Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

„Bogdanka” przed debiutem na GPW – zapraszamy na czat z prezesem spółki

„Bogdanka” przed debiutem na GPW – zapraszamy na czat z prezesem spółki

investorrka / 2009-05-28 15:31
Na koniec czerwca zaplanowany jest debiut Spółki Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. IPO.pl zaprasza inwestorów i dziennikarzy 1 czerwca na czat giełdowy z prezesem zarządu LW Bogdanka, Mirosławem Tarasem. Tematem dyskusji będzie debiut spółki, szczegóły oferty, cele emisji i dalszy rozwój spółki.

LW „Bogdanka” S.A. jest jednym z liderów rynku producentów węgla energetycznego w Polsce, wyróżniającym się na tle branży pod względem osiąganych wyników finansowych, wydajności wydobycia węgla kamiennego oraz planów inwestycyjnych. Spółka, wraz z Łęczyńską Energetyką Sp. z o.o., tworzy Grupę Kapitałową Lubelski Węgiel Bogdanka i jest w niej podmiotem dominującym.

„Bogdanka” planuje pozyskać ok. 450 milionów złotych na budowę nowej i modernizację istniejącej infrastruktury technicznej w ramach Pola Stefanów, która umożliwi Spółce podwojenie produkcji węgla, począwszy od 2014 r.

01.06.2009 r. o godzinie 13:00 odbędzie się czat giełdowy, którego gościem będzie prezes zarządu LW Bogdanka, Mirosław Taras. Już dziś zapraszamy do przesyłania pytań do spółki.

Zapraszamy na stronę www.czat.ipo.pl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy