Forum Polityka, aktualnościKraj

Apelacja PiS uznana, sąd znów zajmie się sprawą

Apelacja PiS uznana, sąd znów zajmie się sprawą

Wyświetlaj:
dla przypomnienia / 81.31.149.* / 2010-06-18 17:10
Łapaj nekrofila Panie Bartoszewski

Po katastrofie smoleńskiej sądziłem, że zarówno TVN24 jak kandydat na prezydenta Komorowski w poczuciu wstydu czy może dzięki ocaleniu jakimś cudem resztek przyzwoitości, przestaną wracać do pamiętnych akcji poniżania i upokarzania Lecha Kaczyńskiego.

Niestety i podczas „debaty czterech” w TVP, a także podczas wystąpień plenerowych, Komorowski z lubością wraca do pamiętnych sporów o krzesło czy samolot, choć dzisiaj chyba mało, kto nie zdaje sobie sprawy, czemu tak akcja tak naprawdę służyła.

Kiedy w środę, 9 czerwca, Niesiołowski pytany w „kropce nad i” o przyczynę tego, dlaczego „Kaczyńskiemu rośnie, a Komorowskiemu spada”, odpowiedział: „Kaczyński pożywił się trochę na Smoleńsku”, osłupiałem, choć myślałem, że ten zupełnie odczłowieczony profesor, specjalista od bezkręgowców nie jest już mnie w stanie zaskoczyć żadną podłością.

Wtedy właśnie pomyślałem sobie:, co to będzie, kiedy na dwa dni przed dniem wyborów, 18 czerwca, w dniu urodzin, Jarosław Kaczyński odwiedzi grób swojego brata i bratowej na Wawelu?

Już wyobrażałem sobie te szyderstwa i ataki na prezesa PiS oraz oskarżenia go o nekrofilię.

Tymczasem stało się coś ścinającego z nóg. Zaraz po wygłoszeniu paru szyderstw na temat zmarłego tragicznie Prezydenta RP, Bronisław Komorowski udał się na Wawel by „oddać hołd” prezydenckiej parze. Oczywiście zezwolił na towarzyszenie sobie tylko jednej, zaprzyjaźnionej stacji telewizyjnej, która uwieczniła ten ważki moment kampanii wyborczej, czyli modlącego się kandydata.

Marszałek i jego sztabowcy doskonale wiedzieli, że dzisiaj będzie na Wawelu Jarosław Kaczyński i postanowili zorganizować swoisty medialny wyścig do sarkofagu.

Mam nadzieję, że cynizm, obłuda, gruboskórność i nikczemność Komorowskiego dotrze w końcu do wyborców.

Dzisiaj na Wawelu, przy grobie brata i bratowej, Jarosławowi Kaczyńskiemu nie będą towarzyszyli dziennikarze.

Mirosław Kokoszkiewicz
bebe / 2010-06-18 22:14 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2010-06-18 17:10:16 | 81.31.149.* | dla przypomnienia
Re: Apelacja PiS uznana, sąd znów zajmie się sprawą [0]
Łapaj nekrofila Panie Bartoszewski

Po katastrofie smoleńskiej sądziłem, że zarówno TVN24 jak kandydat na prezydenta
Komorowski w poczuciu wstydu czy może dzięki ocaleniu jakimś cudem resztek przyzwoitości,
przestaną wracać do pamiętnych akcji poniżania i upokarzania Lecha Kaczyńskiego.

Niestety i podczas „debaty czterech” w TVP, a także podczas wystąpień
plenerowych, Komorowski z lubością wraca do pamiętnych sporów o krzesło czy samolot, choć
dzisiaj chyba mało, kto nie zdaje sobie sprawy, czemu tak akcja tak naprawdę służyła.

Kiedy w środę, 9 czerwca, Niesiołowski pytany w „kropce nad i” o przyczynę
tego, dlaczego „Kaczyńskiemu rośnie, a Komorowskiemu spada”, odpowiedział:
„Kaczyński pożywił się trochę na Smoleńsku”, osłupiałem, choć myślałem, że
ten zupełnie odczłowieczony profesor, specjalista od bezkręgowców nie jest już mnie w
stanie zaskoczyć żadną podłością.

Wtedy właśnie pomyślałem sobie:, co to będzie, kiedy na dwa dni przed dniem wyborów, 18
czerwca, w dniu urodzin, Jarosław Kaczyński odwiedzi grób swojego brata i bratowej na
Wawelu?

Już wyobrażałem sobie te szyderstwa i ataki na prezesa PiS oraz oskarżenia go o
nekrofilię.

Tymczasem stało się coś ścinającego z nóg. Zaraz po wygłoszeniu paru szyderstw na temat
zmarłego tragicznie Prezydenta RP, Bronisław Komorowski udał się na Wawel by „oddać
hołd” prezydenckiej parze. Oczywiście zezwolił na towarzyszenie sobie tylko jednej,
zaprzyjaźnionej stacji telewizyjnej, która uwieczniła ten ważki moment kampanii
wyborczej, czyli modlącego się kandydata.

Marszałek i jego sztabowcy doskonale wiedzieli, że dzisiaj będzie na Wawelu Jarosław
Kaczyński i postanowili zorganizować swoisty medialny wyścig do sarkofagu.

Mam nadzieję, że cynizm, obłuda, gruboskórność i nikczemność Komorowskiego dotrze w końcu
do wyborców.

Dzisiaj na Wawelu, przy grobie brata i bratowej, Jarosławowi Kaczyńskiemu nie będą
towarzyszyli dziennikarze

podpisuje się pod Twoimi słowami...
za wszelka cenę chca wygrać,.... i nie pohamują sie przed niczym...- by poszlo w eter do ludzi, ktorzy jeszcze do końca nie rozumieją o co tu biega...;-( a kysz..;-(
----------
natomiast chcialabym zwrocic uwage na pewien problem...
otóż ludzie , ktorzy chca poprzeć PO ...- to są też ludzie, ktorzy w czasach PRL-u chcący zrobić kariere,... wyjechać za granicę.... młodzi rozwijający się... itd...itp...musieli w jakiś sposob podpisywać jakaś "lojalkę", czy inny śwIstek...- a teraz się po prostu obawiają..- przez słowa PO /..!./, że te ich uczynki będa wywleczone na swiatlo dzienne - przez PIS i beda w jakiś sposob tępieni....- OTÓŻ NIE. !!!!...ODRÓŻNIA SIĘ ZWYKłEGO
sk...na eSBeckiego, od czlowieka sytuacyjnie zmuszonego do takiego , a nie innego uczynku...;-)
nawet w "Solidarności 80" najwazniejsi w szeregach zmuszeni byli do "donosicielstwa"...znam takich...ALEEE....- po czasie i powiedzeniu tego nadal ich szanuję, bo wiem, co przeżywali zmuszeni do takich , a nie innych zachowan...;-)
PISZE TO... BY LUDZIE SIĘ TEGO NIE OBAWIALI...- BO NIE O TAKICH sk...ów chodzi w ocenie WOGÓLE...;-)
------------
nawet mogę napisać, .... aby nie każdy , ktory pracowal w eSBecji...- bedzie tępiony za samą przynakleżnośc do tej "formacji"...- ale o to jak tę rolę po prostu WYKORZYSTYWAŁ do łamania "kręgosłupa...- potrafi się to spokojnie ODRÓŻNIĆ...!!!
więc spoko...w każdym środowisku takie zjawiska musialy być...kwestią jest, jak dana osoba SIĘ W TYM BYLA...;-)
glowa do gory...- kamień niech z serca spadnie za idiotyczny podpis w zaszlości, za jakiś świstek "eSBecki"...- SPOKO...!
takie byly czasy przeszle...A takie sa CZASY TERAŹNIEJSZE...!!!
i nie każdy będacy w pzpr byl gnojem...;-)
natomiast nie kazdy w "SOLIDARNOŚCI 80" jest "święty"...- bo byl np. internowany...;-)))
i nie każdy, ktory ma z tamtego okresu czyste papiery jest OK. ...NIE..!..- byl po prostu OBOJĘTNY, albo PRZESTRASZONY wszystkim dookoŁa....
albo z partyji jedynej /pzpr../ jako możliwej..- kartą czystą eSBecko" ma...;-(
nie dajcie sobie wmówić przez PO....ŻE PIS CHCE NISZCZYĆ ŻYCIORYSY...- NIE..!
NIE WIERZCIE TEMU...!
a pisze to po to, aby powiedzieć, że takie STRACHY były, są stosowane przez środowisko ludzi z tubą w GW...i tym podobnym, aby zniwelizować dziadostwo, niemrawość "tych szczytnych"... dających "spokój" przez swoje machloje, nieudolstwo, dorwania się do żłobu na barkach własnie tych się też bojących o swój zaszły życ
Bela48 / 77.237.15.* / 2010-06-18 22:58
Postać "bohatera" z konspiracji już dawno się przejadła... Natomiast jak dotąd nie ujawnił się żaden odważny bohater, który przyznał by się sam do tego, że został zmuszony przez eSBecję do współpracy i dlaczego.
przeciwnik / 89.78.5.* / 2010-06-18 17:07
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
tępy Jasiek / 83.10.248.* / 2010-06-18 17:06
Jakby mnie ktos wytłumaczyl jak to jest z ta KOMÓNIZACJA, to bym sie odwdzięczył pełna flaszką,
mnie uczyli że LENIN to największy KOMÓNISTA, znaczy się, że ostanio KOMOROWSKI go przeskoczył
k;jkj / 109.243.254.* / 2010-06-18 16:54
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Oborowy / 79.185.76.* / 2010-06-18 16:44
Komorowski mówił,ze Sad jest rozgrzany ale widać źle ocenił.
Albo był nierozgrzany,albo przegrzany.A może POmroczniość, któz to wie.
NeoNazi / 83.3.13.* / 2010-06-18 16:08
nie można winić Sądu !!!

