Fraza

"ebitda"

została znaleziona (3125 wyników)
  • 2016-03-22Zysk netto AAT Holding wzrósł r/r do 15,2 mln zł w 2015 r.

(...) porównywalności danych prezentuje również wynik EBITDA i zysk netto skorygowany o wynik na operacjach dotyczących pożyczek od udziałowców (koszty finansowe w kwocie 1,6 mln zł), a także zdarzenia jednorazowe (...)
  • 2016-03-22Przegląd prasy

(...) założenia strategii do połowy roku --Pfleiderer Group celuje we wzrost przychodów i EBITDA w tym roku --Enea: Integracja Bogdanki z grupą nie oznacza zwolnień --Unified Factory celuje w przejście na GPW (...)
  • 2014-07-07Wyższa cena docelowa dla akcji Grupy Kęty

(...) około 60 mln zł, zysk EBITDA 80 mln zł, a zysk netto 49 mln zł. (...) Naszym zdaniem przy okazji wyników finansowych za I połowę 2014 zarząd podniesie całoroczną prognozę EBITDA do 292 mln zł (+17 proc (...)
  • 2015-08-31Cognor: wyższa produkcja, niższe zyski

(...) się rentowności sprzedaży naszych półwyrobów i wyrobów finalnych. EBIT i EBITDA zmniejszyły się o 5,7 milionów złotych. Skorygowany wynik EBITDA wyniósł 18,101 mln zł. Marża EBITDA spadła do 5,5 proc. z 6,9 proc (...)
  • 2016-03-21Enea podsumowuje ubiegły rok. Oto wyniki energetycznej spółki

(...) przed rokiem. Wynik EBITDA Enei wyniósł 2,130 mld złotych, czyli o 9,5 procent więcej rok do roku. Najwyższy przyrost EBITDA (+157 mln zł,czyli 21,2 proc.) odnotowano w segmencie wytwarzanie. Na korzyść spółki (...)
  • 2016-10-21Przegląd prasy

(...) ' na nadchodzący miesiąc --Wynik EBITDA wg LIFO PKN Orlen wzrósł r/r do 2,23 mld zł w III kwartale --Zysk netto PKN Orlen wzrósł r/r do 1 527 mln zł w III kw. 2016 r.   (...)
  • 2016-10-21DM BKO BP podniósł rekomendację dla LPP do 'trzymaj', wycenę do 5 444 zł

(...) powierzchni powinien wspierać sprzedaż w następnych latach. 2016 P/E 41x; EV/EBITDA 17x" - czytamy w raporcie. Analitycy DM PKO BP prognozują, że zysk netto LPP wyniesie 227 mln zł w br. i wzrośnie do 474 mln (...)
  • 2015-08-28Alumetal: wzrost wolumenów i poprawa rentowności

(...) surowców złomowych pozwolił uzyskać grupie Alumetal bardzo dobry wynik na poziomie EBITDA w II kwartale 2015 roku. Wyniósł on 28,2 mln zł i w stosunku do II kwartału 2014 roku był wyższy o 111 proc. W całym (...)
  • 2016-03-18Eurocash poprawia wyniki. Spółka opublikowała raport

(...) , która w całym roku wyniosła -1,7 procent" - czytamy w komunikacie spółki. Poprawił się także wynik EBITDA (zysk przed opodatkowaniem z wyłączeniem kosztów amortyzacji). Wynikał on z poprawy rentowności (...)
  • 2016-03-18Fitch ocenił plany PGE i Energi dotyczące inwestycji w Polską Grupę Górniczą

(...) wskazuje, że zadeklarowana wielkość inwestycji w PGG stanowi aż 27 proc. EBITDA wypracowanego przez Energę w 2015 roku. Co więcej, zapotrzebowanie Energi na węgiel pozostaje niskie (1,2 mln ton w 2015 r (...)
  • 2016-10-20Zysk netto PKN Orlen wzrósł r/r do 1 527 mln zł w III kw. 2016 r.

(...) na wycenę zapasów za III kwartał 2016 roku wyniósł 87 mln zł i w rezultacie zysk EBITDA Grupy Orlen za III kwartał 2016 wyniósł 2 311 mln zł, podano także. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 21 (...)
  • 2016-03-17Przegląd informacji ze spółek

(...) Nonwovens prognozuje wypracowanie 43-49 mln euro zysku EBITDA w tym roku (wobec 44,3 mln euro w ub.r.) i liczy na utrzymanie wyników finansowych w 2016 r. na poziomie zbliżonym do odnotowanych w poprzednich (...)
  • 2016-03-17KGHM podał wyniki. Największa strata w historii

(...) -2,4 EBIT -4816 3424 -240,7 EBITDA -2873 5059 -156,8 Zysk netto -5009 2451 -304,4 Przepływy operacyjne 4163 4849 -14,1 Przepływy inwestycyjne -4981 -5625 11,4 Przepływy finansowe 864 248 (...)
  • 2015-01-30LiveChat Software chwali się wynikami. Jest tak dobrze, że...

(...) . w przypadku EBITDA, oraz 88,9% jeśli chodzi o przychody) deklaruje, że będzie uważnie obserwował sytuację i na bieżąco informował rynek o ewentualnej weryfikacji przewidywań - czytamy w komunikacie. Prognoza (...)
  • 2016-10-19Akcjonariusze Multimedia Polska sprzedają 100% akcji na rzecz UPC

(...) i finansowych biznesu telekomunikacyjnego (RGU, przychody, EBITDA) na dzień zamknięcia transakcji. Wycena została dokonana w oparciu o wyniki biznesu telekomunikacyjnego za 2015 r. Transakcja nie obejmuje (...)
89| 90| 91| 92| 93| 94| 95| 96| 97| 98| ... +10| +25| +100| 209
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | Ś | T | U | W | Y | Z
Nie znalazłeś satysfakcjonujących wyników wyszukiwania frazy ebitda? Zadaj pytanie na forum o ebitda lub spróbuj zawęzić swoje zapytanie. Zobacz również podobne wyniki wyszukiwania do zapytania ebitda