.* / 2006-06-17 21:14
Z tego co się orientuje to w Polsce panuje duża konkurencja pomiędzy bankami, więdz każdy może znaleźć swój ulubiony bank, w którym będą nas traktowali tak jak należy. Ja zaufałem PKO BP i pomimo że niektórzy nażekają na ten bank to ja jestem z niego bardzo zadowolony. Na odpowiedź o kartę kredytową czekałem ok. 1 godz. a oprocentowanie mam 19,9% i też dostałem ją za darmo.
jps / 217.98.20.* / 2007-08-22 20:11
...za darmo ale tylko w 1-szym roku, tak mi się wydaje
Popint / 192.138.116.* / 2006-11-10 12:42
To prawda. PKO BP jest super bankiem, jestem jego mega zadowolonym klientem.
kinja 1979 / 77.236.0.* / 2009-03-09 20:45
a czy ktos z was moglby mi podac jakies szczegoly dot oprocentowania, gdzie najbardziej oplaca sie wziasc kart?
Hayat / 2009-03-10 15:01
Oprocentowanie jest z reguły bardzo wysokie 15-22%, ale masz ponad 50 dni na spłatę bez odsetek- tylko w takim wypadku zakładanie karty kredytowej ma sens. Po co dawać zarabiać tyle bankom.
kinja 1979 / 77.236.0.* / 2009-03-11 17:44
a czy warto brac karte u tzw. nowych bankow, ostatnio jest ich mnostwo i kusza dobra oferta czy lepiej pozostac przy bardziej znanych bankach? ma ktos z tym jakies doswiadczenia?
pink80 / 2009-03-09 23:47 / Bywalec forum
Nie znam sie zbytnio na tym wiec moze nie do konca odpowiem na pyt pozostaiwe to bardziej obytym z tematem ode mnie i zaprponuje po prostu wejscie na jakas strone z porownaniami takich kart...
kinja 1979 / 77.236.0.* / 2009-03-17 17:59
a kart rabatowe, ostatnio przegladalam oferte lukasbanku (karta furora) i daja tam 6% zwrotu 6% wydanej kwoty, to mi by sie nawet podobalo
Hayat / 2009-03-18 13:46
Czy jeszcze na tym korzystasz? Ma to formę rabatu na zakupy?Bo nie do końca rozumiem, ale idea fajna;)
kinja 1979 / 62.22.72.* / 2009-03-18 16:18
no wiec dostajesz zwrot za zakupy w zakupy w sklepach branży budowlanej, wyposażenia wnętrz (począwszy od cegły i cementu, przez wyposażenie ogrodu, aż po meble, lampy, zasłony itd.) :) mi sie podoba
Hayat / 2009-03-19 14:41
Rozumiem, niestety teraz nie planuje większych zakupów budowlanych, chociaż na inne rzeczy takie rabaty by się przydały:P Na przykład na bilety lotnicze;D
kinja 1979 / 62.22.72.* / 2009-03-20 13:49
polecam strone http://www.programfurora.pl/, tam mozna sobie poszukac patnerow, sa np znizki na sprzet elektroniczny
Hayat / 2009-03-20 23:27
Ok, ale ja tutaj widzę tylko sklepy z materiałami budowlanymi i wyposażeniem wnętrz, są jeszcze jakieś inne?
kinja 1979 / 77.236.0.* / 2009-03-23 20:47
http://programfurora.pl/partnerzy tu tez sa sklepy spozywcze w tej zakladce :)
Hayat / 2009-03-24 18:00
Szczerze mówiąc myślałam, że jest trochę więcej sklepów partnerskich, korzystałabym pewnie wyłącznie z Żabki:P

Najnowsze wpisy