Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Alternatywne spotkania przedsiębiorców z sektora MSP

Alternatywne spotkania przedsiębiorców z sektora MSP

skomentuj
aktywa.biz / 2009-09-06 00:22
Co 2 tygodnie przedstawiciele małych i średnich firm zbierają się w kilku miastach Polski, by uczestniczyć w Alternatywnych Spotkaniach Biznesowych.

Wieczorne szkolenia trwają dwie godziny, podczas których doświadczeni biznesmeni i trenerzy dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami. To okazja, by zdobyć nowe niecodzienne kontakty i nawiązać owocne współprace.

Organizatorzy przewidzieli warsztaty rozwijające umiejętności przywódcze, a także zajęcia z wizerunku. Podczas nich uczestnicy przechodzą trening medialny - występują przed kamerą i poznają know-how kreowania własnej marki.

Dowiadują się także, jak założyć i wypromować własny biznes. W programie można znaleźć także dyskusje na wspólnym forum i burze mózgów rozwijające twórcze myślenie. Wystąpią także trenerzy umiejętności miękkich, którzy uchylą rąbka tajemnicy skutecznej komunikacji, sprzedaży, negocjacji.

Z inicjatywą regularnych spotkań wyszła grupa szkoleniowa Sukces PRO. Patronują jej Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości i druga Fundacja - Kamil Cebulski Business Education. Do projektu dołączyła niedawno powstała Grupa Sukcesu organizująca warsztaty dla samorządów młodzieżowych.

Aktualnie z tego projektu mogą korzystać mieszkańcy Łodzi, Wrocławia i Warszawy.

Najbliższe spotkania odbędą się 8 września o godzinie 18:00. Zapisy odbywają się przez stronę internetową http://praktykasukcesu.pl . Składka wynosi 10 złotych na pokrycie kosztów organizacji.
skomentuj

Najnowsze wpisy