Forum Forum emerytalneOFE

Z Allianz do AIG

Z Allianz do AIG

olo_pl / 2008-02-14 08:08
Zastanwiam sie nad zmianą funduszu , obecnie jestem w Allianz ale zastanawiam sie poważnie nad zmianą na AIG , dobrze sobie radzi mimo kiepskiej sytuacji na giełdzie.
Czy zmiana ma sens, mże jeszcze poczekac ?
w allianz jest niska prowizja od składki , a w AIG płaciłbym 7 % ..
za to znowu AIG ma najniższą opłatę za zarządzanie .
I firma potężna
dodam że mam już przepracowane 23 lata i coś sie tam uzbierało na tym koncie .
Wyświetlaj:
planerzyfinansowi.pl / 79.187.187.* / 2009-04-07 18:35
Zostan w Allianz i przyjrzyj się wynikom prowizjom etc.
olo_pl / 2008-02-19 07:48
Dostałem też propozycje zmiany na AXA.
ewaj32 / 83.5.64.* / 2008-02-14 08:31
witam,czy nie lepiej wybrać Generali?jest bardziej stabilny.
zorientowana w temacie / 85.31.246.* / 2008-02-14 20:37
proponuję sprawdzić ostatni komunikat KNF z pażdziernika 2007 w temacie trzyletniej stopy zwrotu i wyniki za ostatni rok. Obecnie to AIG jest funduszem z górnej pólki i z ppewnością jeszcze długo nim pozostanie,najmniej stracił ze wszystkich funduszy po ostatnich zawirowaniach na giełdzie.
RyB / 2008-02-15 20:35
A to ciekawostka ... z tą opłata za zarzadzanie...
olo_pl / 2008-02-19 07:42
tzn że nie jest niska ?
eme / 83.22.47.* / 2008-02-16 08:36
Ryb mysle, i daje glowe ze to nie są wypowiedzi klintów ale zmieniaczy ofe ktorzy po skonczonym kursie zmieniania są nafaszerowani wiedza o swojej wielkosci. To jest wlasnie główny problem.Nie jest problemem to ze klienci zmieniają fundusze, chwala im za to, to ich pieniadze i powinni sie tym interesowac.Ale wiem ze dzieje sie to wlasnie pod dyktando takiego przedstawiania sprawy.Totalne bzdety. Spotkaj sie z nimi tak jak ja.Totalna porazka.
Mariusz KAZ / 83.12.173.* / 2008-02-19 16:30
I tu się musze z Tobą zgodzić kazdy agen, z poszczególnego fundusze emerytalnego jest nafaszerowany wiedzą o swoim OFE, i zachfala swój reprezentujacy fundusz, a nawazniejsze w tym wszystkim jest to aby skladki które zus przelewa na OFE byly poprawne, a zus lubi czesto przekazywac w czesci skladki na OFE , lub ich nie nie przekazuje.
Tu jest wazna obsługa klienta w OFE a ci agenci ktorzy z poszczegolnych OFE zapisuja maja placone za łebka tak zwanego , czyli tylko za zapisanie do własnego OFE, a teraz powieccie mi wszyscy agenci, jak tacy jesteście cwanie, dlaczego wasza praca konczy sie na zapisaniu do OFE, a dzie komleksowa obsluga, a gdzie sprawdzanie corocznych skladek , ktore sa przelewane co roku z zusu na OFE?, wam juz za to firma nie placi i dlatego to wszystko macie zaprzeproszeniem w ... . Ja pracuje w KAZ i tak samo zajmuje sie OFE, i obliczam skladki swoim klientom, i mowie im ze kazde OFE jest dobre pod warunkiem ze sa przypilnowane skladki, i ze ich agent interesuje sie nim i co roku maja kontakt ze soba jak przychodza raporty z OFE.
Jeślimasz pytania kieruje na meil: cichowskimariusz@interia.pl
any / 2008-02-19 21:32 / portfel / Bywalec forum
Jak ja to kocham, ten bełkocik o obsłudze OFE, o uświadamianiu klientów, normalnie zaplułem sobie monitor ze śmiechu, wisisz mi za piankę do czyszczenia...
Tyle pięknych słów o poważnym traktowaniu, o edukacji - norrrmalnie Siłaczka i Doktor Judym w jednym, taki WashandGo emerytalny.
I na koniec doprawione jeżeli masz pytania napisz miszczofe@najlepszy.ofe.com.
Coby to jeszcze prawda była...
RyB / 2008-02-19 20:51
Chroń mnie Panie przed takim agentem.
Co to jest KAZ? Komitet Analfabetów Zapominalskich?
Jak w liczeniu składek jesteś tak dobry jak w ortografii to strach się bać!!!!!!!
eme / 83.22.7.* / 2008-02-19 20:23
mariusz Kaz pefnie tesz zahfalasz sfój fóndósz i wmawiasz im rze nie majom obsłógi.być morze nie wiesz rze ofe tego nie robiom. A co do kąpleksowej obsłógi to polecem ciebie.Kto ciem w ogule pżyjołn do pracy?
Taaa i tak to jest z tymi którzy maja klientom zapewnic prawidłową obsługę.

Najnowsze wpisy