Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

angielski dla wyjeżdżających za granicę do pracy i nie tylko

angielski dla wyjeżdżających za granicę do pracy i nie tylko

skomentuj
kursywdomu.pl / 46.113.127.* / 2011-04-02 19:57
Wybierasz się do pracy za granicą? A może jedziesz odwiedzić swoich bliskich w Wielkiej Brytanii? Angielskiego uczyłeś się dawno temu? A może będzie to w ogóle Twoja pierwsza przygoda z tym językiem?

www.kursywdomu.pl oferuje krótki 14-20 godzinny kurs języka angielskiego ukierunkowany na komunikację werbalną pomoże Ci przełamać barierę językową i przetrwać najtrudniejsze chwile w obcym kraju.
Z nami nauczysz się podstawowych zwrotów grzecznościowych, dowiesz się jak zapytać o właściwy kierunek, jak poprosić o pomoc, jak kupić bilet itp.
Poznasz także znaczenie najpopularniejszych szyldów, tablic i komunikatów informacyjnych bądź ostrzegawczych.

Zajęcia odbywają się online (Skype) w grupach 2-4 osobowych. O terminarzu decyduje grupa podczas pierwszego zapoznawczego spotkania. Istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć w trybie sobotnio-niedzielnym.

Po zakończeniu kursu otrzymujesz od nas:
* certyfikat poświadczający znajomość podstaw komunikacyjnych języka angielskiego,
* przebieg kursu nagrany na płycie CD (o ile wszyscy uczestnicy wyrażą zgodę na nagranie)
* oraz rozmówki Polsko-angielskie.

Znajomość choćby podstaw języka angielskiego za granicą to większa pewność siebie, bezpieczeństwo oraz zadowolenie z podróży. To wszystko jest w Twoim zasięgu za jedyne 310 zł brutto.

Czekamy na kontakt. Nabór do grup trwa.

www.kursywdomu.pl
dominiksa / 2020-02-06 10:37
Sama stałam kilka miesięcy temu przed wyborem pracy za granicę, ale nie potrafiłam się uczyć języka a nauka słówek to była moja zmora.

Znajoma poleciła mi świetną metodę -NAUKA ANGIELSKIEGO METODĄ WAŁKOWANIA. Dlaczego świetną?

Bo rozwiała wszystkie moje wcześniejsze problemy w nauce. Myślę, że jak u mnie się sprawdziła to jest ona dla każdego. Polecam sobie ją przerobić można znaleźć w internecie.

Wcale nie trzeba wydawać dużo pieniędzy a można z powodzeniem nauczyć się języka angielskiego. Za miesiąc sama wyjeżdzam za granicę i czuje się gotowa.
Pozdrawiam serdecznie
skomentuj

Najnowsze wpisy