Notowania

afera madrycka
10.12.2014 13:35

Afera Madrycka. Posłowie się tłumaczą

To był atak na ostatniej prostej wyborczej - piętnują.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Radek Pietruszka)

- _ Ten atak na nas był atakiem na ostatniej prostej wyborczej _ - powiedział dziś Adam Hofman podczas konferencji prasowej.

-_ Dziś przyszedł dobry czas, żeby całą historię opowiedzieć, tak jak wyglądało. Do tej pory wszystko było oparte na interpretacjach, które pochodziły od Radosława Sikorskiego. Sikorski robił to ze zła intencją. Robił to, żeby zaszkodzić PiS, ale dziś widać, że chyba chciał zaszkodzić całej klasie politycznej _ - stwierdził Hofman.

_ - Działaliśmy zgodnie z prawem i udowodnimy to _ - dodał Mariusz Kamiński.

Adam Hofman, Mariusz Antoni Kamiński i Adam Rogacki zostali usunięci z PiS w listopadzie. Decyzję o wykluczeniu posłów jednogłośnie podjął Komitet Polityczny PiS. Wcześniej Hofman, Kamiński i Rogacki zostali zawieszeni w prawach członków partii i klubu PiS.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/207/m328143.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/afera-madrycka-posel-zbigniew-girzynski,233,0,1670889.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Zbigniew Girzyński odchodzi z PiS-u Poseł wycofuje się w związku z _ zastrzeżeniami _ co do jego wyjazdów służbowych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/174/m327342.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wybory-samorzadowe-2014-kaczynski-do-komisji,226,0,1666786.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Kaczyński do komisji etyki. "To chyba żart?" _ - Za tego typu oszczerstwa powinien odpowiedzieć przed sądem - _przekonywał Mariusz Witczak (PO).
[ ( http://static1.money.pl/i/h/179/m308147.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wybory-samorzadowe-2014-po-bedzie-miala-10,55,0,1666103.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Wybory samorządowe. Władza dla PO i PSL w 15 województwach Tylko w jednym sejmiku - woj. podkarpackiego - rządzić będzie PiS.
Tagi: afera madrycka, pis, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz