Forum Polityka, aktualnościŚwiat

2-centrymetrowy walec powodem silnego promieniowania w Czechach

2-centrymetrowy walec powodem silnego promieniowania w Czechach

Wyświetlaj:
X-Man / 77.114.72.* / 2011-09-30 04:24
Jak często ktoś ma licznik w zegarku, licznik Gaygera w domu,
jest pasjonatem fizyki jądrowej i akurat u niego w wokolicy znajduje się coś takiego
a on przypadkime to zauważa ?? ;))

Na miejscu Policji przyjrzałbym się dokłądniej temu Panu ;))
Scroofy / 188.147.47.* / 2011-09-30 08:39
Po pierwsze. Nie licznik Gaygera, tylko Geiger'a, chyba że masz odmienną orientację albo cierpisz na homofobię.

Po drugie. Jeżeli ktoś jest inżynierem i pasjonatem fizyki jądrowej, to już na pewno zakopał izotop, żeby stać się sławnym? I już powinien się znaleźć na liście podejrzanych?

A po trzecie - przejedź się (bo nie wiem skąd jesteś) do W-wy do Centrum Onkologii, weź ze sobą licznik Geiger'a i zobacz co tam Ci wykaże. Tego typu izotopy rzeczywiście są powszechnie stosowane w walce z rakiem (radioterapia)

A poza tym, po wybuchach w elektrowni w Japonii, to liczniki Geiger'a można było kupić prawie w każdym kiosku. Więc nie wiem czemu się dziwisz.

Zamiast się cieszyć, że gość zadbał o bezpieczeństwo innych mieszkańców, zwłaszcza dzieci, to najlepiej jeszcze go do p****** wsadzić. Dzięki takiemu podejściu już się wstydzę, że jestem Polakiem...
bdfbdbdfb / 109.154.128.* / 2011-09-29 23:27
Niesamowita afera!
money.pl zdecydowanie schodzi na psy. Tytuły artykułów rodem z brukowców, a treść żenująca.
Kiedyś często tu zaglądałem, ale zdarza mi się to coraz rzadziej...
anty__ / 84.10.94.* / 2011-09-30 04:44
true, szybko sie ucza od wp i innych portali jak przyciagnac do otwarcia linka

Najnowsze wpisy