Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Jak założyć firmową stronę internetową i skutecznie ją reklamować

0
Podziel się:

17 listopada właściciele małych i średnich firm dowiedzą się, dlaczego warto mieć stronę www i aktywnie promować ją w sieci.

Jak założyć firmową stronę internetową i skutecznie ją reklamować

17 listopada we Wrocławiu odbędzie się cykl wykładów i prezentacji dla *małych i średnich *przedsiębiorców - _ Dzień Internetowej Rewolucji _. W trakcie imprezy, będzie można spotkać się ze specjalistami od budowania i promowania stron internetowych, którzy udzielą fachowych porad.

Jak wynika z badań SMG/KRC, prawie połowa małych i średnich polskich firm nie ma strony internetowej. Dlatego w ramach akcji _ Internetowa Rewolucja _, której patronuje Ministerstwo Gospodarki, podczas imprezy na Politechnice Wrocławskiej eksperci będą zachęcać przedsiębiorców z sektora MSP do aktywnej działalności w internecie. Wrocław jest pierwszym polskim miastem, w którym odbędzie się _ Dzień Internetowej Rewolucji _.

*W budynku D20 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Janiszewskiego 8, od godz. 10 do 18 *będzie można odwiedzić jedną z czterech stref, które poświęconych m.in. zaistnienia w sieci, promocji i reklamie w sieci oraz sposobom współpracy z agencjami internetowymi.

W serii wykładów i prezentacji właściciele firm będą mogli dowiedzieć się m.in. jak wybrać adres internetowy, jak założyć stronę internetową, co powinno znaleźć się na stronie i jak ją wypromować. Udział zarówno w wykładach, jak i w spotkaniach z ekspertami w strefach jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji na stronie www.DniRewolucji.pl.

Organizatorem akcji adresowanej do przedsiębiorców i studentów są: PKPP Lewiatan, Google i home.pl. W ramach Internetowej Rewolucji każda mała i średnia firma w Polsce może za darmo zarejestrować adres internetowy (domenę), stworzyć pierwszą stronę internetową, umieścić wizytówkę na internetowych mapach, wypróbować kampanię reklamową w sieci oraz dowiedzieć się więcej o obecności online i efektywnym wykorzystaniu internetu w swojej działalności. Dzięki darmowemu pakietowi startowemu, wszystkie małe i średnie firmy w Polsce mogą zaistnieć w internecie nic nie ryzykując i nic nie płacąc.

Akcja jest prowadzona od października 2009 r. i do tej pory przystąpiło do niej ponad 29 tys. firm z całej Polski. W województwie dolnośląskim z darmowej oferty skorzystały do tej pory 2024 firmy, a w samym Wrocławiu - 1036.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/134/t97414.jpg ) ] (http://msp.money.pl/wiadomosci/zarzadzanie/artykul/strona;dla;malej;firmy;platna;raz;do;roku,59,0,640315.html) Strona dla małej firmy płatna raz do roku Model abonamentowy pozwala na posiadanie kilku różnych serwisów internetowych firmy lub na przygotowanie stron specjalnie na potrzeby konkretnej akcji promocyjnej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/18/t17170.jpg ) ] (http://msp.money.pl/wiadomosci/zarzadzanie/artykul/jak;zapewnic;firmie;wiele;domen;pocztowych,236,0,706796.html) Jak zapewnić firmie wiele domen pocztowych Usługa pozwalająca tworzyć nieograniczoną liczbę kont e-mail w ramach serwera jest najlepszym wyborem.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/200/t85704.jpg ) ] (http://msp.money.pl/wiadomosci/zarzadzanie/artykul/nie;warto;oszczedzac;na;wydatkach;na;serwer,51,0,679219.html) Nie warto oszczędzać na wydatkach na serwer Stabilny serwer jest podstawą obecności przedsiębiorstwa w internecie. Sprawdź, jak o to zadbać.
przedsiębiorcy
wiadomości
porady
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)