PO jest tak kłamliwe i tak często zmienia swój program z socjalistycznego na liberalny, że chyba oni sami już nie wiedzą co obiecywali.
Elektro Devil / 2010-06-18 16:04 / Tysiącznik na forum
Bronisław Komorowski jest za liberalną polityką czy nie ?

Czy Bronek i PO w końcu określą się czy chcą prywatyzacji szpitali czy nie ?
antybronkowiec / 83.11.199.* / 2010-06-18 17:32
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Gall# / 213.158.197.* / 2010-06-18 16:13
ale chodzi Ci o wersję oficjalną czy nieoficjalna? - na kamanię, czy po kampanii?
Bo widzisz, Bronek WSIowy w zasadie ma pewien pogląd, ale on się z nim nie zgadza...
~jola / 83.11.239.* / 2010-06-18 16:03
PO i SLD poza sejmem-dość pomówień, kłamstw,cynizmu,żenady, anarchi,totalitaryzmu,...pOSŁOW? POkretnych i SLD
oo1 / 79.191.101.* / 2010-06-18 15:52
No to jak PISiorki? Są te sądy niezawisłe czy nie?
Było pluć po całym wymiarze sprawiedliwości.
POra zmądrzeć / 109.243.254.* / 2010-06-18 17:02
TO JESZCZE NIE TEN ETAP ĆWICZENIA POLACZKÓW, ABY TZW. "WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI" MÓGŁ JECHAĆ NA CAŁOŚĆ. ALE JUŻ TUŻ, TUŻ...
Oborowy / 79.185.76.* / 2010-06-18 16:40
No ten pierwszy się spisał jak zawisły od PO.
niewierzący ateusz / 83.26.19.* / 2010-06-18 16:08
sądy są, ale pani sędzina,która sądziła w I instancji, a której nazwiska nie pamiętam, bo i po co, nie sprawiła wrażenia niezależnej od sympatii politycznej do platformy

a tak w ogóle całe to przeciąganie sprawy zgłoszenia pozwu przez sztab komorowskiego sprawiało wrażenie celowego zwlekania, tak aby sąd II instancji nie mógł wydac prawomocnego wyroku, odniosłem wrażenie,że sztabowi komorowskiego chodziło o to,by w Polskę poszła prze I turą wyborów informacja kaczyński przegrał w sądzie , kaczyński kłamie, naprawdę się zdiwię jeśli dziś akta sprawy trafią do sądu II instancji, zakładam się o flaszkę, że sąd II instancji, zajmie się sprawą dopiero w poniedziałek
wos / 79.191.55.* / 2010-06-18 15:56
TRZYMAJ SIĘ JAREK JESTEŚMY Z TOBĄ .......
byczek fernando / 193.93.205.* / 2010-06-18 17:15
M.Kokoszewicz pisze
Mam nadzieję, że cynizm, obłuda, gruboskórność i nikczemność Komorowskiego dotrze w końcu do
wyborców..... a czy ten koleś nie zauważył że te wszystkie epitety pasują jak ulał do Kaczyńskiego? może właśnie dotarło do wyborców i dlatego nie wybiorą go na prezydenta... panie Kokoszewicz.... prosze zdjąc maskę nienawiści i rozejrzeć się wokół
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy