Forum Forum inwestycyjneFundusze

-= 31. 08. 2009 --- 04. 09. 2009 =-

-= 31. 08. 2009 --- 04. 09. 2009 =-

###_maciejk / 2009-08-29 07:40
kontynuacja...
i co dalej ......
Wyświetlaj:
u2mart / 2009-08-29 14:18 / Tysiącznik na forum
Jako że dziś sobota to może o drugiej pasji poza giełdą czyli piwie )))
Piliście kiedyś Piwo Żywe ???
Miałem możliwość go spróbować na wakacjach w kraju a dziś kupiłem go w Londynie (szok) ))) Piwo niepasteryzowane więc data spożycia około miesiąca ale doznania smakowe porównywalne z uczuciem jak wiguś jest +3 a ja na całego w akcjach :-)
pzdr
Rumburak / 2009-08-30 23:50 / Bywalec forum
doskonałe piwo! z browaru Amber zdaje się, okolice Borów Tucholskich.
Poza Żywym produkują jeszcze: Koźlak [rubinowy bock - bardzo dobre! jest też inny podobny koźlak gdzieś z wawki - to z Ambra ma takie białe wielkie kozły nadrukowane], Złote Lwy [świetny Lager], wiem że jeszcze robią jakieś porter ale nie pamiętam nazwy.
Z niepasteryzowanych piw znalazłem jeszcze - ale to w wlkp - piwo noteckie - w takich małych buteleczkach a'la kiedyś pod sklepem pijane "Złoty Kłos" i inne "hity" lata - bardzo dobrze smakuje - spotkałem trzy rodzaje: ciemne [brązowa etykieta], niepasteryzowane [zielona etykieta], jasne [czerwona etykieta]. Bardzo polecam z browaru w Czarnkowie.

wszystkie wymienione wyżej piva są w Piotrze i Pawle, a także spotykałem je w Makro.
paweł77 / 2009-08-29 16:37 / Bywalec forum
piłem, miód w gębie, polecam!
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy