Forum Forum inwestycyjneFundusze

PORANNA PROGNOZA (suplement do wczorajszego spokojnie)

PORANNA PROGNOZA (suplement do wczorajszego spokojnie)

max1224 / 2008-04-15 09:11
azja zareagowała całkiem przyzwoicie w większości europy się zazieleniło kontrakty na amerykańskie indeksy od rana zielone surowce chyba zakończyły korektę za oknem ładne słoneczko jest szansa na coś pozytywnego jesteśmy bardzo nisko polecam wczorajszy wykres dzienny wig20 książkoiwa formacja podwójnego dna łącznie z konsekwencjami zaburzona lekko pod koniec ale na fiksingach nie takie cuda się u nas działy wszystko to skłania do lekkiego optymizmu i o ile złe dane ze stanów tego nie zepsują to dziś szanse na odpoczynek dla skołatanych nerwów inwestorów wydają się byc realne
PS ale to tylko moje bajeczki
Wyświetlaj:
pieczek_zzz / 2008-04-16 15:21
mam pytanie do chłopaków którzy mają skandię oraz innch którzy inwestują.
czy zaiwestować teraz w złoto czy jeszcze poczekać?to znaczy ml5 ma -11% miesięcznego zysku.więc się zastanawiam czy nie przerzucić tam części kapitału.
z góry dzięki za odpowiedź
Ewusiaa / 2008-04-15 09:33 / Czekająca na hossę
Prognoza giełdowa z dzisiejszej Gazety Prawnej ( wg Maklera DM BZ WBK)
dziś: Przy małych obrotach możliwe odbicie o 1 do 1,5 proc.
w skali tygodnia: Po krótkich wzrostach na rynek wróci niepokój, rynek pozostanie w korekcie spadkowej
za miesiąc: Wyniki spółek z USA nie pomoga giełdom, korekta potrwa
max1224 / 2008-04-15 15:33 / Tysiącznik na forum
zatem jest okazja do ucieczki z gpw jak ktoś wchodził :-)))
hannibal / 2008-04-15 17:28 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja jestem poza rynkiem........teraz to boczniak z tendencją do spadku......ufam tylko longom.......shorty tylko do zabezpieczania
hannibal / 2008-04-15 17:31 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no chyba ,że przebijemy dołki styczniowe.....wtedy to shorty na maksa........
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy