Agora sprzedawać?

skomentuj
zytnicki / 2010-06-10 23:25
Zastanawiam się, czy nie lepiej rozpocząć wyprzedaży tych akcji. Popatrzcie
http://pl.tinypic.com/r/ao486c/6
Analizując powyższy wykres, zauważamy, że sytuacja tych akcji gwałtownie się pogarsza. Otóż od ponad czterech miesięcy akcje znajdują się w trendzie poziomym, przy czym po raz kolejny znajdują się w krótkookresowym (kolor zielony) jak i średniookresowym (kolor niebieski od góry i czerwony od dołu) kanale spadkowym. Wyprzedaż ostatnich pięciu dni (kolor żółty) przybiera charakter dość dramatyczny, pomimo próby obrony kursu, która ma raczej charakter potwierdzenia tendencji spadkowej (białej świecy nie udało się zakryć korpusem poprzedzającej go świecy czarnej, co stanowi zapowiedź dalszych spadków).
Ważny wydaje się być, zaznaczony na czerwono, poziom wsparcia 23,02 zł, przełamanie go będzie oznaczało dalszą, pogłębiającą się wyprzedaż, przy czym kolejny poziom wparcia znajduje się w okolica 20,50 groszy.
Mysle, że należy sprzedawac je jak najszybciej.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy