Forum Polityka, aktualnościGospodarka

5 do 7 mld zł - tyle łapówek przyjmują polscy lekarze

5 do 7 mld zł - tyle łapówek przyjmują polscy lekarze

Wyświetlaj:
jliber / 82.210.134.* / 2006-12-09 09:04
Religa jak zwykle nie ma pojęciu o wolnym rynku. Atakuje własne środowisku a wie że przez "darmowość" służby zdrowia muszą oni brać łapówki aby otrzymać efektywnie rynkową pensję. Nie się chłop zabierze wreszcie za prywatyzację służby zdrowia a nie walczy z wiatrakami (czyli z wolnym rynkiem).
głos rozsądku / 87.207.102.* / 2006-12-09 00:15
znamy kwote, wyciągniemy średnią,łatwo ustalić liczbę lekarzy i skoro tak wszyscy solidarniw krzyczą o podwyżkę pensji to teraz im solidarnie naliczyć karne odsetki od nieujawnionych dochodów. Gdzie jest skarbówka?? będzie na leki i nie trzeba będzie OC podwyższać profesorze Religa
dariuszd / 80.55.50.* / 2006-12-08 19:38
Brawo! No za ostro.
Porod (lapowka) mojej zony kosztowal 3000zl.
No dobrze ze nie zyjemy w USA-tam bym zbankrutowal!(jestem Jankesem). Tak zle i tak niedobrze. Niech jada na zachod, no niech splaca darmowe wyksztalcenie. Podobno wyksztalcenie do poziomu lekarza(18-20 lat) to minimum $1mln a w USA o wiele wiecej.
Wiem jak drza ludzie w Ameryce, pracuja za 1/2 stawki zeby miec ubezpieczenie. Zachorujesz -zydowski lekarz wyleczy, , no zydowski prawnik dom zabierze. Cieszmy sie syfem, tam jeszcze gorzej. Na wlasne oczy widzialem jak ludzie zamykaja prosperujace firmy bo trzeba placic $1000 miesiecznie na ubezpieczenie ktore nawet nie pokrywa pelnego leczenia. ZUS jest nie potrzebny. Wystarczy placic za kazde wizyte czy pobyt w szpitalu np 300zl. Molo kto bedzie naduzywal. Biednym darowac a reszte traktowac komornikiem jezeli nie splaca. No lobbysci nie pozwola, Budzet to koryto a krasc to czesc naszej demokracji. Tak samo autostrady-betonowe wytrzymaja 50 lat a sa 30% drozsze. No asfalt trzeba co pare lat uzupelniac, a to kontrakty ($$$$$$). A leczyc zawsze bedzie komu-na Zachodzie nie chca ludzi bez "expierience".

Najnowsze wpisy