Forum Polityka, aktualnościKraj

60 mln euro na muzeum Auschwitz

60 mln euro na muzeum Auschwitz

Money.pl / 2010-12-15 17:45
Komentarze do wiadomości: 60 mln euro na muzeum Auschwitz.
Wyświetlaj:
wektor / 2010-12-15 17:45 / portfel / Bywalec forum
Jestem synem byłego więźnia obozu koncentracyjnego w Auschwitz i stanowczo protestuję przeciwko uprawianiu polityki i rzekomej troski o 200 hektarów ruin i tysięcy nikomu niepotrzebnych przedmiotów pozostawionych przez biednych więźniów. Dosyć już mam tej hipokryzji kolejnych rządów PRL-u i RP w sprawie obozu w Auschwitz. Mając wiedzę w jakich warunkach żył mój ojciec i jego koledzy cudem ocaleni z tego piekła obozu koncentracyjnego w PRL-u a potem RP, uważam że to jest wielka hańba i podłość, wobec pamięci dla tych milijonów ludzkich istnień i ich rodzin.
Tez_odczuwam_wojne / 213.76.106.* / 2010-12-15 21:46
Wspolczuje Twojemu ojcu tak jak milionom z obozow i innych ofiar wojny. Do dzisaj pokolenia odczuwaja skutki hitlerowskiego zamachu na swiat. Oboz w Oswiecimiu jest odwiedzany przez miliony mlodziezy z calego swiata na przestroge aby pilnowac wolnosci i demokracji. Tysiac wykladow, ksiazek i filmow nie odniesie takiego skutku edukacyjnego anizeli zobaczyc ten i inne obozy na wlasne oczy. Na to warto wydac, szczegolnie niemieckie pieniadze a nie polskiego podatnika.

Najnowsze wpisy