Forum Forum finansoweInne

Argentyński kryminał w Polsce

Argentyński kryminał w Polsce

Stanisław. / .* / 2004-02-27 12:15
Komentarze do wiadomości: Argentyński kryminał w Polsce.
Wyświetlaj:
FIFOCapitals@gmail.com / 197.210.227.* / 2018-03-02 18:06
Do you need a loan? If yes! Contact FIFO Capitals and Mortgages Limited ® for small and large loans amount. We give out loan at 2% interest rate. Contact us today via E-mail at,,,((FIFOCapitals@gmail.com)),,, We also give out from. £5 thousand Pounds to 100 million Pounds for individuals and companies, the credit is open to all regardless of nationality....
KRAPS / .* / 2005-04-01 21:11
JEŚLI KTOS MIAŁ DO CZYNIENIA Z GRUPA-M5 W KATOWICACH TO PROSZĘ O KONTAKT NA MAIL kraps@tlen.pl JESTEM POSZKODOWANY PRZEZ NICH ALE TROSZKE INACZEJ NIZ WIEKSZOŚĆ. DOSTAŁEM BOWIEM PO 6 MIESIACACH PŁACENIA 20 TYŚ ZŁOTYCH ZAMIAST OBIECANYCH 75 TYŚ , SPŁACAŁEM RATY JAKIŚ CZAS (NAWET BYŁEM Z HARMONOGRAMEM PÓŁ ROKU DO PRZODU) A ONI POTEM I TAK SPRZEDALI MÓJ DŁUG INNEJ FIRMIE A NASTĘPNIE JAK SIE ZBUNTOWAŁEM TO ODDALI SPRAWĘ DO KOMORNIKA, KTÓRY ROBI SWOJE DO DZIŚ. SPŁACIŁEM TYM ZŁODZIEJOM JUŻ 32 TYŚ ZŁOTYCH A KOMORNIK WCIĄŻ CHCE JESZCZE BLISKO 10 TYŚ. BO MA PISMO Z SĄDU , KTÓRE NAKAZUJE MI ZAPŁATĘ W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM. CZUJĘ SIE BEZSILNY. ILE DO K**** NEDZY MAM JESZCZE SPŁACAĆ ? CZY PRAWO W NASZYM CHORYM KRAJU JESZCZE DŁUGO BĘDZIE CHRONIĆ TYCH ZŁODZIEJI? CO MAM ZROBIĆ ABY MIEĆ JUŻ ICH Z GŁOWY? MOZE POLICJA DOBIERZE IM SIĘ DO DUPY? KTO MI ZAPŁACI ODSETKI ZA BEZPRAWNE OBRACANIE MIOMI PIENIEDZMI PRZEZ PÓŁ ROKU?OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED KONTAKTAMI Z TAKIMI OSOBAMI JAK PAN KRZYSZTOF ODZIOBA , JANUSZ CYREK, ZBIGNIEW DZIAŁO I AGNIESZKA CHUDZIK. BARDZO PROSZĘ O KONTAKT WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH . SZCZEGÓLNIE TYCH , KTÓRZY DOSTALI PIENIADZE A POTEM.......POTRZEBUJĘ KONSULTACJI I POMOCY!
Juruś / .* / 2004-09-01 00:39
Uwazajcie na tych cwaniaczków,tylko duren moze sie nabrac na ich sztuczki.Byłem na spotkaniu w kielcach.toz to jedna wielka farsa.Wyskoczyło dwóch nadętych bufonów w garniturkach,jakas wypindrzona stara pudernica,podstarzała paniusia robiąca za nastolatke i usiłowali wszystkim wciskać,że dają jedyną szansę,by się uczciwie wzbogacic.To jedna wielka klika,w której wiekszosc to zyciowi bankruci i nieroby,którzy próbują na siłe się dowartosciować.Jedno co mi sie spodobało to to ,ze te kobitki za złapanie klienta gotowe są zrobić wszystko.Jak by sie pojeździło po takich spotkaniach to mozna sie poczuc jak we wspólnocie.Wszystkie babeczki az piszczą..
