Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

21 grudnia.........

21 grudnia.........

gabrik / 2006-12-21 09:51
jak do tej pory widac że na kontraktach chcą zatrzymać korektę teraz czy kasowy da się przekonać i opanuje strach?
Wyświetlaj:
futurek_LOGO / 2006-12-21 21:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
coz jak pojawil sie Kenobi na Forum to ja raczej widze wzrosty w najblizszym czasie :-)
futurek_LOGO / 2006-12-21 22:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a na powaznie mysle ze do Jankesow nawet tych z lekka przyglupich zaczyna docierac ze cos jest nie tak i gospodarka sie zwija po danych za 3Q wiec co bystrzejsi zaczynaja juz ewakuacje wielcy robia to od dluzszego czasu takze i na naszym ryneczku GPW i dni do tego by zalozyc narty lub siasc na sanki sa policzone pod warunkiem ze doczekamy sie zimy. Tylko ze zima pzrychodzi czy my tego chcemy czy nie takie sa prawa natury mozna udawac ze jest wiosna i bedziemy rosnac na lato (w styczniu). Wsparcia wsparciami ale utrzymywanie bazy okolo 50p w dluzszym terminie bedzie oznaka slabosci (dla mnie juz jest) i jej spadek przelozy sie na W20 raczej dynamicznie bez ogladania sie na wsparcia
Morfeusz / 2006-12-21 21:09 / Tysiącznik na forum
A tak przy okazji znowu dzisiaj tygodniowy PP drugiego rzędu okazał się skutecznym wsparciem dla kontraktów.
futurek_LOGO / 2006-12-21 21:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
tzn co masz na mysli?
Morfeusz / 2006-12-21 22:55 / Tysiącznik na forum
Ano mam na myśli takiego zwierza co się zowie Pivot Point na poziomie 3337 pkt.
Morfeusz / 2006-12-21 21:03 / Tysiącznik na forum
A co tu można napisać w tej sytuacji tylko siąść i płakać nad tymi co mają akcje i jeszcze się ich nie pozbyli. Miejmy nadzieje że jutro fundusze nadal będą reanimować rynek
ale jak długo i do czego to doprowadzi ?
W takich chwilach cieszę się, że gram na kontraktach bo czy spadek czy wzrost zawsze jest możliwość zarobku .
gabrik / 2006-12-21 19:24 / portfel / Wierny Forumowicz
kasowy się nie przekonał ale dziś widać było że wielcy chcieli trzymać rynek a ponieważ także oni brali udział w ostatnich spadkach więc było im łatwiej bo tak jak pisałem dziś FUTURKOWI nie ma zagranicznego kapitału więc nikt im nie jest w stanie podskoczyć a raczej nie zakładam że jakiś polski wielki gracz będzie chciał za bardzo grać przeciw pozostałym
brydzia / 2006-12-21 21:30 / 10-sięciotysiącznik na forum
Gabrik chyba przesadzasz że nie ma zagranicy , zobacz w akcjonariacie dużych spółek , może nie ma spekulantów jak w maju ale zagranica jest napewno w spółkach
Big Lebowski / 2006-12-21 20:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dlaczego uwazasz ze nie ma zagranicznego kapitalu?
gabrik / 2006-12-21 19:26 / portfel / Wierny Forumowicz
będę dopiero po 22 i mam nadzieję że zobaczę wpisy "kącikowców" ;-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy