Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
banki
16.11.2018 11:52

Marka BGŻ znika z polskiego rynku. Bank będzie działał pod francuskim szyldem

BGŻ BNP Paribas zmienia nazwę. Jak wynika z projektu uchwały na najbliższe zgromadzenie, ma funkcjonować po jedną marką z francuskim właścicielem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Wlodzimierz Wasyluk)
Po 43 latach marka BGŻ znika z rynku.

Po 43 latach marka BGŻ znika z rynku. Pozostawiony po przejęciu w 2015 roku przez francuskiego właściciela skrót polskiego Banku Gospodarki Żywnościowej zostanie zlikwidowany – informuje portal cashless.pl.

BGŻ BNP Paribas ma zmienić nazwę krótszą. Będzie funkcjonował pod szyldem BNP Paribas - wynika z wynika z projektu uchwały na najbliższe zgromadzenie akcjonariuszy. Decyzja o rebrandingu może więc zapaść już 11 grudnia.

Oznacza to, że będzie funkcjonował pod wspólną nazwą francuskiego właściciela – tak jak na większości rynków, gdzie bank prowadzi działalność.

*Koniec gospodarczego boomu. Czas na spowolnienie: *

O tym, że władze BGŻ BNP Paribas myślą nad zmianą nazwy, wiadomo od kilku miesięcy, gdy powiedział o tym aktualny prezes tej instytucji Przemysław Gdański.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: banki, bankowość, bgż, bgż bnp paribas, wiadomości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
16-11-2018

dziobakciekawe ile polska filia banku zapłaci za używanie francuskiego loga? obstawiam, że po zapłaceniu należności Francuzom bank nie będzie miał żadnych … Czytaj całość

16-11-2018

PGabrielTak oto działa pisowska zmiana

16-11-2018

MonikSkasować ten bank to złodzieje

Rozwiń komentarze (76)