tom / .* / 2004-12-13 23:56
Po prostu nie zakumałeś sprawy i całej wizji Carionu. Widać nie nadajesz sie do zarabiania dużego szmalu. pzdr
waldek / .* / 2004-11-20 20:38
Juruś chyba Ci się zdaje,że tak lecą na Ciebie,twój pomysł to próba dowartościowania swojej osoby,a Carion jest instytucją uczciwą. Wsółpracuję z nimi 3 lata i wim co z tego mam -nigdy nie byłem nierobem przepracowałem 36 lat aktualnie jestem rencistą i mam tak wspaniała rentę (?),że dzisiaj dzieki Carionowi żyję jak człowiek
eFelinKa:) / .* / 2004-07-29 20:11
Chce kupic mieszkanie, i wlasnie mialam pujsc po kredyt do MFRR, ale wpisałam tą nazwe w internecie na wyszukiwarce, bo przeciez cos mi nie pasowalo, brak logiki w tym wszystkim, wplacajac 3500zł to jakie zabezpieczenie dla banku? brak logiki! Bylam tam u nich, dobrze graja... Ale nie wplacilam pieniedzy:) i czuje sie dumna:) hehe :) Uwazajcie na tych zlodzieji!! :)
Adam / .* / 2004-07-21 22:41
Mam pytanie: czy ma ktoś sprawdzone informacje nt. firmy: ?Międzynarodowy Fundusz Rozwoju Regionalnego" ?
M R B W / .* / 2004-07-25 21:40
jak sie chcesz czegos dowiedziec to pyaj???
net / .* / 2004-06-08 10:05
tych złodzieji ktuży okradają ludzi wedle prawa powino się zamkmąć a ludzie odpowiedzialnych za polskie prawo powinni za to zapłacic
cortez / .* / 2004-04-06 14:24
Ostrzegam przed Alter Finans Polska i P.I.F. "Skarbiec" (to pewnie to samo) ale pracownicy biur tych firm świadomie okłamują klientów żywe oczy i grają na zwłokę do kiedy się da. Zero skrupułów wobec ludzi którzy desperacko potrzebują kasy i wierzą we wszystko bo chcą w to wierzyć.
onyx / .* / 2004-06-17 17:27
Alter Finans Polska i P.I.F. "Skarbiec" no wlasnie chcialem sie tam wybrac. A moglbys cos blizej napisac?? Bo troche malo agrumentow zapodales... please
PB / .* / 2004-04-03 23:18
Czy ktoś ma jkieś negatywne/pozytywne info n/t. Carion'a?
ibr / 81.219.134.* / 2007-10-02 21:37
Carion działa nielegalnie, składam doniesienie do Prokuratury
ja / .* / 2004-04-19 11:04
nie jest systemem argentynskim, poniewaz ma forme spolki akcyjnej i odpowiada za zobowiazania calym majatkiem spolki nie tylko Carion polska i w spolkach akcyjnych na biezaco przeprowadane sa audyty(kontrole).
xz / .* / 2004-06-23 13:15
Jastes kolego członkiem tej sekty,bo mówisz to samo,co można usłyszeć na ich spotkaniach.Firma szuka naiwnych jak wszystkie "argentynki"Całe szczęście,że to już ich niechybny koniec.Pozdrowienia dla "władz" wywodzących sie z Amwaya!
tom / .* / 2004-12-10 20:03
Chcę trochę informacji na temat CAROIN.czy to tylko podpucha ,a może uczciwie zarabianie pieniędzy? proszę o szczere opinie
Piotr / .* / 2004-03-11 18:16
"Odpowiadając na Pana pismo w sprawie spółki Carion Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów uprzejmie informuje, że rzeczywiście nie są przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów prowadzone postępowania w tej sprawie". To cytat z informacji UOKiK z 1.12.03r. Co się zmieniło od 1.12.03r.
Ewa / .* / 2004-03-11 16:29
Oczywiscie jak zwykle kazdy ze swojego punktu widzenia ma racje. Tylko gdzie ta racja jest????????? U tych ktorzy sa zachwyceni systemem grupowego zakupu bo sa posiadaczami upragnionych produktow???????? czy moze u naiwniakow, ktorzy uslyszeli to, co im bylo wygodne choc nierealne!!!!!!!!!!!!! Jesli cos zrobisz nie tak, odpowiesz ( poniesiesz konsekwencje) poniewaz nienajomosc prawa nie zwalnia Cie od odpowiedzialnosci P R A W D A ???????????????A moze nie wiedziales i powolamy kolejny komitet zeby chronil Twoja niekompetencje, ignorancje i tempote Ciekawe po czym poznasz ze jedna firma jest uczciwa a druga nie, skoro nasze instytucje kontrolujace z ramienia prawa dzielaja tendencyjnie nieraz na zlecenie Chyba nie masz watpliwosci ze jest w tym kraju ogromna korupcja i nawet Unia tego sie boi Skad wiesz ze nie jest to celowe dzialanie bo komus jest niewygodnie miec taka konkurencje Nawet nie masz pojecia jak odroznic zlodzieja od osoby prawej uczciwej przeciez w tym samym miejscu maja oczy nogi rece. Zobaczcie jak latwo dajemy soba manipulowac Oni wymyslili temat a my sie palujemy. System grupowego zakupu jest cudowny, stworzony dla ludzi uczciwych, odpowiedzialnych, systematycznych, planujacych swoje zyciowe wydatki. Oczywiscie wiemy ze kazdy mechanizm mozna wykorzystac zgodnie lub niezgodnie z prawem Ale miejmy choc troche inteligencji i wyczucia a juz na pewno nie klocmy sie z faktami Te ciagle impertynencje pod adresem mojej kochanej firmy sa po prostu F A R S A dla idiotow. Sprawdz co firma soba reprezentuje jak dlugo dziala i komu ewentualnie ewidentnie przeszkadza. Bedziesz mial obraz calosci. Juz wiele niejasnych i druzgocacych decyzji ekonomicznych w tym kraju podjeto na szkode obywateli i panstwa, ale przeciez kogo to obchodzi skoro sami zainteresowani zachowuja sie jak barany idace na rzez Robia z nami co chca a my mamy wrazenie ze sami podejmujemy decyzje ha ha ha ha Niemieckie kasy dzialaja od 70 lat i pomagaja ludziom godnie zyc A my nie mozemy????????????????????????? nie zgadzam sie W madrej ksiazce napisali ZAPLAC i Bierz Tak dziala system grupowego zakupu i zaden zlodziej tego nie zmieni. Chronmy ludzi przed zlodziejami ale dajmy zyc wolnej uczciwej przedsiebiorczosci zebysmy mogli wolni byc. Szanujmy sie na wzajem i cenmy to co jest dobre .
poszkodowany / .* / 2004-05-10 22:37
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Sp.z o.o. 44-200 Rybnik ul Rynek 15. Bandziory niesamowite.
myszka024 / 83.18.240.* / 2007-01-25 21:14
czy główną siedzibą tego funduszu jest Wrocław - jeśli tak to się ze mną skontaktuj
Andy / .* / 2004-07-19 17:31
TERAZ DZIAŁAJĄ W WODZISŁAWIU NA UL PIŁSUDSKIEGO 10.
Kowalski / .* / 2004-03-05 14:06
No cóż. Skoro tyle osób wypowiada się za swobodą działania takich firm, to może dajmy przyzwolenie na prawo dżungli - silniejszy, szybszy, lepszy niech przetrwa a słabszy będzie jego pożywką, co kolwiek miało by to oznaczać. (Selekcja naturalna?)
zofcar / .* / 2004-03-03 00:01
dlaczego bankow nie ma na liscie oni tez oszukuja klientow jak tylko sie da ich ustawa o kredycie konsumenckim nie obowiazuje bo sa poza prawem. Nasze ustawy sa zle nalezy zrobic porzadek i nie pozwolic oszustom dzialac legalnie na rynku. ale zostawic w spokoju uczciwe Firmy dzialajace w MLM taka jak CARION .DLa niektorych moze to byc zyciowa szansa na utrzymanie swojej rodziny i zaspokojenie podstawowych dobr takich jak mieszkanie .Dlaczego ktos ma decydowac o mnie i mojej rodzinie , przeciez system nakazowo rozdzielczy sie dawno bezpowrotnie skonczyl i konstytucja mi gwarantuje ze moge sama decydowac gdzie i za ile moge kupic towar. trzeba tylko byc uwaznym w podejmowaniu decyzji
krzysztof maciąg / .* / 2004-03-02 03:04
Tych firm jest o wiele więcej. Np. dźwięcznie brzmiąca firma warszawska "Dom i rata" (w słuchawce fonetycznie z wloska "domirata")
paco / .* / 2004-03-01 18:15
Uwazaj bo dzisiaj zabronia Ci tego jutro tamtego, przerabialismy te metody przez ostatnie 50-at lat.Ostatnio chcieli zabronic ciucholandow, nie kupuje tam, ale jakiej cholery znowu dostali zeby babcia nie mogla za 5 zl kupic sobie bluzke.Boje sie jakichkolwiek zakazow, bo jazda po najmniejszej linii oporu zawsze konczy sie zle.Nie dla nich! Dla Ciebie! Ty przed szkoda i po szkodzie glupi!
Jarek / .* / 2004-03-01 13:59
Kto się daje wciągnąć w te kryminalne historie. Nie jest to inteligentny i błyskotliwy mądrala - on nawet nie czyta tych przeróżnych reklam i ogłoszeń obiecujących gruszki na wierzbie. Lecz jest to człowiek, który nie rozumie sensu artykułu zamieszczonym w prasie codziennej czy niusa z Wiadomości telewizyjnych. Są to ludzie prości,biedni, niewyedukowani, często starzy, życiowo niedołężni, analfabeci wtórni. Nie mówmy więc, że są sobie sami winni. To, że są tacy ludzie jest faktem niezaprzeczalnym - każde społeczeństwo zawiera odsetek takich ludzi i na to nie ma rady. Lecz mamy państwo i system prawny, który powinien tych naiwniaków, którym można wcisnąć każdą ciemnotę, chronić.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: