Forum Polityka, aktualnościKraj

Afera taśmowa PSL. Prokuratura wszczyna śledztwo

Afera taśmowa PSL. Prokuratura wszczyna śledztwo

skomentuj
Wyświetlaj:
debos / 79.191.190.* / 2012-08-16 14:51

Wszczęte śledztwo ma związek z ujawnieniem kilka tygodni temu przez Puls Biznesu

Prokurator który wszczyna śledztwo na podstawie informacji publikowanych w Pulsie Biznesu powinien sam za to śledztwo zapłacić. To tak samo jakby wszcząć śledztwo na podstawie publikacji w Gazecie Polskiej albo Naszym Dzienniku.
pajchiw / 2012-08-16 16:08 / Tysiącznik na forum
A co ma bidulek zrobić?
Czekać, aż mu Policja kogoś znajdzie? Oni mają problem ze znalezieniem kogokolwiek poza tymi, którzy już weszli do ich biura. Bo to dla nich zbyt wielki wysiłek wstać zza biurka...
ABW i CBA już teraz tylko w medialnych sprawach uczestniczą - coś jak modelki, czy aktorzy - pełen lans :)
debos / 79.191.190.* / 2012-08-16 16:34

ABW i CBA już teraz tylko w medialnych sprawach uczestniczą - coś jak modelki, czy aktorzy - pełen lans :

No właśnie nie bardzo. To za poprzedniego, słusznie minionego premiera Kaczyńskiego i min. Ziobro służby grały w telewizji w której jednym z dyrektorów programów informacyjnych była narzeczona a obecnie żona Ziobry. Niektóre działania służb były inscenizowane i nie miały nic wspólnego z rzeczywistością. Ofiarą takich działań był między innymi prof. Podgórski. Jeden z najwybitniejszych, nie tylko w Polsce neurochirurgów. Dzisiaj służby w telewizji nie grają. Stąd wrażenie, że nic nie robią. W myśl zasady, że jak nie ma w telewizji to tego w ogóle nie ma.
pajchiw / 2012-08-16 16:44 / Tysiącznik na forum
Heh - no pozwolę się nie zgodzić.
W poprzednim dworze te właśnie służby miały medialny cyrk tuż "za plecami". Wszystko co się dało naciągnąć do udowodnienia teorii o mrocznych czasach Kaczyńskich było natychmiast na blue screenach. Pamięta Kolega Sawicką? Bildę? Aferę gruntową?
Tam te służby były oskarżane o podtrzymywanie faszystowskiej władzy - innych argumentów (a tym bardziej faktów) nie było, więc cyrk kręcił się na emocjach tłumu. A teraz służby przychodzą, jak afera już jest nakręcona. Oczywiście tylko tam gdzie im się pozwala - racja stanu :) Afera hazardowa, taśmowa - tam nie wolno...
debos / 79.191.190.* / 2012-08-16 17:22

Heh - no pozwolę się nie zgodzić.

I bardzo dobrze.
Pamięta Kolega Sawicką? Bildę? Aferę gruntową?

Pamiętam. Ale to właśnie swiadczy o tym, że to jednak ja mam rację. Przecież dajesz przykłady telewizyjnych przedstawień, konferencji prasowych i pokazów multimedialnych organizowanych w celu . Blida się " uratowała " bo ekipa telewizyjna stała przed domem żeby pokazać ją wyprowadzaną w kajdankach. Dlaczego nie ma filmu z działań operacyjnych w domu Blidy? Przecież z przebiegu zatrzymania w domu byle bandziora jest dokumentacja video. A z sawicką było jak pamiętasz jeszcze inaczej. Funkcjonariusz PIS ( udający apolitycznego funkcjonariusza CBA ) wystąpił na konferencji prasowej i podpierając się Sawicką mówił Polakom na kogo mają a na kogo nie głosować. Szkoda, że powołując się na przykład min. Lipca nie powiedział, żeby ludzie nie głosowali też na PIS bo to też przekrętasy. No ale oni z oskarżeniem Lipca wstrzymali się na po wyborach. To chyba pamiętasz?

A teraz służby przychodzą, jak afera już jest nakręcona.

Teraz służby działaja dyskretnie czyli tak jak powinny. A kiedy mają przychodzić? Jak afery albo przestępstwa jeszcze nie ma?
Afera hazardowa,

Nie było afery hazardowej. Gdyby była to podsłuch bez problemów to pokazały. A tego nie było. Wrę przeciwnie. Z podsłuchów wynikało, że Chlebowski to niby coś chcial zrobić ale nie mógł bo Grzesiek i Miro nie pomagali. To nie interpretacja. To wynika z treści podsłuchów z którymi zresztą " apolityczny " funkcjonariusz CBA poleciał do mediów, do swojego sługi Gmyza.
skomentuj

Najnowsze wpisy