Forum Prawo - porady i tematy

Alimenciarze tracą prawa jazdy

Alimenciarze tracą prawa jazdy

Money.pl / 2007-05-04 08:40
Komentarze do wiadomości: Alimenciarze tracą prawa jazdy.
Wyświetlaj:
fąfel / 212.2.101.* / 2007-05-04 08:51
Jak wezmą w Polsce zrobić sobie można prawo jazdy za granicą. Niech wtedy spróbują odebrać.
red_baron / 2007-05-04 08:40 / Bywalec forum
Kolejny idiotyzm.Co ma prawo jazdy wspolnego z alimentami?????Jakim prawem jest zabierane.???
Ja nie mam alimentow i to nie moja sprawa,ale poraz mnie idiotyzm wladz.A za moment okaze sie,ze znow zostanie to zakwestionowane przez T.K. albo Strasbourg.
zly / 82.22.68.* / 2007-05-04 14:07
Kolejny raz red_baron pokazal inteligencje swojej wypowiedzi ale nie robi na nim roznicy Strasburg od Strasbourga a moze cyborga?
tralek / 212.244.46.* / 2007-05-04 10:56
A po co alimenciarzowi który nie ma na alimenty prawko??? Przecież jak nie placi alimentow to znaczy ze:

a) nie stac go na samochod/motor i jego utrzymanie, przecie nie ma kaski na aliementy to skad by mial jeszcze na to wytrzasnac
b) nie pracuje=nie zarabia pieniedzy, wiec w pracy mu sie tez nie przyda

Bardzo dobrze zabierac te prawka mniej cwaniakow w Polsce bedzie.

A paszport moga mu zostawic moze zagranice wyjedzie i wezmie sie do roboty j*****!!!
yery / 84.10.169.* / 2007-11-28 23:54
jestes popiepszony co ty wiesz o alimentachn po rozwodzie kobieta by cie zniszczyła zostajesz bez niczego i bez prawa do zawodu jesli jestes kierowca i co wtedy tylko krasc bo nie ma za ci zyc i mieszkac nie uwazasz
ConrPL / 85.89.162.* / 2007-05-04 14:01
Z góry zakładasz, że alimenty są mądre słuszne i zbawienne. Ponadto zachęcasz ludzi, którzy pracują (bo inaczej faktycznie prawko byłoby niepotrzebne) do wyjazdu za granicę. Tymczasem powinno się obniżyć podatki i zlikwidować alimenty, tak by mogli wyjść z szarej strefy.

Myślę, że to w tej chwili jedna z najbardziej pokrzywdzonych przez państwo grup. Pracujące z konieczności na czarno osoby, którym odebrano dziecko, choć mogły zapewnić mu lepsze warunki i na dodatek których próbuje się okraść. Jeżeli z kolei jakiś alimenciarz dziecka nie chciał, a jego dziewczyna podjęła decyzję o nieprzeprowadzaniu aborcji, to robiła to na własną odpowiedzialność i koszt.
margo1973 / 89.171.97.* / 2008-09-26 17:35
masz racje,popieram ,kobietki same czasami lapią facetów w pułapkę,aby nie pracować,dostawać kasę i dalej się łajdaczyć,już z innymi,a co esli związalasię z żonatym,on swoim dzieciam zabiera żeby łafirynde płatić,powinni likwidować,może kobety będą ostrożnejsze wtedy
tralek / 212.244.46.* / 2007-05-04 16:42
Stary chyba po pijaku piszesz komentarze. Przeczytaj swoje wypociny i znajdz w nich cień logiki.

Cytuje:
"Zlikwidować alimenty" - może odrazu dzieci likwidować, pod ściane i z kałacha

"osoby, którym odebrano dziecko" - nikomu za frajer się dzieci nie zabiera

"Jeżeli z kolei jakiś alimenciarz dziecka nie chciał, a jego dziewczyna podjęła decyzję o nieprzeprowadzaniu aborcji" - a skąd założenie że dziewczyna, a może żona i jaka aborcja do ch***. Czy Ci się kraje nie pomyliły czasem.

A dzieci to nie pieski, że jak się niechce to do worka i w rzece utopić albo do lasu i do drzewa przywiązać. Jak nie wiesz co to antykoncepcja i zrobiłeś dzieciaka to na
właśnie na swój koszt i odpowiedzialność. Nie ma zmiłuj!
ConrPL / 85.89.162.* / 2007-05-04 23:21
""Zlikwidować alimenty" - może odrazu dzieci
likwidować, pod ściane i z kałacha"
- komentarz próbujący postawić piszącego w pozycji słusznego gniewu, zagranie stosowane zazwyczaj przez osoby, które wiedzą podświadomie, że nie mają racji.


""osoby, którym odebrano dziecko" - nikomu za frajer
się dzieci nie zabiera"
- Większość dzieci przyznawanych jest po rozwodach matkom, nawet jeśli ojcowie są im w stanie zapewnić lepszą opiekę. Skoro już zabrano im dziecko, to chyba raczej powinno się im płacić odszkodowania. Zobacz: http://wstroneojca.pl/


""Jeżeli z kolei jakiś alimenciarz dziecka nie chciał,
a jego dziewczyna podjęła decyzję o nieprzeprowadzaniu
aborcji" - a skąd założenie że dziewczyna, a może żona
i jaka aborcja do ch***. Czy Ci się kraje nie pomyliły
czasem."
wiem, my żyjemy wciąż w totalitarnym. Co nie oznacza, że złego prawa należy przestrzegać. Niesłuszność zakazu aborcji udowodniono m. in. na http://www.liberator.lbl.pl/liber/index.php?option=com_content&task=view&id=155. Jak już pisałem, jeżeli jakaś dziewczyna (ile razy dziecko przyznano facetowi (trzymając styl)?) podjęła decyzję o nieusuwaniu ciąży jest to jej sprawa. Ma do tego prawo (o ile przed podjęciem stosunku dana para nie umówiła się, co do określonych innych warunków), ale na własny koszt. Choć w obecnej sytuacji prawnej, dyskryminacji osób, które powierzyły komuś swoje DNA optowałbym za dobrym zwyczajem (i odpowiednimi ustaleniami przed seksem, bo wszystko się może zdarzyć), by decyzja któregokolwiek z rodziców o aborcji niosła za sobą przeprowadzenie aborcji i podporządkowanie będącego przeciwko.

Wyjątkiem jest sytuacja, w której obie strony zgodziły się zgodnie wychowywać dzieci i wspólnie pokrywać tego koszty, po czym jedna zaczęła drugą bić i stwierdziła, że dziecka nie chce. Takie przypadki zdarzają się rzadko i zazwyczaj taka osoba na alimenty pieniędzy nie ma i nie pracuje, choć wtedy widzę ich moralny sens.

Zazwyczaj jednak kłótnia prowadząca do rozwodu wynika z winy obu stron i obie chcą zatrzymać dzieci. W takiej sytuacji tej stronie, która dzieci nie otrzyma należy się bardzo wysokie (choć niepokrywające kosztów moralnych) odszkodowanie.


A dzieci to nie pieski, że jak się niechce to do worka
i w rzece utopić albo do lasu i do drzewa przywiązać.
Jak nie wiesz co to antykoncepcja i zrobiłeś dzieciaka
to na
właśnie na swój koszt i odpowiedzialność. Nie ma
zmiłuj!
-bardzo emocjonalny komentarz, co nie służy dyskusji. Cóż, dopóki płód/noworodek nie rozwinie świadomości na poziomie świni, można go uśmiercić i nie ma w tym nic złego. Poczęcie następuje zawsze ze wspólnej winy (chyba, że nastąpił gwałt), lub bez winy (żadna metoda antykoncepcji nie gwarantuje 100% skuteczności) natomiast zaniechanie aborcji wynika zazwyczaj z winy jednej osoby (i to niestety czasami mężczyzny-fanatyka).
Olimpia / 83.28.235.* / 2007-09-24 22:13
Witam.Ja mam bardzo dziwny i chory problem z prawo jazdaMI,TYLKO NIE WIEM CZY KTOŚ JESZCZE CZYTA TO FORUM, JEŚLI TAK TO PROSZE ODEZWIJCIE SIE.Pozdrawiam.
zuzia3 / 217.97.185.* / 2009-04-23 11:53
witam ja tez mam podobny problem
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy