Według sondaży kandydat PiS uzyskał 52 proc. głosów.
Lider opozycyjnej Białoruskiej Partii Lewicowej ,,Sprawiedliwy Świat" Siarhiej Kalakin został kandydatem wyborach prezydenckich na Białorusi.
44 proc. BrytyjczykĂłw popiera pozostanie w UE, a przeciw jest 36 proc.
Polska spółka ma jednak poważnego konkurenta. Lubuscy przedsiębiorcy chcą, żeby zamiast KGHM złożami zajęła się kanadyjska firma.
Grecki minister finansów ocenił jednak, że ewentualne opuszczenie strefy euro przez Grecję byłoby "katastrofą".
Nad Polską w ubiegłym roku odbyło się łącznie ponad 701 tys. lotów - informuje Eurocontrol.
Opozycja i obrońcy praw człowieka twierdzą, że Kreml wykorzysta kontrowersyjne przepisy do walki ze swoimi oponentami.
Szef EBC podkreślił konieczność szybkiego wcielania w życie dotyczących sfinalizowania unii gospodarczej i walutowej zaleceń EBC.
Wcześniej odpowiednie prawo musi jednak uchwalić irlandzki parlament. Z tego powodu, nowe przepisy wejdą w życie prawdopodobnie pod koniec roku.
O poprawie wyników polskiej spółki świadczą obroty, które przed rokiem wyniosły 195,9 mln Lei, czyli 44,1 mln euro.
- Działalność firmy została wstrzymana w trybie pilnym - stwierdzono. Zaznaczono, że produkcja zostanie wznowiona, gdy sytuacja się ustabilizuje.
Branża mocno ucierpiała latem zeszłego roku z powodu kaprysów pogody, przystąpiła do ofensywy w walce o gości.
Pozwala ona rosyjskim władzom na uznawanie zagranicznych i międzynarodowych organizacji pozarządowych oraz firm za niepożądane na terytorium tego kraju.
Daniel Ceballos został bezprawnie przeniesiony do jednego z najbardziej niebezpiecznych więzień w kraju - poinformował jego prawnik.
Afrykanie wolą wzorować się raczej na Azji i przekładać dyscyplinę nad demokracją i obywatelskimi swobodami.
Co mówi o człowieku to, że ma chomika? Wbrew pozorom bardzo wiele - przekonuje Michał Pieprzny, szef Paybacka.
Nowy system handlu akcjami powstanie na bazie rozwiązania, na który od 6 lat ani razu nie udało się przeprowadzić skutecznego cyberataku.
Jesteśmy tu, powiedział prezydent Sergio Mattarella, by odnowić obietnicę, pokonamy mafię, wyeliminujemy ją z życia społecznego.