Forum W wolnym czasiePodróże

„Bogdanka” przed debiutem na GPW – zapraszamy na czat z prezesem spółki

„Bogdanka” przed debiutem na GPW – zapraszamy na czat z prezesem spółki

investorrka / 2009-05-28 15:36
Na koniec czerwca zaplanowany jest debiut Spółki Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. IPO.pl zaprasza inwestorów i dziennikarzy 1 czerwca na czat giełdowy z prezesem zarządu LW Bogdanka, Mirosławem Tarasem. Tematem dyskusji będzie debiut spółki, szczegóły oferty, cele emisji i dalszy rozwój spółki.


LW „Bogdanka” S.A. jest jednym z liderów rynku producentów węgla energetycznego w Polsce, wyróżniającym się na tle branży pod względem osiąganych wyników finansowych, wydajności wydobycia węgla kamiennego oraz planów inwestycyjnych. Spółka, wraz z Łęczyńską Energetyką Sp. z o.o., tworzy Grupę Kapitałową Lubelski Węgiel Bogdanka i jest w niej podmiotem dominującym.„Bogdanka” planuje pozyskać ok. 450 milionów złotych na budowę nowej i modernizację istniejącej infrastruktury technicznej w ramach Pola Stefanów, która umożliwi Spółce podwojenie produkcji węgla, począwszy od 2014 r.


01.06.2009 r. o godzinie 13:00 odbędzie się czat giełdowy, którego gościem będzie prezes zarządu LW Bogdanka, Mirosław Taras. Już dziś zapraszamy do przesyłania pytań do spółki.


Zapraszamy na stronę www.czat.ipo.pl

Najnowsze wpisy