Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

ActionCoin [ACTN] - ICO - darmowe 1000 ACTN za rejestrację

ActionCoin [ACTN] - ICO - darmowe 1000 ACTN za rejestrację

wicenty / 188.146.194.* / 2018-01-10 18:45
ACTION To nowo-powstałe ICO, kryptowaluta stworzona na łańcuchu blockchain Ardor.

Oferują oni 1000 ACTN wzamian za rejestrację i potwierdzenie E-mail więc myślę że warto to zrobić, tymbardziej że XLM (STELLAR) lub ATS (AUTORSHIP) także rozdawały coiny za darmo a sprawdzcie ich cenę w tej chwili...

Aby otrzymać 1000 ACTN wystarczy się zarejestrować pod tym linkiem : https://actioncoin.io/ref/369193/

Przechodzimy w zakładkę JOIN NOW i wybieramy PERSONAL ACCOUNT!

Kiedy będę mógł wypłacić swoje ACTN?: Po 1 marca 2018 r. Będziesz mógł przenieść swoje tokeny do zewnętrznego portfela. Miesięczne aktualizacje projektów będą wysyłane do wszystkich użytkowników pocztą e-mail. Publikujemy również nowości z projektu (w miarę, jak będą dostępne) na naszych stronach na Facebooku, a także na kanale na Twitterze.

Kiedy Action będzie dostępne na giełdach kryptowalut?: Obrót Akcji będzie możliwy dopiero po oficjalnym rozdaniu żetonów, które rozpocznie się 1 marca 2018 roku. Nasza platforma wyboru obejmuje wbudowaną wymianę. W miarę zbliżania się daty dystrybucji tokenu dotrzemy do wielu popularnych giełd.

Kiedy będzie dostępny oficjalny portfel ACTN?: Oficjalny portfel nie zostanie udostępniony przed wydarzeniem dystrybucji tokenów, które rozpocznie się 1 marca 2018 r. Spodziewamy się zaoferować naszym użytkownikom zarówno portfele na komputery stacjonarne, jak i mobilne, gdy dojdzie do realizacji projektu w postaci monety akcji.

Tutaj macie Whitepaper jeśli chcecie sobie poczytać o tej walucie : http://action.jndfswg9eq.maxcdn-edge.com/action-white-paper…
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy