Forum Polityka, aktualnościKraj

Platforma Oburzonych spotkała się w Stoczni Gdańskiej

Platforma Oburzonych spotkała się w Stoczni Gdańskiej

Wyświetlaj:
rer / 82.143.164.* / 2013-03-16 17:50
Wreszcie coś konkretnego. Duda i Kukiz powiedzieli to co to myśli większość.
Dość miernej polityki opartej na waśniach, zawiściach, strachu, kompleksach, pomówieniu, plotce i pajacowaniu wszystkich sekt z parlamentu. Parlament dla odważnych, poważnych i mądrych. Pajace niech rozśmieszają dalej sami siebie ale za swoje pieniądze.
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2013-03-16 17:37
Znalezione w Internecie:
“No i co popłuczyny solidaruchów? Nie ma pracy, nie ma kasy, nie ma przyszłości, nie ma mieszkań, nie ma rząd oprócz obietnic nic do zaoferowania. Po prostu dno, wodorosty i siedem metrów mułu. My, wasi dziadkowie rozwaliliśmy przedwojenny system wyzysku i każdy miał mniej więcej po równo. Ale wy chcieliście się w jednym roku dorobić i obaliliście ten system, gdzie każdy miał pracę, kasę przyszłość przed sobą, szkolnictwo, przedszkola, żłobki nawet w dużych zakładach, wczasy za darmo, lekarza w zakładzie i szkole, oraz mógł się poskarżyć do sekretarza a ten postawił do pionu niepokornego. I do tego pożyczkę mogłem wziąć w zakładzie pracy i jeszcze połowę mi umorzyli! A w Polskim Banku na budowę domu na 2 %! Słownie: dwa procent! A w tym raju na zielonej wyspie w 2009 roku córka chciała na dokończenie domu wystawionego za pieniądze zarobione za komuny wziąć pożyczkę nie w polskim banku, bo te zdrajcy i wywrotowcy ze styropianu “opchnęli za friko” czosnkowym, to wyszło po dokładnym wyliczeniu… 28 %! Teraz to nawet wypłaty nie ma na czasie, bo sobie kapitalista kupił terenówkę, więc wam zapłaci jak będzie chciał i miał. I mogłem bzykać na Plantach w Krakowie w wojsku panienkę o drugiej w nocy, a milicjanci tylko podglądali i się cieszyli jak dzieci. A dziś gdyby mi nawet osiemnastkę dali, to bym nie wziął, bo bym wrócił do domu z siekierą lub maczetą w plecach. Tak wam ten system nie pasował, że darliście co chwilę ryja, strajkując przy tym co dzień. Precz z komuną, bo tak wam solidaruchy czosnkowe obiecywały, gdyż mieli w tym cel, aby wam w tych głupich pałach mieszać. A cel był jeden: wy nas poprzecie, strajkując, aby na półkach nic nie było, a my, gdy zwyciężymy, to mamy was w d…e. My czosnkowi z solidaruchów mamy kasy i dolarów jak lodu i nie musimy się przed nikim rozliczać, bo nas finansuje czosnkowa CIA. Oni ten nakład sobie w jednym miesiącu odbiją na was durne oszołomy. I mamy to, co mamy. Ale was solidaruchy czosnkowe wypędzlowały bez mydła! Nawet w swoim kraju macie tyle do gadania co Żyd na Gestapo! I teraz się z was śmieją, mówiąc jeden Mosiek do Icka: Popatrz! Popatrz! Polacy to nawet w soboty i niedzielę pracują dla nas w tym kochanym kapitalizmie! A chcieli wolnych sobót! No to chopy razem wszyscy głośno: precz z komuną! Alleluja!”
weget / 46.169.211.* / 2013-03-16 20:42
czemu się dziadku tak pieklisz czy w twoim piekiełku za gorąco, jakim byłeś człowiekiem-bzykasz jeszcze
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2013-03-16 17:26
Obywatel Tusk coraz bardziej upodabnia się do sztucznego prącia którym tak zawzięcie operował niegdyś jego kolega partyjny.
Wspólną cechą palkociego instrumentu i naszego upremierowanego kominołaza jest brak umiejętności podniesienia się w naturalny sposób, co jest szczegolnie widoczne w czasie dętych eurospędów gdzie Donek po prosty sterczy jak złodziejaszek ktory nie przyniósł fantów do podziałki. A przynosił ,więc teraz pyta.
W sęsie pyty oczywiście.

Zaraz wracam.Bumerang
czołgista / 46.169.136.* / 2013-03-16 17:24
oburzonych jest w naszym kraju potwornie dużo, pewnie prostaczków, bo nie potrafią tego co mają wykształciuchy, a w ogóle to dorodne rośliny w lubelskim też zwane są wykształconymi./wegetujcie tak dalej/
rudiss / 83.26.199.* / 2013-03-16 17:06
jak i cała Partia Oszustów
hejar / 2013-03-16 17:02
Druga sprawa która mi się nasunęła po wysłuchaniu przemówienia Dudy to nieścisłość, żeby nie powiedzieć kłamstwo, dotyczące sprawy rozliczenia czasu pracy w okresie 12mies.
Nie będzie tak że w miesiącu w którym pracownik pracuje 30godz mniej nie będzie miał za to zapłacone.
Pracodawca będzie musiał zapłacić do nominału-czyli np. do 176godz (mimo iż pracownik pracował 146).
W miesiącu w którym będzie to "odpracowywał" czyli przepracuje 206godz za wszystkie musi mieć zapłacone.
Poza tym jeśli związki lub przedstawiciele załogi się na to nie zgodzą to system ten nie zostanie wprowadzony.
Więcej jest tutaj korzyści dla pracownika niż dla pracodawcy.
hejar / 2013-03-16 16:53
Jestem za tym aby wnioski o referendum nie były odrzucane z góry przez parlament pod jednym warunkiem.
Organizatorzy opłacą koszty jego przeprowadzenia jeśli nie będą się łączyły z żadnymi ogólnopolskimi wyborami.
Bo w innym przypadku różne grupy będą sobie robiły kampanię na koszt podatnika.
ifoz / 83.7.55.* / 2013-03-16 15:58
takie zero to pomarzyć może o tym aby goktoś poza PiSuarami słuchał,do szkoły uczyć sie a nie żyć na koszt podatnika,damozjad butny .
zero i jedna i druga / 46.169.211.* / 2013-03-16 20:53
0 do 0 jak mnie widzisz, odbiór- wykształcona wegetatywna roślinko.
sprzezenie zwrotne / 83.9.20.* / 2013-03-16 16:31
Wskazane pojsc do odpowiedniego lekarza! Oraz do szkoly i naucz sie PISAC POPRAWNIE!!!
WC bez PISuaru / 91.146.250.* / 2013-03-16 15:43
Ciemnota powinna zaprosić kolegów z krajów ościennych. Wytłumaczom im, jak się tam żyje w kryzysie i jak teraz egzystują byli strajkujący ....
@@@ / 89.68.109.* / 2013-03-16 16:48

Wytłumaczom

Kolejny z dużego miasta któremu się wydawało że jak zagłosuje na PO to będzie uważany za wykształconego a tu słoma z butów wystaje i z ortografią na bakier.
arnold / 46.76.104.* / 2013-03-16 15:24
W gospodarce.pl

Kazik z zespołu Kult zatrzymany przez ABW.
Czy już mamy dyktaturę?
Melchior / 78.9.5.* / 2013-03-16 14:44
Jedyne wyjście z całego tego bagna zgotowanego Polakom, to zamiana ''grubej kreski'' na grube sznury.
manifestantka / 37.31.20.* / 2013-03-16 14:32
Mysle ze juz czas zeby spoleczenstwo sie obudzilo. Niestety moja rodzina glosowala na PO i sie sromotnie zawiodla. Bralam udzial w manifeatacjach w latach 70 i 80 i mysle ze teraz jest czas zeby rzadowi Tuska i jemu samemu pokazac czerwnon kartke.Bardzo sie zawiodlam na partii i na rzadzie. Wygadywanie glupot przez Gowina, beznadziejna Mucha ktora nie ma pojecia co mowi. Przydzielenie sobie milionowych premii ot co wymyslil Premier. Czas na zmiane.
bul / 5.134.64.* / 2013-03-16 17:24
manifestantko. Choć myślisz, to za późno na skruchę. Po rozum sięga się przed, a nie po. Baranki dopiero beczą,jak ich ogolą z "bulem" czyli pozadzierają ze skórą,no i staną przed rzeźnią. Nie prędko da się odsunąć mafiozów od koryta, chyba że wszystkie barany nie będą miały co (albo za co) jeść ( do szczawiu też jeszcze trochę czasu potrzeba). Na razie możemy sobie tylko pomarzyć.
radoslaw grotowski / 31.182.130.* / 2013-03-16 14:22
I jeszcze jedno wybory w Polsce b.łatwo zfałszować wystarczy doda jedno skreslenie ponad limit i głos jest nieważny ta sztuczka jest możliwa bo widać ile głosów jest nieważnych. Jak liczy sie głosy w GB warto to zastosować w Polsce. Liczenie odbywa sie publicznie!
grau45 / 5.173.9.* / 2013-03-16 17:10
Trzeba nosić na wybory własny długopis. Wtedy dodanie dodatkowego skreślenia przez kogoś innego długopisem innego koloru jest już ewidentnym oszustwem. A tak .. no cóż. Wszystko jest możliwe.
nie najwny / 83.9.20.* / 2013-03-16 16:25
Masz racje te liczenie glosow powinni odbywac sie PUBLICZNIE durzo o tym sie mowi o machlojkach o podstawionych tak zwanych merzach zaufaniach uspionych itd...zreszta wiadomo jak odbywaly sie wybory w 1947 roku.
radoslaw grotowski / 31.182.130.* / 2013-03-16 14:17
narescie coś ważnego sie dzieje ! POlewaczy ma nas w d...
Kolesie zainteresowani sa wyłącznie łapaniem okazji finansowych Polska ich wogóle nie interesuje. Poseł niezależnie od opcji winien zabiegać o interesy Polaków i pilnować by kraj nie popadł w zawiłe zalezności od innych .A tu proszę -wódz nadaje co ma być dobre i obowiązuje dyscyplina Co ty jeden z drugim reprezentujesz partię czy Polskę.Ja osobiście mam ta cały gang POlsena także w d.. ale ci kolesie ustalają co ma być dobre dla mnie i jak mnie trzymać za mordę
I dlatego trzymam kciuki za każdą formację ktmmmmora skutecznie rozwali ten gang który jak widac nie ma zielonego pojecia co to jest gospodarka aw szcególności demokracja i bezpieczeństwo Państwa

Najnowsze wpisy