Forum Forum dla firmKsięgowość

Trybunał Konstytucyjny oddala skargę pracodawców w sprawie PIT

Trybunał Konstytucyjny oddala skargę pracodawców w sprawie PIT

Wyświetlaj:
FK_ / 78.45.253.* / 2014-07-13 10:53
"udział w spotkaniach (...) szkoleniowych." - za chwile dobiora sie do szkolen argumentujac w ten sam glupi sposob...
Zlikwidowac TK... bedac na uslugach rzadu stracil racje bytu....
Andrzej Bonarski / 83.28.236.* / 2014-07-11 19:59
Trybunał Konstytucyjny od kilku już lat staje się co raz bardziej skuteczną agendą Państwa chroniącą kulejący budżet, wiec i nieudolny rząd.
Natomiast skarżyć się na Trybunał można raczej jedynie Niebiosom, które z natury swej wysokości nie interesują się ani Trybunałem ani jego orzeczeniami oraz odrzucaniem rozpatrywania skarg, co, łącznie, utwierdza przekonanie, iż obecna władza w swym trójpodziale, to wróg obywatela.
Niestety! A wybór mamy niewielki albo żaden.
Andrzej Bonarski
Elemelek / 82.139.24.* / 2014-07-10 23:10
Tak zacofanego i bezmyślnego społeczeństwa jak polskie już dawno nie widziałem. O sędziach już nie wspomnę. Zamiast zwolnić dodatkowe świadczenia z podatku i rozruszać rynek, działają oni na szkodę rynku i przychodów podatkowych. Przykład abonamentów medycznych pokazuje ja k ciemni są to ludzie. Niewydolna służba zdrowia ledwo zipie. Społeczeństwo choruje i nie ma szansy na wyleczenie. Powszechny abonament medyczny spowodowałby rozrost prywatnej służby zdrowia i zmniejszenie obciążenia budżetu. O wpływach z podatków nie wspomnę. Wola oni zebrać nędzne kilka złotych z PIT, który jest najdroższym podatkiem w obsłudze, niż czerpać wpływy z VAT. Nie zapominajmy, ze za podatkiem od abonamentów jest jeszcze ZUS, czyli np. Składki zdrowotne liczone od tak właściwie składki zdrowotnej. Debilizm na maksa oscylujący na poziomie naszych polityków.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sushimnie.]

Najnowsze wpisy