Forum Polityka, aktualnościKraj

Afera podsłuchowa w rządzie. Będzie wniosek o wotum nieufności

Afera podsłuchowa w rządzie. Będzie wniosek o wotum nieufności

Wyświetlaj:
bookbis / 46.215.8.* / 2014-06-23 19:31
wydaje mi sie ,że jednak w naszym rzadzie jest za duzo posłow, tak za duzo o co najmniej 250, Tylko tworza za dużo ugrupowań i formacji.
W starozytnym egipcie do rzadzenia potrzebny był faraon, dowódca wojskowy, zarzadzajacy majątkiem czyli dzisiejszy min. finansow i paru kapłanów. co do tych ostatnich to mam pewne opory ,ale i tak było tego o wiele mniej.
A co do faraona zawsze można go bylo sprzatnąc
A u nas ? prawie pól tysiaca ujadajacych posłow i tyle samo nic nie robiących przy nim urzedasów.
Może w zwiazku z ta "aferA' warto byłoby ich wszystkich usunąc??????
H Szatkowski / 2014-06-23 20:42
W naszym rządzie jest 18 ministrów, 2 wicepremierów oraz premier.
pATRIOT / 79.184.143.* / 2014-06-23 19:18
Proponuję projekt ustawy obywatelskiej "wolność nagrywania i odtwarzania". W państwie gdzie każdy-każdego będzie mógł nagrać i publicznie odtworzyć, wszelka zgnilizna będzie demaskowana znacznie wcześniej.
103545 / 46.204.235.* / 2014-06-23 19:15
Kto miał interes w nagrywaniu? Tylko Rosjanie i kaczyński. Alle jaja.
wnikliwy / 77.102.130.* / 2014-06-23 18:46
i tak wole ich niż Prezesa, z którego drwi cała polityczna Europa.
Stasiek47 / 89.70.237.* / 2014-06-23 18:45
Będzie wniosek o wotum nieufności. Opozycja nic innego nie potrafi, tylko się wygłupiać, zgłaszając wnioski bez szans na przeprowadzenie. Aby tylko udać, że coś się robi.
Stasiek47 / 89.70.237.* / 2014-06-23 18:43
kiedyś przyszedł Rywin, powiedział i za to siedział. I to hańba dla polskiego wymiaru sprawiedliwości. Nie chcę, by się to powtórzyło. Prywatnie przy wódce każdy ma prawo gadać co chce. Znaczenia to nie ma żadnego, nie przekłada się na działanie.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

rywert / 83.5.162.* / 2014-06-23 22:08
Stasiek i ty w to wierzysz ze niema to znaczenia.?
Leop@rd / 80.150.85.* / 2014-06-23 17:02
destabilizuja ci co zostali na szczescie nagrani panie [...].no i pan , ktory nie widzi POwaznego problemu i odwraca kota ogonem..

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
humer / 89.229.10.* / 2014-06-23 16:30
Że też zauważył, bystrzak! Komorowski na prezydentaaa!
guru122 / 77.253.232.* / 2014-06-23 16:17
Cała ta afera pachnie mi metodami PISowskimi rodem z IV RP. Jeśli to okaże się prawdą, to trybunał stanu dla tych co za tym wszystkim stoją!
ben852 / 92.55.217.* / 2014-06-23 16:10
Przecież to grupa przestępcza była podsłuchiwana ...
co za czasy / 79.186.192.* / 2014-06-23 16:01
No ta - grupa przestępcza nagrała rozmowy prawych polityków! Ale cyrk. Miejsce wasze jest w więzieniu!
barg / 91.193.208.* / 2014-06-23 15:58

Celem działalności grupy przestępczej, która za to odpowiada, jest destabilizacja państwa.

Czyżby Tusk mówił o swoim rządzie?
karoooooo / 178.43.230.* / 2014-06-23 15:28
Wstyd mi, że żyje w kraju takich mało logicznie, nieracjonalnie myślących ludzi jak tutaj większość na forum... Ale niestety to jest tendencja światowa. Już nawet w starożytnym Rzymie, wiedzieli, że nie trzeba budować szkół, szpitali,robić mądrych debat wystarczy zrobić prymitywne igrzyska i ludzie będą Cie kochali. Na debatę przyjdzie garstka, a na Igrzyska cała reszta. Do tego dorzucić armię, ideę i już ubustwiali rządzących. W USA już dawno to samo odkryli, że większość jest niemyślących ludzi i taki stan utrzymują. Nie dziwiliście się czemu przeciętny 15 latek w USA ma IQ psa, ale za to za flagę pozabija innych. Jak widzą weterana to wszyscy się kłaniają w pas. Dokładnie zrobili to samo, potęga militarna, idea (pokój, flaga) i nie za dużo inteligencji, bo ludzie za bardzo myślący nie są na rękę. Łatwiej się kieruje taką gromadą,szczególnie że Ci ludzi na wysokim szczeblu sa mocno wykształceni.

