Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Apel o odrobinę spokoju

Apel o odrobinę spokoju

akacja / 2008-10-15 14:08
Może to już paranoja - ale skąd właśnie dzisiaj te wszystkie histeryczne komentarze. Gdy cały swiat pogrążał się, a z nim my, nastroje były wyśmiennite. PAP codziennie raportował o wzrostach cen miedzi a fakt że WIG pdtrzymywany był wywindowanaym kursem TP był ignorowany i tłumaczony przez wielu naszych "analityków" że TP to spółka defensywna. Dziś, gdy system finansowy zdrowieje a do gospodarek pompowane sa ogromne ilosci pieniadza co musi przynieść efekty - bo własnie fakt braku pieniądza wywołał ten kryzys - u nas nagle tony minorowe. Np PAP nawołuje własnie dziś do wyprzedaży TPSA. (?????)

Czy to znak, ze bessa sie kończy? Ktoś się jeszcze chce załapać?

To nie jest jeszcze koniec swiatowego ryzysu i lepiej jeszcze wstrzymać sie z zakupami - ale dawno juz nie było tak dobrze. Na pewno dzisiejsza korekta na swiatowych rynkach, po ostatnich ogromnych przecież wzrostach, nie jest kolejną ostra fazą kryzysu.
Ja po raz pierwszy od roku jestem optymistką!!!! Z czego sie zreszta bardzo cieszę - bo
chociaz zarabiałam na spadkach - to znacznie fajniej jest trzymać kciuki żeby i swiatu i
nam sie udało. A na to wygląda.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy