Notowania

Awaria w ING Banku Śląskim. Problemy z systemami bankowości i płatnościami kartą

Klienci ING Banku Śląskiego w piątek 13 września mogą mieć problemy z dostępem do bankowości internetowej i mobilnej (Moje ING). Mogą być również nieakceptowane płatności kartami. Nie podano, co jest przyczyną awarii. Wznowienie działania systemów planowane jest na godzinę 11:00.

Podziel się
Dodaj komentarz
(WP.PL)
ING zmaga się z awarią systemów bankowych (Fot: Bartosz Wawryszuk)

AKTUALIZACJA: ING poinformował, że przywrócił działanie bankowości internetowej i aplikacji mobilnej, a także płatności kartą oraz BLIK-iem dla klientów indywidualnych i firm.

Klienci ING muszą uzbroić się w cierpliwość – piątek 13 września okazał się dla nich pechowy. ING od rana zmaga się z awarią systemów bankowych. Konsumenci mogą mieć problemy z dostępem do bankowości internetowej Moje ING i działaniem aplikacji mobilnej Moje ING mobile.

Co ważne, problemy mogą wystąpić również przy płatności kartami. Istnieje ryzyko, że transakcje opłacane kartami ING mogą nie być akceptowane.

(ING Bank Śląski)
(Fot: WP.PL)

Na razie bank nie podał przyczyny awarii, ale szacuje, że potrwa ona do godziny 11. Podkreślił, że pracuje nad rozwiązaniem problemu.

"Nie działa nic: bankomaty, płatności, aplikacja. Ale to nie wy (...) musicie przepraszać, że nie możecie w sklepie zapłacić kartą" – napisała jedna z rozczarowanych klientek.

"Wstyd przy kasie, dziękujemy bardzo ING!" – dodała inna klientka.

Bank przeprasza wszystkich swoich klientów za niedogodności wywołane awarią.

Zobacz także: KGHM i PGE będą współpracować przy projektach fotowoltaicznych

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: ing, bank ing, awaria, wiadomości, wiadomości, wiadomości, banki
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
13-09-2019

😂😂😂Mnie tam nie przeszkadza żadna awaria, bo zawsze po wypłacie wszystko z konta wybieram, a nawet jakby to kilka godzin bez dostępu do banku też się da … Czytaj całość

13-09-2019

qaTak się kończy testowanie w Agile przez programistów ;)

13-09-2019

FerdMacie przedsmak tego co by było gdyby zlikwidowano gotówkę . Nawet chleba nie kupisz.

Rozwiń komentarze (56)