Forum Spółki giełdowe Agora SA

Agora umorzy sześć procent kapitału

Agora umorzy sześć procent kapitału

skomentuj
Wyświetlaj:
leonardb1 / 2015-05-05 12:34
Umorzenie akcji to wyrzucenie kapitału do kosza-czyżby zabrakło Prezesowi pomysłu na rozwój firmy .Stopklatka to nie to samo co Stopfirma.Każdy Manager stara się o pozyskanie kapitału dla dalszego rozwoju-dziwne-myślę ,że nie wprowadzi za rok kolejne akcje na rynek dla Wybrańców.
sza / 89.64.149.* / 2015-04-25 11:04
Inaczej.
Ile oni zapłacili podatku od zysków ??? Nic !!!
Wykazują straty ,są zawsze na minusie ,a jacy opiniotwórczy ,aj waj...To samo TVN i wszystkie ich firemki ,żadnych zysków aby nie płacić podatków w Polsce a żyć jak paniska ...
Tak działają spółki ,tak rządzą w świecie ,wszystko w prywatnych spółkach ,właściciele wiadomo ,bogacze ,dywidendy,zyski,pensje,odprawy ,domy i samochody na firmę,żyć nie umierać ,ale podatków nie płacą ,bo przecież wykazują straty.
Tak sobie ułożyli świat i zniszczą wszystkich ,którzy chcieli by to zmienić.
Jeszcze żadna tzw. demokracja na całym świecie nie upadła i w wolnych wyborach nigdy nie przegrali.
Gospodarki,całe państwa,całe miasta bankrutują ,a oni dalej są przy władzy,bo znowu wygrali wybory.
za wolnością / 81.210.106.* / 2015-04-27 09:20
W warunkach wolnorynkowych "Agora" zniknęłaby z rynku.Jej istnienie jest możliwe tylko dzięki subsydiom (nazywane oficjalnie ogłoszeniami) od rządu.Każda gazeta w posiadaniu komunistów jest w bezpośredni lub pośredni sposób dotowana przez rząd.Ten korupcyjny system wspomagający byłą nomenklaturę PZPR i jej potomków nie zniknie dopóki postkomunistyczna PO będzie u władzy.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy