Forum Forum inwestycyjneFundusze

Jakie prognozy na GPW .

Jakie prognozy na GPW .

czestochowianin / 2008-03-26 07:21
Witam , czy to już ten czas konwersji na fundusze akcyjne ? Bo ceny jednostek są bardzo niskie . czy teraz będzie już szalony wzrost ? Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
Malaga2008 / 212.106.191.* / 2008-03-26 09:15
Bardzo prawdopodobne jak również prawdopodobne jest to, że po szalonych wzrostach przyjdą palpitacje serca, zawały itp. "atrakcje" kardiologiczne Ja jeszcze poczekam, nie będę ryzykowała.
max1224 / 2008-03-26 10:32 / Tysiącznik na forum
przy 3050 - 3100 na wig20 o ile tyle podskoczy a coś mi się zdaje że jest to możliwe można będzie wyskoczyć przeczekać korektę i dalej jazda korekta sprowadzi nas do ok 2900-2950 no chyba że kolejne trupy z szafy zakłócą bieg zdarzeń już pierwszy wzrost łapnięty trafiłem wejście przy 2821 a więc wczorajszy wzrost jest mój ciekawe ile z tego fundy wyciągną
Zeus52 / 2008-03-26 17:24 / 10-sięciotysiącznik na forum
Cześć!Sprawdzałem co tam słychać w Stanach i nic specjalnego.Wczoraj indeksy ratowały spółki z sektorów surowcowego i energetycznego,oraz wmniejszym stopniu transp. Dzisiaj jest na odwrót,czyli na pierwszym miejscu energia,a na drugim surowce,a gorzej że nic poza tym.Gdyby nie te sektory,to pewnie indeksy przebiły by się do Chin(syndrom chiński).Przy okazji wśród najbardziej rozchwytywanych spółen energ.znalazłem Petroleo Brasileiro,to zdaje mi się wchodzi do Templetona bric.czyli powinno Cię zainteresować.To na razie-lecę zobaczyć,co tam się dzieje.Ciekawe,jaki dalej się potoczy....cześć!
weisse111 / 2008-03-26 11:49 / Bywalec forum
Wczoraj czytałem wypowiedzi niektórych zarządzających TFI – DWS, Union, Allianz, ING, Skarbiec. Z reguły żaden z nich nie zaleca wyjścia z TFI. Nie prognozują też, że zyski będą wysokie w tym roku. Informują natomiast, że od kwietnia może bardzo dobry czas na inwestycję dwu-cztero miesięczną i a inwestycja może przynieść całkiem obiecujące stopy zwrotu.
Ale czy tak będzie? Czas pokaże…..
Zeus52 / 2008-03-26 17:06 / 10-sięciotysiącznik na forum
No chyba trudno liczyć na to,że zarządzający będą antyreklamować własne fundusze.
zibi GO / 2008-03-26 14:40 / Bywalec forum
EEE tam.trzeba trochę dokupić i spadać.Na Kasprowym półtora metra sniegu......
pchelek / 2008-03-26 15:01 / Tysiącznik na forum
nooooooooooooooooo
spadki z kasprusia na goryczkowa to ja baaaaaaaaaaaaaaaardzo lubie
zibi GO / 2008-03-26 15:06 / Bywalec forum
Jeszcze nie jechałem nowym wagonikiem.Ale doskonale pamietam czasy gdy stawałem w kolejce o 5 rano a wpuszczali 30 os od 8 a z biletami z firm boczna bramką.Goryczkowa gitesik.Gąsiennicowa ,ten trawersik ciut przyostry.Wyjazd jutro,ale laptic obok.pozdr.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy