Forum Forum inwestycyjneForex

_________________GUS

_________________GUS

sierota marycha / 2009-05-29 14:02
w/g GUS w kraju nie ma recesji jest wzrost gospodarczy i wybijcie sobie z glow te mroczne mysli o kryzysie........
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-05-29 18:39 / Pogromca jeleni
wrazając do ziomala - naszego zaklinacza węży..........to juz wiem, dlaczego nic nie rozumiem co do mnie mówi..................głodny sytego nie zrozumie..........nie ta faza)))))))))))
greenstar / 2009-05-29 17:17 / Pogromca jeleni
bo tak nie daje mi spokoju jedna kwestjia.........czy indeks dolara spada bo to koniec recesji a tym samym giełdy rosną i wartość indeksu euro rośnie, jest recovery i wzrasta zapotrzebowanie na ropę i surowce...................czy ijest inaczej.........czyli, zeby gieldy mogly rosnąć a wraz z nim ineks euro i cena ropy, surowców-czyli, zebyśmy zobaczyli efekty niby ozywienia.......obniża się wartość indeksu dolara......................skutek i przyczyna.........................
sierota marycha / 2009-05-29 17:36 / Tysiącznik na forum

skutek i przyczyna.........................

alez to jeszcze nie koniec....potancowy :)
greenstar / 2009-05-29 17:06 / Pogromca jeleni
ciekawe, czy na forum mamy jakiegoś forumowicza z wykształceniem filozoficznym...............warto byloby porozmawiać o pojęciu teoria.o zalożeniach i tezach oraz przyczynie i skutkach.........................w kontekscie spadku indeksu dolara a wzrostach na gieldach, wartości surowców i euro.....................
greenstar / 2009-05-29 16:48 / Pogromca jeleni
a w mach danych GUS to tylko małe ale wtrące.....po tzw odsezonowaniu wynikow to PKB nie wynosi 0,8%....A 0,4%................ale chyba się czepiam))))
sierota marycha / 2009-05-29 16:57 / Tysiącznik na forum

a w mach danych GUS to tylko małe ale wtrące.....po tzw odsezonowaniu wynikow to PKB nie wynosi 0,8%....A 0,4%................ale chyba się czepiam))))

no pewnie, ze czepiasz sie, to szczegoly....jaka roznica 0.8 czy 0.4....buahahahaha
greenstar / 2009-05-29 16:38 / Pogromca jeleni
mam radę.........żeby sobie choć dwie pary zostawili..........na gorsze czasy..................jak naciągnął takie rajtuzy na te lekkie główki.............to może nikt ich nie pozna.........i ujdą cało)))....
greenstar / 2009-05-29 16:23 / Pogromca jeleni
jednak mialam dziś dobry dzień............................................z nawału zajęć innych ominęły mnie wizje rudego i zaklinacza węzy........................dobry dzień
sierota marycha / 2009-05-29 16:33 / Tysiącznik na forum

jednak mialam dziś dobry dzień............................................z nawału zajęć
innych ominęły mnie wizje rudego i zaklinacza węzy........................dobry dzień

na miescie mowia, ze rostoczanski i dymek rozdaja kobitom chinskie rajstopy w ramach pozegnania z kryzysem.....
bidnymaniek / 2009-05-29 16:20 / Tysiącznik na forum

a ta druga to poczatki deflacji w eurokolchozie......

Tak inflacje podali 0%
greenstar / 2009-05-29 16:19 / Pogromca jeleni

a ta druga to poczatki deflacji w eurokolchozie.....

i przechodzenia w fazę depresji.........................oby nie głębokiej

ale kogo to teraz obchodzi))))................jest git

Re'

greenstar / 2009-05-29 16:11 / Pogromca jeleni
Mam dwie wiadomości: dobrą i złą.............................................zacznę od dobrej zgodnie z trendem ogolnego optymizmu
KONIEC RECESJII - to ta pierwsza
sierota marycha / 2009-05-29 16:15 / Tysiącznik na forum

KONIEC RECESJII - to ta pierwsza

a ta druga to poczatki deflacji w eurokolchozie......
Maks_ / 2009-05-29 15:56 / Tysiącznik na forum
Chicago i Michigan poniżej prognoz... USD trochę odrabia

Pozdrawiam
bidnymaniek / 2009-05-29 15:16 / Tysiącznik na forum
dzisiaj NY postawi kropke nad /i/ i bedizemy mieli mam nadzieje jasna sytuacje na nastepny tydzień
bidnymaniek / 2009-05-29 15:15 / Tysiącznik na forum
czekamy 1 tydzien po wyborach i slalom gigant :) hahahahah
bidnymaniek / 2009-05-29 14:51 / Tysiącznik na forum
dajcie tvn24 i reszte .....vincent z rudym.........vincenta to bym w ryj strzelił za te kłamstwa
irons45 / 2009-05-29 15:00 / BAKSIK ZIELONYCH
slucham i ja normalnie rece opadaja gadka jak do debili
Maks_ / 2009-05-29 14:44 / Tysiącznik na forum
Proponuje zbiorowe wystąpienie społeczeństwa, by powsadzali wszystkich analityków do więzień... no bo jak tak można? Polska na "zielonej ma(ł)pie Europy, a oni perfidnie wieszczą, że w II i III kwartałach będzie źle... Gadają o jakichśtam popytach i innych p*******, a przecież ... (cyt.): "Trochę lepszy od oczekiwań wzrost PKB w pierwszych trzech miesiącach roku na poziomie 0,8% r/r..." (swoją drogą od kiedy 0,8 jest większe niż 1? odkąd jesteśmy na "zielonej mapie..."?)
Uroczyście potwierdzam uroczyste ogłoszenie końca recesji i z tej okazji postanowiłem oddać wszystkie dolary na kampanię wyborczą PO

Pozdrawiam
Maks_ / 2009-05-29 14:34 / Tysiącznik na forum
A jednak... -5,7%... cholera... ale to nic i tak prawie już koniec recesji (podpalam papierosa drugą stodolarówką) :-)

Pozdrawiam
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy