Forum Polityka, aktualnościKraj

Amber Gold nie informuje, czy ruszyły wypłaty

Amber Gold nie informuje, czy ruszyły wypłaty

Wyświetlaj:
Belmon / 87.239.176.* / 2012-08-13 15:41
Witam Wszystkich,

Pragnę złożyć wyrazy szacunku i podziwu dla prezesa AG za perfekcyjne wykonanie planu. Sztuka to ogromna, przy genialnym wykorzystaniu prawa.
Oszukani klienci? Myślę, że odegrali również swoją rolę, a zdobycie ich pieniędzy techniką "wabika" chyba większość z nas już poznała.

Proszę nie winić za nic rządu, KNF-u i AG, bo nikt nikogo nie zmuszał, nie
wyłudzał i nie zastraszał przy zdobywaniu funduszy.

Pieniądze, do pewnego momentu zostały kumulowane na koncie AG a póżniej nastąpiło odcięcie.

Prezes AG jest człowiekiem niesamowicie inteligentnym z ogromną znajomością prawa cywilnego, powinien prowadzić szkolenia dla pracowników KNF.

Dzięki.
kafir / 31.11.243.* / 2012-08-12 16:44
ciekawa jest ta cała sprawa z Amber Gold. Dlaczego nagle taka nagonka? Przecież ludzie kończą lokaty przed końcem umowy i dostaną kwotę pomniejszoną zgodnie z umową. ciekawy artykuł o amber gold ale również o tym dlaczego klienci interesują się tego typu firmami: http://expertbank.pl/2012/08/11/amber-gold/
ot taka prawda / 79.185.94.* / 2012-08-08 18:35
Zloto idzie w Górę, a Klienci chca ciąć Lokaty Gold.
Paranoja.
bsf / 87.205.165.* / 2012-08-08 16:41
Ciekawe czy młody arogancki synalek dostał swoją "dolę " wedle umowy na konto "Józef Bąk "
Sponsorzy filmu o ludziach z zakłamanym życiorysem są NIETYKALNI jak przystało na niecywilizowany kraj bezprawia.
aki / 82.177.16.* / 2012-08-08 16:29
a i zapomniałem dodać, że razem z odsetkami
amberowiczpawel / 89.228.133.* / 2012-08-08 15:21
Właśnie ruszyły wypłaty...
wswswsw / 78.133.163.* / 2012-08-08 14:39
"w środę po godz. 12 ruszą wypłaty"... moja pani polonistka by dostawa zawalu czytajac ten cytat. Wyplaty rusza ? Co to znaczy, ze sie rusza ? Ruszyc, to sie ja moge na fotelu, a wyplaty sie nie ruszaja, bo nie maja jak. W zwiazku z tym podany termin nic nie oznacza. Zreszta nawet gdyby przyjac, ze chodzi o rozpoczecie realizacji wyplat, to kluczowy jest nie moment rozpoczecia, a zakonczenia, bo to bedzie oznaczalo zaspokojenie roszczen klientow AG.


No ale dobra, niech bedzie to nawet mozliwe, ze wyplaty sie ruszaja... nic z tego jednak nie wynika, bo to, ze w srode po 12 sie rusza, to nie znaczy
Venture / 2012-08-08 14:09
Amber nieudolnie naśladuje banki, też chcieli trochę uszczknąć dla siebie. Chociaż obecnie nie ma czegoś takiego jak banki. Oni wszyscy są niczym innym jak instytucjami pośrednictwa finansowego. Jedni deponują kasę, która się pomnaża kosztem kredytobiorców płacących horrendalne raty. Skutkiem ubocznym takiej działalności jest tworzenie piramidy finansowej jako, że pieniążków w 90% nigdy nie ma w gotówce i nieustannie musi napływać nowy kapitał. Gdy przepływ kasy ustaje, klienci wycofują depozyty i klopsik.
Beta 786 / 2012-08-08 14:40
A po co ma informować, wydaje mi się ż ettutaj od początku chodziło o przekręt... no o i widocznie się udało!! Bo nawet jeśłi ludzi ewybiora pieniądze to i tak tracą jedną piątą !!
dagmaraKa / 2012-08-08 14:44 / Bywalec forum
pomijajac wszystko o wolałabym już odzyskać peniądze, nawet mniej o 1/5 niż w ogóle nei podzyskać

Najnowsze wpisy