Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Stracił stołek przez prawo (jazdy)

Stracił stołek przez prawo (jazdy)

Money.pl / 2007-02-03 16:38
Komentarze do wiadomości: Stracił stołek przez prawo (jazdy).
Wyświetlaj:
antyPiSuar / 85.222.25.* / 2007-02-04 16:24
Stracił stołek i już? Czyli za składanie fałszywych zeznań, celowe wprowadzanie w błąd prokuratura tylko pozbawia publicznego stanowiska? Serio tak stoi w kodeksie wykroczeń?

Najbardziej zniesmaczony byłem wypowiedzą Kaczyńskiego, który bagatelizował sprawę jazdy po pijanemu na rowerze. A jakby tak Hubert wpadł po pijaku na rowerze pod rządową limuzynę to chyba by inaczej się to skończyło. Głupia część narodu upuje te dune hasło "prawo i sprawiedliwość". Mi to się kojarzy raczej z "mydło i powidło"
marek 19-53 / 83.24.13.* / 2007-02-04 23:04
Najpierw proszę sprawdzić w jakim kontekście używano "szwarc, mydło i powidło" i wtedy dopiero się popisywać.
antyPiSuar / 85.222.25.* / 2007-02-04 23:13
Do marek 19-53: Mistrzu, pouczając mnie wychodzisz na przemądrzałego nie na mędrca.
awias / 83.24.250.* / 2007-02-04 17:31
co kupujemy to kupujemy. Powiem ci natomiast czego nie kupujemy, tj. esbeckiej ściemy popartej propagandą hien do wynajęcia.
antyPiSuar / 85.222.25.* / 2007-02-04 23:08
Do awias: Tia... wódz Kaczyński wie, że tłumem można sterować dając mu albo chleb albo igrzyska. On daje igrzyska... Ty tego nie widzisz bo walka z czymś czego nie ma (układem) jest remedium na twoje porażki i nieudolność życiową. Wyimaginowanego wroga swojego nigdy nie ujrzysz, bo go po prostu nie ma, ale to bez znaczenia bo jesteś tylko narzędziem a głos już swój oddałeś.
marek 19-53 / 83.24.13.* / 2007-02-05 00:10
Przepraszam, że zapytam. Głupi, naiwny czy "swój" ?
brr / 83.15.97.* / 2007-02-03 16:38
po pachy. Co by należało vicemagistrowi zrobić jak na katyńskie groby się przewracał bo mu golenie nie domagały. Ano merdia nie zlinczowały go bo on z naszego czerwonego gangu. A cała reszta sław i gwiazd, czerwonych gwiazd. Wojewoda jadąc po piwie na rowerze właśnie doznał niedomagania goleni. Natomiast zgłaszając się po wtórnik prawka doznał pomroczności jasnej. Różnica moi drodzy między czerwonymi a PiS-em jest taka, że czerwoni są bezkarni (duża w tym zasługa merdiów) a PiS pozbywa się natychmiast ludzi, którzy do końca nie są kryształowi.
yes / 83.21.245.* / 2007-02-04 18:45
Takich bredni ,aż nie chce się czytać, PIS przypomina mi jak żywo komunę. Z resztą wystarczy przeczytać w Dzienniku wywiad z Kaczyńskim, aby stwierdzić, że ten człowiek ma mentalność komunisty. Wierzy on tylko we władzę centralną, a nie w państwo obywatelskie. A co do bezkarności, to obecni koalicjanci są aż nadto wymownym przykładem na to że obecna władza ma moralnośc Kalego.
marek 19-53 / 83.24.13.* / 2007-02-04 22:46
Akurat inaczej odebrałem wywiad w Dzienniku. Narcystyczny popis szczeniaka upojonego własnym "dowcipem" i "ostrością" pytań.
czater / 2007-02-03 21:06 / Tysiącznik na forum
a co z kwitami Leppera kiedy znow Ziobro przypomni o nich prokuraturze? Jak Lepper zagrozi ze wycodzi z koalicji ?
pomyła / 83.24.214.* / 2007-02-03 22:07
a co ma piernik do wiatraka - czyżby próba pobicia rekordu "wypowiedzi",
czater / 2007-02-04 20:46 / Tysiącznik na forum
Niezle cie rodzice nazwali :)
xxxxxxx / 217.66.131.* / 2007-02-03 18:29
Jednak wolę kompetentnego, choć niedokształconego Kwaśniewskiego niż wykształconych i pod każdym względem, poza oszukiwaniem Ciemnego Ludu, niekompetentnych Kaczyńskich.

Siedząć za granicą mogłbym wszystkich dyrektorów, właścicieli etc. okrzyknąć po pisowsku złodziejami i porażającymu przestępcami.
Jednak to od ich kompetencji zależy, czy firma w której pracuję ma się dobrze. Nie przeszkadza mi to, że zabieraja z zysku firmy więcej niż ja dostaję. Oni potrafią firmą kierować, ja nie.
Po takich, jak "brr" widać jakie spustoszenia w umysłach uczyniła komuna!
marek 19-53 / 83.24.13.* / 2007-02-04 09:43
"widać jakie spustoszenia w umysłach
uczyniła komuna!"

Ma Pan prawdę, widać. I jeszcze media. I jeszcze widzenie jednostronne.

Postrzeganie Kwaśniewskiego jako wzoru kompetencji to właśnie przykład takiego spustoszenia. 10 lat prezydentury kompletnego zaniechania.

Wyrazem spustoszenia jest również obelżywy i pogardliwy sposób wyrażania się o innych.

Współczuję Panu,
yes / 83.21.245.* / 2007-02-04 18:48
Facet spustoszenie we łbie to masz Ty, i Tobie należy współczuć, bo bredzisz jak w radiu Maryja.
xxxxxxx / 217.66.131.* / 2007-02-04 14:04
Nie badzo wiem o co Panu chodzi?

Pańską wypowieź przyjąłem jako dezaprobatę mojej. w Jeszce bardziej można jej przypisać: "belżywy i pogardliwy
sposób wyrażania się o innych." niz mojej .

"Postrzeganie Kwaśniewskiego jako wzoru kompetencji to
właśnie przykład takiego spustoszenia. 10 lat
prezydentury kompletnego zaniechania."

I ja tak jego kiedyś oceniałem.
Jednak w porównaniu z Kaczyńskimi Kwaśniewski jawi mi się jako mąż stanu. Może Polska i stała z prezydentury Kwaśniewskiego w miejscu, lecz teraz cofa się do PRL-u. (pierwszy z brzegu przykład : wybory przewodniczących terenowych oddziałow PiS - jeden kandydat wyznaczany przez Jarosława Kaczyńskiego - członkowie PiS mogą go jedynie przyklepać... Nie jprzypomina to Panu perelowskiej "demokracji socjalistycznej"?)

Chyba co innego jest ważne dla Pana, co innego dla mnie. I na tym może potrzestańmy. Nie da sie dyskutować o uczuciach.
marek 19-53 / 83.24.13.* / 2007-02-04 22:43
O.K. Nie podejmę dyskusji o Pana uczuciu do Kwaśniewskiego.
Miłość jest ślepa.

A teraz wróćmy do porównania do PRL-u.
Wewnętrzny sposób wyborów czy też ustalania lokalnych kadr partyjnych jest wewnętrzną sprawą każdej partii. Członkowie mogą swobodnie zapisywać się i występować.
Nikt im nie broni i nic im za to nie grozi. Wyborcy mogą swobodnie wybierać pomiędzy partiami.
brr / 83.15.97.* / 2007-02-03 21:45
Współczuję Ci x*7 życia w Michtrixsie. Wytrzeźwiej x*7 ( można to zrobić nie oglądając TVN-u, POLSAT-u i nie czytając GWna i wogóle żydowskich gazet dla Polaków) bo świat rzeczywisty jest nasz, natomiast oni niech się pławią w wirtualnym dla nas skonstruowanym.
starcie / 83.24.195.* / 2007-02-03 18:52
tak Kwaśniewski jest symbolem niekompetencji, ale dla wielu jest przez to właśnie tak bliski. Może się zatem zupełnie bezkarnie szlajać pijany po cmentarzu w Katyniu, a zdrowo-rozsądkowe komentarze autorstwa "brr" z poziomu niekompetencji nie mogą nie być ignorowane.
pytajnik / 80.54.90.* / 2007-02-03 22:47
Do "starcie".
Jeśli uważasz, że Kwaśniewski jest symbolem niekompetencji to kim są wg Ciebie Kaczyńscy, którzy wykazują się brakiem podstawowych zasad kindersztuby, brakami w posługiwaniu się językiem ojczystym na poziomie szkoły podstawowej, nieumiejętnością prowadzenia polityki tak krajowej jak i zagranicznej, otaczający się mnóstwem ludzi (doradców) o
przeciętnych kwalifikacjach, o autorytecie mniej niż przeciętnym w kraju i za granicami Polski ? Czy ja, zwykły podatnik, widząc na szczycie władzy prawników powinienem oczekiwać od nich kompetencji, odpowiedzialności, umiejętności zachowania się (tak w kraju jak i za granicą) adekwatnego do posiadanego wykształcenia, znajomości języka obcego, czy może przaśnego poziomu inteligencji?
Jakim cudem skończyli oni prawo uzyskując tytuły naukowe?
Czyżby "za jajka, masło i śmietanę"?
brr / 83.15.97.* / 2007-02-04 09:34
Vicemagister to oszust, karierowicz aparatczyk PZPR i kanalia. Merdia Ci wmówiły, że to alfa i omega. Merdia polskojęzyczne wmówiły Ci, że kaczyńscy to kartofle bez kindersztuby. Wiesz jak nazywa się taki, który czerwonej bandzie daje się robić w to co koń pod brzuchem nosi?. POŻYTECZNY IDIOTA.
yes / 83.21.245.* / 2007-02-04 18:54
A Ty jesteś po prostu bencwał, umiesz tylko obrażać myślących inaczej niż Ty. Szkoda na cCiebie słów.
marek 19-53 / 83.24.13.* / 2007-02-04 09:34
1. brak kindersztuby, braki językowe (zakładamy, że to prawda)
mają się nijak do kompetencji.
2. "Kompetencje" kwaśniewskiego to wytwór całkowicie medialny. To 10 lat brylowania obojga Kwaśniewskich w pracie i kolorowych pisemkach. To 10 lat całkowitego zaniechania i ustępliwości - ten kto nic nie robi nie popełnia błędów. Jedynym osiągnięciem było poparcie Ukrainy, które jednak skutkowało pogorszeniem stosunków z Rosją i w e
fekcie z Niemcami. Proszę porównać kampanie medialne promujące Kwaśniewską na prezydenta i kampanię "kartoflaną"
xxxxxxx / 217.66.131.* / 2007-02-04 16:15
Jeszcze jedno.
uważa Pan, że silna Rosja to dla Polski optimum? I stosunki z Rosja były przed Pomarańczową Rewolucją dobre?
I że miał nie pomagać? Jest Pan zwolennikiem Donieckich? Czyli bardzo czerwonej prosowieckie ukraińskiej oligarchii?
A propos Niemiec - dobrze, że Kaczyńscy stosunki z Niemcami poprawili... Zresztą Miller je zepsuł dołączając do koalicji antysaddamowskej, tak gwoli przypomnienia.

I jaka jest w Polsce rola prezydenta? Chyba zgfordzimy się, że głównie reprezentacyjna. Więc Kwaśniewski, jak sam Pan przyznał dobrze ją wypełniał, dobrze wypełniał swą MEDIALNO-DYPLOMATYCZNĄ rolę.
A czy moze Pan powiedzieć to samo o L. Kaczyńskim?

I czy ja pisałem gdziekolwiek, że Kwaśniewski był dobrym prezydentem? Był niezły, co zobaczyłem dopiero (!) na tle Kaczyńskiego. Przedtem dyskusji na ten temat nie podjąłbym, chyba, że po Pana stronie.

Last, but not least, czy Pan pisał, to co pisał, całkowicie trzeźwy?
marek 19-53 / 83.24.13.* / 2007-02-04 22:58
1. gratuluję angielszczyzny. Pisałem Trzeźwy
2. Uważam, że im słabsza Rosja tym lepiej dla nas.
3. Pomarańczowych bezwzględnie należało poprzeć ale również prowadzić dyplomatyczne działania osłonowe.
4. Napisałem, że Kwaśniewski wypełniał skutecznie jedynie swoją rolę medialną, że jego "sukces" to medialna bańka.
5. Skąd Pan wnioskował, że jestem czerwono-doniecki nie wiem. Wszak napisałem o jedynym sukcesie, Ukrainie.
xxxxxxx / 217.66.131.* / 2007-02-04 15:34
A jakie kompetencje mają Kaczyńscy? Bardzo chciałbym, by jakieś mieli. Bardzo jestem ciekaw, jestem przeciez tendencyjny i bez pomocy takich jak Pan, nie nie potrafię ich zobaczyć.
czater / 2007-02-04 11:40 / Tysiącznik na forum
I co zostało z tej Kampani?? moze by tak Wielki patriota kaczynski i prof. nauczyl sie przynajmniej hymnu narodowego, jezyka polskiego i ang bo narazie sieje taka kiche ze skzoda gadac...
ED / 84.151.224.* / 2007-02-04 09:19
Moim zdaniem obecna wladza to zbieranina kartofli i burakow
wakat / 83.24.192.* / 2007-02-04 11:28
prolem w tym, że nie masz zdania

Najnowsze wpisy