Forum Forum ubezpieczeńInne

25 tys. klientów w Link4

25 tys. klientów w Link4

rfr / .* / 2003-10-15 16:03
Komentarze do wiadomości: 25 tys. klientów w Link4.
Wyświetlaj:
dziarski / .* / 2003-10-17 07:18
Przesyłam wypowiedź klienta firmy link 4Witam towarzycho.Jak byc moze pamietacie rowno 2 tygodnie temu mialem stluczke z ewidentnejwiny jednego slepca, ubezpieczonego w Link4. Dzisiaj wiem, ze nie ma chybawiekszych zlodziei niz oni w branzy ubezpieczeniowej. Do dzisiaj nie mamprzedstawionej na pismie kalkulacji odszkodowania, natomiast przez telefonwydarlem dopiero teraz z goscia, ze: (musze wziac oddech, dla ulatwieniadodam, ze moje auto bylo warte 78000 PLN wg wszelkich cennikow a szacunkowykoszt naprawy to 50000 PLN) zdecydowali sie na szkode calkowita i sazdecydowani wyplacic mi, UWAGA! 13500,00 PLN. Kiedys okradla mnie COMPENSAw identycznych okolicznosciach, ale na jakies 3000 PLN, ale to co terazjestarcymistrzostwem. Czeka mnie sprawa w sadzie. A w ogole to zalatwieniewplaty do link4 jest zapewne szybkie i sprawne, ale uzyskanie czegokolwiekod nich wyglada tak: Dzwonisz na te zasrane 7*4 i czekasz z 10 minut azktosbedzie wolny, chyba ze zgodzisz sie na podanie swojego numeru automatowi tooddzwonia - oczywiscie nie oddzwaniaja. Jak bedziesz czekal, to za kazdymodbiera ktos inny co nie wie o co chodzi, moowi ci ze zorientuje siesytuacji i oddzwoni, albo na 100% przysiega, ze przedstawi ci konkrety ifaxa wysle za np. 2 godziny. Jesli mu uwierzysz, to znowu jestesfrajerem - na pewno nie oddzwoni. Jak klienta zaczniesz mieszac z blotem,to ci grzecznie powie, ze to nie jego wina, bo on pierwszy raz slyszy o tejsprawie albo cos rownie konstruktywnego, np.ze kolega co to prowadzi (takna prawde nikt tego nie prowadzi) poszedl wlasnie do domu.Dlatego wiec radze wszystkim - omiajajcie szerokim kolem ta "firme" ipowiedzcie o tym wszystkim znajomym, a najlepiej puscie dalej do kilkuznajomych aby stworzyc lancuszek. Ja za to bede rzetelnie informowalo dalszym przebiegu sprawy.GM + rozpacz + piwo + mocne postanowienie zemsty za moja 540-tkeCd. zmagan kolegi z Klubu BMW z LINK4.Wczoraj bylem umiarkowanym optymista a dzisiaj znowu mnie sprowadzono naziemie, a wlasciwie pod ziemie - do piekla. Wyobrazcie sobie, ze zadzwonilado mnie pani z link4, od razu bylo czuc, ze to prawnik a nie zwyklykonsultant i co? Znowu UWAGA - link4 "bada" czy czasem to nie ja jestemsprawca, bo to rozwiazaloby ich problem. Z tonu wynikalo jasno, ze pra dotego z determinacja. Na moje pytanie, jakim prawem podwazaja protokolPolicji, zeznania swiadkow, fakt, ze sprawca od razu przyznal sie do winyfakt ze wzial mandat czym w swietle prawa rowniez przyznal sie do winy,nawet zapis video zrobiony kamera na budynku sadu, otrzymywalem odpowiedzijak z automatu, ze to tylko niektore dowody, a oni "badaja" wszystkie.Kilkakrotnie zadalem wprost pytanie czy czasem sprawca sie nie wyparlpierwszych zeznan (bo byc moze zrobil to pod presja linku, bo tylko linkowizalezy na tym zeby mnie okrasc) i otrzymalem odpowiedz, ze informacje tapani posiada ale mi nie udzieli. Po raz kolejny link4 zlamal prawopremedytacja, poniewaz nie wolno taic zadnych informacji w sprawie wobecbezposrednio zainteresowanych. Uswiadomilem to pani na co ona tylko eee,yyy, nie prawda i ze wlasciwie to ja nie jestem zainteresowany, bo jeszczenie udowodniono, czy jestem poszkodowany. W ogole spora czesc jejodpowiedzina jasno postawione pytania to bylo eee, yyy, mmm, nie moge udzielicodpowiedzi. Pojawil sie jeszcze jeden watek - pretensje o moja akcjeinformacyjna w necie. No coz, ja tylko informuje o faktach. W nastepnymkroku spodziewam sie pogrozek, ze jak nie przestane to mnie beda szarpac.Mam to w ciemnym miejscu. A w ogole to na wstepie zostalem poinformowany,ze to jest bardzo duza szkoda (zgadzam sie z tym) i ze takie bardzo duzeszkody sa "weryfikowane w sposob szczegolny". Teraz jez wiem na czym polegaten szczegolny sposob. Jak ktos ma jeszcze zludzenia wobec link4 to niezyczetrenowania sprawy na wlasnej skoorze. Wiadomo, ze wszystkie ubezpieczalniesie migaja, ale te co maja rozne oddzialy, to sa takie, ze w jednychoddzialach jest lepiej a w drugich gorzej. Tutaj jest tylko jeden oddziali to tylko na telefon, a jak postepuje to juz wiecie.
rfr / .* / 2003-10-15 16:03
> Subject: FW: LINK4 - to wielce prawdopodobne>KU PRZESTRODZE - Gdyby ktoś chciał ubezpieczyć auto w LINK 4:"Rowno 2 tygodnie temu mialem stluczke z ewidentnej winy jednego slepca, ubezpieczonego w Link4. Dzisiaj wiem, ze nie ma chyba wiekszych zlodziei niz oni w branzy ubezpieczeniowej. Do dzisiaj nie mam przedstawionej na pismie kalkulacji odszkodowania, natomiast przez telefon wydarlem dopiero teraz z goscia, ze: (musze wziac oddech, dla ulatwienia dodam, ze moje auto bylo warte 78000 PLN wg wszelkich cennikow a szacunkowy koszt naprawy to 50000 PLN) zdecydowali sie na szkode calkowita i sa zdecydowani wyplacic mi, UWAGA! 13500,00 PLN. Kiedys okradla mnie COMPENSA w identycznych okolicznosciach, ale na jakies 3000 PLN, ale to co teraz jest arcymistrzostwem. Czeka mnie sprawa w sadzie. A w ogole to zalatwienie wplaty do link4 jest zapewne szybkie i prawne, ale uzyskanie czegokolwiek od nich wyglada tak: Dzwonisz na te zasrane 7*4 i czekasz z 10 minut az ktos bedzie wolny, chyba ze zgodzisz sie na podanie swojego numeru automatowi to oddzwonia - oczywiscie nie oddzwaniaja. Jak bedziesz czekal, to za kazdym odbiera ktos inny co nie wie o co chodzi, moowi ci ze zorientuje sie w sytuacji i oddzwoni, albo na 100% przysiega, ze przedstawi ci konkrety i faxa wysle za np. 2 godziny. Jesli mu uwierzysz, to znowu jestes frajerem - na pewno nie oddzwoni. Jak klienta zaczniesz mieszac z blotem, to ci grzecznie powie, ze to nie jego wina, bo on pierwszy raz slyszy o tej sprawie albo cos rownie konstruktywnego, np. ze kolega co to prowadzi (tak na prawde nikt tego nie prowadzi) poszedl wlasnie do domu. Dlatego wiec radze wszystkim - omiajajcie szerokim kolem ta "firme" i powiedzcie o tym wszystkim znajomym, a najlepiej puscie dalej do kilku znajomych aby stworzyc lancuszek. W.
ola ficner / .* / 2003-12-09 11:10
Serdeczne dzięki!!!!! Właśnie zbliża się termin przedłużenia polisy na moje (wprawdzie warte tylko 30000PLN, ale zawsze to auto i to moje). Miałam ochotę skorzystac z niebywale korzystnej oferty link4, ale na szczęście postanowiłam poczytać, co o tej firmie piszą ci, którzy z jej niebywale korzystnej oferty już skorzystali. Wyrazy wspólczucia i jeszcze raz dzięki. Tę firme będę omijać szerokim łukiem i nie omieszkam opowiadać o tym na prawo i lewo. Pozdrawiam,ola.

Najnowsze wpisy