Forum Polityka, aktualnościKraj

Ambasador Rosji oburzony rzeźbą radzieckiego żołnierza w Gdańsku

Ambasador Rosji oburzony rzeźbą radzieckiego żołnierza w Gdańsku

Wyświetlaj:
czasnaprawdę / 94.42.189.* / 2013-10-16 09:09
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]

, od czasów Lenina biegaja po świecie z kałachami i mordują.
OdNowa! / 94.42.189.* / 2013-10-16 09:00
po drugie Wasze kompanie RONA /rosyjska armia wyzwoleńcza/ paliły, mordowały Warszawę w czasie powstania Warszawskiego, służyły niemcom wiernie.

po trzecie 1,5 miliona Polaków wywieźliście na kresy sybiru a co tam robiliście z polskimi kobietami to . . .
po czwarte mordy katyńskie i pozostałe z roku 1940

i wreszcie po piate, wasze NKWD w Polsce po roku 1945. Przypomnę mord ma harcerce INKA !

Więc nie chrzań facet o jakies wolności która tu rzekomo nieśliście, weźcie sobie tych 4 spiących z warszawskiej Pragi. Okupantów nie będziemy pomnikować.
ad1970 / 77.255.73.* / 2013-10-16 08:46
Jestem głęboko oburzony wybrykiem Federalnej Służby Bezpieczeństwa i Komitetu Śledczego Rosji, który poprzez swoją pseudo sprawiedliwość znieważył ekologów Greenpeace, poświęcających się w walce o czystość i równowagę Ziemi.
Terrorystyczny abordaż statku Greenpeace to przejaw chuligaństwa o charakterze otwarcie bluźnierczym. Wulgarna napaść na międzynarodowych wodach Arktyki uraża uczucia nie tylko Europejczyków, ale również wszystkich rozsądnych ludzi, pamiętających, komu oni zawdzięczają walkę spod okupacji korporacyjno-rządowych eksploratorów środowiska.
Jednak niestety próby siania niezgody między ludźmi przez Rosję nie są nowe. Dość często spotykamy się z dążeniem do zniesławienia pamięci, do zbezczeszczenia działa i poświęcenia. Mamy nadzieję, że ten wypad zostanie oceniony przez władze w sposób adekwatny oraz spotka się z potępieniem ze strony społeczeństwa rosyjskiego.
8568 / 88.199.162.* / 2013-10-16 08:33
Nie oburzył mnie meteort walący w papieża ani krzyż zanurzony w urynie, nie oburza mnie rytualne zarzynanie zwierząt (pod warunkiem że to nie mój pies!!!!) nie oburza mnie i ten drobny fragment prawdy historycznej zobrazowany przez tego studenta.
dfgdfgdf / 89.70.214.* / 2013-10-16 07:58

wszystkich rozsądnych ludzi, pamiętających, komu oni zawdzięczają wyzwolenie spod okupacji nazistowskiej

Polacy dobrze pamiętają kto ich napadł 17 września 1939 roku i z kim ci bandyci mieli podpisany sojusz !.
jhjtn oejav9IN WUPWOI / 93.154.131.* / 2013-10-16 07:35
W jakim kraju armia okupacyjna ma swoje pomniki??? W wolnym???
457467 / 88.199.162.* / 2013-10-16 08:30
TAKIE pomniki stawiane okupantowi uważam za jak najbardziej na miejscu.
AndrewNew / 83.16.121.* / 2013-10-16 07:03
"Poległych w walce o wolność i niepodległość Polski"[..]. Komuna nie tylko nie umarła ale żyje rozwija się i ma się dobrze. Szkoda że nie tylko w sowieckich umysłach. Ale jedno trzeba przyznać:
dyplomacja sowiecka zawsze i bezwzględnie wali pięścią w stół. "Nasi" w takiej sytuacji siedzieli cicho w swojej ambasadzie, a może nawet by jeszcze przeprosili.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]

Najnowsze wpisy