Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Akcje sporo wzrosły, teraz czeka opór

Akcje sporo wzrosły, teraz czeka opór

Money.pl / 2009-01-05 17:21
Komentarze do wiadomości: Akcje sporo wzrosły, teraz czeka opór.
Wyświetlaj:
WRONEK_32 / 83.29.159.* / 2009-01-05 17:36
Takie jednorazowe wzrosty nie są dobre dla ludzi którzy inwestują przez TFI (większość z nas). Człowiek który kupił w piątek zarobił 5 %....ale ten który ma kupić jutro.....już nie kupi....bo boi się spadku, no i musi kupić 5 % drożej. Najbezpieczniej ....codziennie po 0.5, 0.75 %...
Kenobi / 2009-01-05 17:47 / Uznany malkontent giełdowy
Wzrost robiony bez obrotu nie ma żadnego znaczenia, na siłę robili window dressing pod koniec roku, a teraz udają, że to efekt stycznia. Spekulacja finansowa, która w Stanach zastąpiła gospodarkę, zbankrutowała, więc musieli wyciągnąć ludziom z kieszeni steki miliardów, żeby to jeszcze podtrzymać chwilowo przy życiu, ale ludzie za to ukarzą banki zmieniając model życia - likwidując konsumpcję do minimum i odchodząc od kredytu na korzyść oszczędności. Dlatego paniczne obniżenie stóp do zera nie odnosi już skutku, a nakręca inflację.
barakuda / 2009-01-05 17:51 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację

steki miliardów,

wole te steki , niż Twoje... bzdur...:-)
Kenobi / 2009-01-05 17:54 / Uznany malkontent giełdowy
Z Twojej kieszeni też ciągną, nie od dzisiaj...A że z Tego się cieszysz, to już taka Twoja przypadłość...
barakuda / 2009-01-05 17:56 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
nie jest tak źle....a będzie lepiej...:-)))
bebe / 2009-01-05 18:09 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Ken.../ten../ i barakuda...- jak Was czytam "w taki" sposob...- to widze, ze
Wy w zasadzie to dbacie o siebie..../zyski../......cha...ha...cha

witam...
barakuda / 2009-01-05 18:14 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
...a bo ja.... to życzliwy jestem...
a Kena przecież znasz....
On by się za nasze kieszenie pokroić dał....:-)
witaj Bejbi...
bebe / 2009-01-05 18:17 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
cha...ha...cha...
dobre barakudo....- dobre...;-)
warren buffet / 2009-01-05 17:21 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ladna sesyjka, jednak jesli przesłonić tekturką część monitora pt wig20 a zwłaszcza wig5 to tak różowo nie ma.

hossa za rogiem, ale takie sesje mnie przekonują że zapraszana jest do tanga leszczyna.... co powinno sie skończyć ostatnim gigantycznym kacem
;-) / 84.10.199.* / 2009-01-05 17:51
Sesja bez sensu i obrotu. Luka i d u p a.
Julek_W / 83.29.138.* / 2009-01-05 17:28
Proszę zaobaczyć o volumen obrotu, 5 % wzrostu i tylko 780 mld. Jakoś większość ludzi nadal ma wątpliwości. Jutro jeszcze +1 %, a od środy ....znowu na czerwono...i to mocno :(
oll1 / 2009-01-05 17:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Pewnie masz racje. Ja licze jeszcez tylko na pare wzrostowych sesji i poczekam na spadki. Jestem przekonany, ze dalej tkwimy w powaznej bessie i spadki jeszcze przyjda konkretne. Tymczasem dobrze byloby cos ugrac na mozliwym odbiciu :)
Pozdrawiam
warren buffet / 2009-01-05 17:35 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ależ oczywiście. ugrać jest dobrze coś... natomiast zysk trzeba wtedy bezwzględnie inkasować...

patrze sobie na społeczki i cierpliwie obserwuje. na łowy wyrusze jak bedą wyniki roczne społek. no chyba że wcześniej coś wpadnie ustalonego jak dziś np sanwil.

pozdr !
1 2 3 4 5
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy