Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

1 rekomendqacja sprzedaży,8 kupna (18.12.2007 r.)

1 rekomendqacja sprzedaży,8 kupna (18.12.2007 r.)

Prokurator / 2007-12-18 20:26
Witam wszystkich wieczorem. Dziś mam dla Państwa następujące rekomendacje:.
,,Astarta" sprzedaj z limitem ceny 27,73 zł. Termin ważności zleceń do 20.12.2007 r.
,,Atlantis" kupuj z limitem ceny 1,37 zł.
,,Bioton" kupuj z limitem ceny 0,86 zł.
,,Capital" kupuj z limitem ceny 6,04 zł.
,,Fon" kupuj z limitem ceny 0,41 zł.
,,Masters" kupuj z limitem ceny 0,21 zł.
,,P.P.W.K." kupuj z limitem ceny 3,66 zł.
,,Stormm" kupuj z limitem ceny 5,73 zł.
,,T.U.P." kupuj z limitem ceny 15,80 zł.
Dla wszystkich zleceń kupna składanych na podstawie powyższych rekomendacji kupna proponuję termin ich ważności do dnia 21.12.2007 r. włącznie.

UWAGA: Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie moich rekomendacji.

Prokurator.
Wyświetlaj:
Rafal xyz / 217.168.130.* / 2007-12-19 09:11
Ładnie.
Gdybym nie mial całek kasy zamrożonej w akcjach to bym się skusił.
Niestety - miejmy nadzieje ze spółki odbiją i to mocno, bo niektore są nawet 40% na minusie :/
Artur70 / 2007-12-22 10:46 / Tysiącznik na forum
Ja tez na całym portfelu jestem w plecy 40%. Zaczynam sie zastanawiac czy gielda jest dla mnie. Bo to ze zrobilem błąd wchodzac na nia, to juz wiem...
Artur70 / 2007-12-22 10:47 / Tysiącznik na forum
Niestety teraz mam schize i boje sie jakiegokolwiek ruchu. Boje sie sprzedac, bo czesto gdy sprzedaje, to spolka rosnie. Boje sie kupic, bo gdy kupuje spolka tanieje. Qr...
Artur70 / 2007-12-22 10:53 / Tysiącznik na forum
Zastanawia mnie tylko jedna sprawa. Kiedy trend spadkowy zostanie przelamany???
Na plus moze swiadczyc nowy rekord obrotow, co moze byc interpretowany jako bardzo mocny sygnal.

Prokuratorze, pytanie do Ciebie:
Jaki to sygnal? Do dalszego spadku czy zmiany trendu srednioterminowego na wzrostowy?
Wiele spółek zostało przecenionych nawet powyżej 50%, więc nie za bardzo już mają "miejsce" na spadki. Masowego wycofywania kasy z funduszy też nie ma. Kasa na rynku jest co pokazują gigantyczne obroty. Wyniki wielu, nie wszystkich, spółek są pozytywne. Teoretycznie to sa dobre przesłanki do wzrostów.

Prokuratorze, jak to oceniasz?
Prokurator / 2007-12-24 21:44 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Artur 70".
Według mnie to znak,że rozpoczyna się trend wzrostowy.

Prokurator.
Artur70 / 2007-12-23 18:02 / Tysiącznik na forum
Prokurator:
Czy ty analizujesz również docelowy kurs rekomendowanych spółek?
Jeśli tak, to jaki przewidujesz dla: Atlantisa, Stormm i TUP? Pytam, bo mam te akcje.

Może jestem zbytnim pesymistą, ale uważam, że te 3 powyzsze nie przekroczą w styczniu-lutym następujacych progów:
Atlantis - 1,7-1,8 PLN
Stormm - 7,00 PLN
TUP - 19,00 PLN
Prokurator / 2008-01-03 20:54 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Artur 70".
Swoje analizy opieram wyłącznie na cenach zamknięcia notowań poszczególnych akcji na poszczególnych sesjach. Określany przeze mnie w każdej rekomendacji limit ceny to limit, jaki należy podać w zleceniu. W przypadku,gdy złożysz zlecenie sprzedaży z określonym limitem ceny i terminem ważności, jeśli cena danych akcji na kilku kolejnych sesjach (zazwyczaj czterech) nie osiągnie poziomu równego lub wyższego od limitu ceny z rekomendacji, po prostu akcje te nie zostaną sprzedane.
Dla akcji spółki ,,Atlantis" przed chwilą podałem rekomendację ich sprzedaży z limitem ceny 1,66 zł. ( 3.01.2008r. godz.20:52). W prognozowanie kursów akcji poszczególnych spółek nie bawię się.

Prokurator.
Prokurator / 2007-12-24 21:55 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Artur 70".
Niestety nie analizuję notowań spółek giełdowych pod kątem ich cen docelowych.Nie staram się tym samym ich prognozować. Moja analiza polega tylko na odczytywaniu sygnałów kupna lub sprzedaży generowanych przez mój wskażnik analizy technicznej notowań spółek giełdowych w konkretnym ich momencie. Odnośnie prognozowanych przez ciebie kursów akcji takich spółek jak ,,Atlantis", ,,Stormm", i ,,T.U.P." na Twoim miejscu po porównaniu ich z cenami zaproponowanymi przeze mnie w rekomendacjach uważałbym się za optymistę.

Prokurator.
Artur70 / 2007-12-27 13:40 / Tysiącznik na forum
No tak... tylko te ceny i tak są niższe od tych po których kupiłem. Stąd właśnie mój pesymizm.
Egar / 2007-12-31 08:11 / Tysiącznik na forum
Nie przypuszczałem, że tak się załamie Artur70 a poza tym w Twoim przypadku wejście na giełdę to nie był błąd (jeżeli Cię pocieszy moja skromna opinia), Też długo płakałem z powodu niektórych spółek.
Żadnych nerwowych ruchów Artur70 ......... a za zaczniesz się niedługo uśmiechać a za kilka miesięcy (do pół roku) będziesz się śmiał.
Pozdrawiam na Nowy Rok.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy