Forum Forum inwestycyjneFundusze

Fundusz inwestycyjny Pioneer Małych i Średnich Sp. RP FIO - pomóżcie

Fundusz inwestycyjny Pioneer Małych i Średnich Sp. RP FIO - pomóżcie

D@G / 87.105.1.* / 2007-05-19 16:22
Witam, mam 30000 zł do zainwestowania, zaproponowano mi w PKO S.A. Pioneera, ponoć mam zyskać w ciągu 3 mies 17,65%, półrocznej 37,03% albo w skali rocznej 75,47%, czy to jest prawda?, czy moge też stracic część zainwestowanej gotówki? pomożcie mi prosze, bo jestem w tych sprawach nowatorka i nie mam zielonego pojecia:) a moze sa inne ciekawsze propozycje...,
Wyświetlaj:
gimli / 195.136.169.* / 2007-05-26 08:55
po roku możesz mieć 75 % na plusie ale równie dobrze 75% na minusie ale pewnie o tym w banku nikt nie powiedział, niestety bardzo wiele osób inwestujących w fundusze ( dzięki rzetelnym poradom pani Krysi z banku lub pseudodoradców finansowych) nie zdaje sobie sprawy że fundusz może przynieśc 90% zysku ale może też przynieść 90 % straty i jest świecie przekonanych że fundusz to taki sam produkt jak lokata lub obligacje
radziej / 2007-05-27 09:57 / Bywalec forum
słusznie, słusznie... ale w PKO obiecali że będzie to będzie:):):):):).
radziej / 2007-05-20 16:54 / Bywalec forum
jak w pko obiecali 75,47% w skali roku to sie nie zastanawiaj tylko wchodz w ten interes, a czy to jest prawda, to chyba sama powinnaś wiedzieć najlepiej, ponieważ (tak podejrzewam) nikomu więcej na tym forum w pko tego nie zaproponowali, a ponadto nikt z nas nie był świadkiem tej rozmowy. jeśli nagrałaś to na taśmie, to bedziesz miala dowody w przypadku ewentualnych roszczen, gdyby pko nie wywiazalo sie z tej umowy z inwestorem i nie dalo rady pomnozyc twoich oszczednosci o wspomniane75% przez kolejne 12 miesiecy. faktycznie jestes "nowatorka" a opisana przez ciebie sprawa bedzie swiatowym precedensem, nie wiadomo nawet czy to jest zgodne z prawem finansowym, ale niech to rozstrzygnie trybunal konstytuacyjny, po tym jak zlustruje tych co swiadczyli te prawdy w pko. taśmy z nagraniem najlepiej skopiowac i zatrzymac na wszelki wypadek, jedna z kopii prosze wyslac michnikowi. pozdrawiam
D@G / 212.2.100.* / 2007-05-20 23:10
Dziekuję za odpowiedz, tak się złożyło, że dostałam oprocentowanie na kartce papieru:) ale w dalszym ciagu nie wydaje mi sie to prawdopodobne:( w kazdym razie zainwestuje na trzy m-ce i zobacze czy sugerowane oprocentowanie w skali kwartału sprawdza sie.... ale znam juz chyba odpowiedz - N_I_E
radziej / 2007-05-21 16:26 / Bywalec forum
wiesz ja życze Tobie żeby ci sie sprawdzilo, albo zeby na kartce pojawila sie nowa , wieksza kwota zwrotu, ale przede wszystkim ciesze sie ze znasz juz odpowiedz:):):): pozdrawiam serdecznie!
emax / 88.191.13.* / 2007-05-28 16:13
Ja mocno nad polskim pionierem bym się zastanowił, bo jest po prostu kiepski, jesli pionier to tylko w nieczmech i austrii, u nas lepiej cos rodzimego rynku wybrać.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy