Alimenty.

urszula70 / 2009-10-30 22:47
Sama wychowuję 3 córki, otrzymuję zasiłek alimentacyjny, a mój były mąż dawał mi pieniądze na poczet alimentów, np. 100- 200 złotych miesięcznie. (zasądzone mam 200 zł na jedno dziecko). Nie zgłosiłam tego ani komornikowi ani w MOPSiE. Mąż aktualnie przebywa w zakładzie karnym. Rok temu wniosłam o podwyższenie alimentów. Mój komornik domaga się dodatkowego roku do odsiadki dla byłego męża za nie płacenie alimentów. Zadzwoniłam dzisiaj do komornika i dowiedziałam się, że nie powinnam była otrzymując zaliczkę brać pieniędzy od ojca dzieci. Dotychczas byłam przekonana, że jeśli były dawał mi takie grosze to należy mi się zaliczka. W tym momencie zastanawiam się jakie będą tego konsekwencje. Boję się, że w tym wypadku będę musiała oddać cała sumę (z ciągu trzech lat). Jeśli ktoś jest zorientowany w takich sprawach to proszę o odpowiedz.
Wyświetlaj:
Joanna549 / 77.65.117.* / 2023-04-26 09:44
Jeśli nie wiesz co masz zrobić w tej sprawie to najlepiej zgłoś się do Adwokata który ci pomoże, podpowie. Polecam Panią Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher . Pani Agata w tych sprawach jest najlepsza
mojaracjaa / 159.205.146.* / 2020-07-26 18:35
W kancelarii Cejrowski specjalizują się w tego typu sprawach. Mi pomogli.
EEDEK / 91.123.191.* / 2018-12-11 13:20
Ja się spotkałam z bardzo dobrym podejściem do drugiego człowieka u pani Magdy Kowalik jak szukałam pomocy przy rozwodzie. Życzliwa ciepła serdeczna osoba...a byłąm w takiej rozsypce wtedy że właśnie takiego zwykłego ludzkiego zrozumienia potrzebowałam przede wszystkim. Rozwód przeprowadzony szybko, bez większych nerwów i stresu.
Jasiek18 / 91.123.191.* / 2018-12-06 09:38
Kilka razy korzystałem z usług pani Pawłowskiej ze strony http://kancelariapawlowska.pl/ i zawsze byłem zadowolony z podejścia. Dobra adwokat, zna się na sprawach typowo gospodarczych, jeśli ktoś potrzebuje porady odnośnie umowy czy problemów z nieuczciwym kontrahentem to to jest dobry adres imo.
aska22 / 91.123.191.* / 2018-12-05 11:04
Jestem już dwa lata po rozwodzie, w tym dwa razy podnosiłam alimenty za pośrednictwem kancelarii https://grzybkowskiguzek.pl. Możesz, dzięki nim policzyć bezpłatnie wydatki na dzieci. Dają arkusz excela dość rozbudowany bez żadnych opłat, co uważam wręcz za zbawienne przy planowaniu kwoty alimentów. Widzisz praktycznie od razu, ile potrzebujesz pieniędzy na życie. Nie wymyślasz nic sama. Znalazłam kancelarię przez zamkniętą grupę dla kobiet na FB, które miały właśnie problemy z prawidłowym określeniem wydatków na dzieci.

Najnowsze wpisy