Forum Forum inwestycyjneForex

4 złote za euro coraz bliżej

4 złote za euro coraz bliżej

Money.pl / 2009-12-13 11:27
Komentarze do wiadomości: 4 złote za euro coraz bliżej.
Wyświetlaj:
NENA / 82.123.118.* / 2009-12-29 17:45
PO NOWYM ROKU PREDZEJ DOJDZIE 4;5 PLN BEDZIE DOLOWAL. ALLELUJA!!!!!!!
wojtas_b / 2009-12-29 15:25
jak obstawiacie, drodzy inwestorzy i analitycy walutowi, jaki bedzie kurs EURPLN na koniec 2010 roku? czy bedzie to cos w okolicach 3,80, czy moze 3,50?

czy krzywa spadku bedzie w miare liniowa, czy logarytmiczna, wykladnicza a moze skokowa?
ch / 77.254.81.* / 2009-12-13 11:27
bardzo trudno mi uwierzyć w euro poniżej 4 złotych jak spojrzę na nasze otoczenie - bezrobocie, niskie pensje, zastój, zamykanie zakładów. Chyba że na kilka tygodni po to aby zaspokoić spekulantów którzy bezlitośnie doją naszą Polskę a rządowi to na rekę bo likwiduje dziurę budżetową oraz daytraderów na foreksie malutkich takich jak ja choć zarabiam na tym wiele - bo mam szczęście i gram głównie na psychologii bo o analizie to można zapomnieć dla PLN. Nie podoba mi sie jednak to co robią z Polską moim - waszym krajem kombinatorzy i złodzieje rożnej maści. Realna cena euro powinna byś ok. 4.6-4.8PLN wówczas mamy jakieś możliwości ale rzad niestety nie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy