Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Gąsiorowski
Mateusz Gąsiorowski
|

Program Money.pl 9.12 | Kredyty i ceny mieszkań. Co nas czeka?

ING zawiesza oferowanie hipotek ze zmiennym oprocentowaniem do połowy przyszłego roku. Kiedy raty kredytów zaczną spadać? Co dalej z cenami mieszkań? Rząd szykuje propozycję dla kupujących mieszkania. To główne tematy Money.pl w piątek, 9 grudnia, którego gościem był Bartosz Turek, główny analityk HRE Investments. Na program zaprasza Mateusz Gąsiorowski.
KOMENTARZE
(4)
Eryl Lon
2 lata temu
HRE? A czy to nie oni dostali za od KNF za OSZUKIWANIE KLIENTÓW?
Wiatrak
2 lata temu
Tanio już było. Nikt za darmo nie będzie pracował
ddvgffrvcdf
2 lata temu
LUDZIE OBUDZCIE SIĘ CO ONI Z NAMI ROBIĄ ,Glapiński i kolega kaczyński zniszczyli ten kraj !!!!!!!!!Złodziejstwo goni złodziejstwo !NA PIS JUŻ NIKT NIE ZAGŁOSUJE TO KONIEC KOMUNY TO REŻIM . Prawda od wszystkich  Pis zrobił drożyzne i rozdaje nasze pieniądze tym samym powiększa dług publiczny ludziom się żyje gorzej należy ten rząd podać do dymisji a najgorsze zło to 500+    !!!!!!!!!! PIS podzielił ludzi i rodziny jednym daje 14ke tym daje co nie chciało się robić a teraz podatek nieroby nie będą płacić podatku a ci co całe życie zapiepszali dalej będą płacić podatek taki podział robi PIS a w dodatku daje 500+ dzieciorobom z naszych podatków a oni chlają za te pieniądze i nie muszą pracować jest wiele przykładów udokumentowanych ludzie co się słyszy mają już dość tego rządu nikt już na PIS nie zagłosuje bo to druga komuna drożyzna goni drożyzne non stop podwyżki na 500+ dość a teraz PIS rozdaje dzieciorobom 12tys zł my was niedługo rozliczymy !  To koniec PISowców .A emerytów którzy pracowali ciężko to się ich dyskryminuje tylko daje się tym nierobom ! W tym kraju tylko dobrze żyją celebryci księża piłkarze i ci w rządzie podwyżki sobie robią po 10tys a większość ma zarobki miljonowe a ludzom pracy lub emerytom po 50zł podwyżki a w sklepach co tydzień podwyżki ludzie musimy wyjść na ulice i to zmienić !!!!!!! Polski rząd i kościół oraz celebrytów wypieprzyć bo to najgorsze zło  w innych krajach ludzie żyją normalnie tylko tu w tym chorym kraju jest żle i to od czasów wojny polska to same gówno tylko kredyty do góry i ceny a pensja 2tys zł a emeryt głodówka wszyscy uciekają w innych krajach mają zarobki służbe zdrowia a tu nic tylko rozdawiennictwo nierobom polska cała do likwidacji! Na PIS to co wiem nikt nie zagłosuje bo to komuna zrobili podział ludzi jednym dają niesłusznie a póżniej 10razy wszystkim zabierają .A wojna to tylko przykrywka polityczna PISu żeby zasłonić przekręty a póżniej zrobią covid ludzie nie dajcie się omamić trzeba ten rząd wywalić na zbity pysk i rozliczyć !!!!!!!To koniec PISu przez pis może być wojna Kociowiare brać bo pod sklepami stoją cały dzień i głoszą że nadchodzi Armagedon!!!!!!! albo brać do wojska dzieci celebrytów i z rządu bo my ludzie nie będziemy walczyć za ten chory złodziejski kraj  nawet wiek emerytalny podwyższają i 13 i 14 chcą zabrać a nawet 500+ już zaczynają się wycofywać z programów sztandarowych ale za póżno narobili długu to teraz zabrać im mienie w całości.A wybory były sfałszowane na 1000% to już zostało udowodnione teraz powtórzą ten numer komuniści.A teraz kradną na potęge ceny codzień większe a wszystko zwalają na wojne porządek świata robią .
Bartosz HRE
2 lata temu
Polacy powinni zrozumieć że deweloperzy prowadzą charytatywnnie działalność prospołeczną. Zamiast sprzedawać mieszkania zagranicznym funduszom za 50k PLN/m2, sprzedają polskim rodzinom za 15k. Przy takiej cenie można z trudem zrobić 40% marży, co pozwala wymienić luksusowy samochód sobie i kochance co najwyżej dwa razy do roku. Mam nadzieję że rozumieją państwo jak duże to dla nich poświęcenie.