Byłem pewny, że w Polsce jednak jest inaczej, że ten poziom jest wyższy, ale czym jestem starszy tym bardziej mi się wydaje, że ja jestem z innej planety (bo za dużo myślę samodzielnie, bo się cieszę z bycia Polakiem i lubię ten kraj,że nie narzekam itp). Tu nie chodzi o PO, Pis, Sld, o to jakie ktoś ma poglądy. Chodzi o to że jesteście marionetkami którzy grają dokładnie tak jak ktoś zaplanował. Zrobimy podsłuchy, nagramy kilka pikantych prywatnych rozmów, a ciemny lud zamiast być oburzonym że ktoś ich szpieguje będzie linczował własny rząd i robił totalny burdel. Nic prostszego. Jak dzieci z wami pograli, wsystko łyknęliście i cała moja utopijna wizja o narodzie który bardziej logicznie myśli od innych już totalnie została zdeptana.

Myślę, że jakby wasz szef posłuchał wasze prywatne rozmowy to byśmy mieli 99% bezrobocie, a jak jeszcze z męskich spotkań doszło by coś do żon, to jeszcze niewyobrażalny wskaźnik rozwodów. A czy to znaczy, że nie kochacie partnera/partnerki, że jesteście złymi pracownikami. Niektórzy zarzucają, że jedno mówią Politycy a robią co innego. A wy tak nie robicie? Tak robi 99% ludzi dookoła mnie. Wykonują polecenia szefa kretyna mimo że się z nim nie zgadzają, mówią kolegom jedno a żonie drugie, grzeszą a za chwilę idą pięknie ubrani do kościoła udając świętych. Tutaj jest jakiś interes Państwa i trzeba postawić czasami swój interes czy zdanie ponad to bo inaczej nic by się nie osiągnęło przy typowiej polskie cesze czyli gdzie 2 polaków tam 3 opinie.

Wydaje mi się, że każdy ma tutaj podwójną morlaność. Ja w tych taśmach nie usłyszałem nic zaskakującego, ani szokującego, a wszyscy robią aferę jakby rząd dogadał się z Rosją, że mogą sobie wziąc Podkarpackie i Małopolskę w zamian za 1mld zł dla Tuska.

Nowak zrobił źle, ale każdy z nas by ratował dupę żonie. Retoryka Sikorskiego nie różni się za bardzo od prywatnych rozmów prawników, lekarzy, księży, właścicielach szanowanych firm, a miałem okazję przy kilku być. Już nie mówiąc o zwykłych spotkaniach "Kowalskich".
Szef orlenu nie sugerował tak jak niektórym się przyśniło że Tusk zrobi 7zł za paliwo. A Belka... jak popełnił przestępstwo to pójdzie siedzieć, ale moim zdaniem nic nie zrobił złego. W USA Fed też drukował pieniędze wspierając Państwo i tym samym rząd. Też musiała być tam wcześniej rozmowa o tym tak jak tutaj miała miejsce. Nikt nie mówił, daj mi bańkę do kieszeni, ja Ci załatwię coś.

Przestańcie się oburzać, palić gumy, bo to nic nie da. Nie piszcie mi że jestem z PO, że naganiam, że jestem POpaprany,że jestem Wykształciuchem. Nie trafiają do mnie kretyńskie slogany bezmyślnie powtarzane na forach. Jak chcecie coś napisać to proszę merytorycznie.
kkshafasfbash / 192.193.116.* / 2014-06-23 15:05
powiem tak tust jest geniuszem, pluje nam w twarz i mowi ze deszcz pada. ktos nagral rozmowy z ktorych wynika jak ladnie mozna wszystko zalatwic i nie sa winni co krecili tylko nagrywajacy, a co lepsze 30 % osob jeszcze uwaza ze ten osobnik powinien zosatac premierem czyli jak komus dac w pyst tak zeby tamten przeprosil ze twarza uderzyl go w reke

Najnowsze wpisy