Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

ARKSTEEL - dzisiejszy wzrost

ARKSTEEL - dzisiejszy wzrost

bartek12 / 83.24.154.* / 2006-05-31 13:51
Witam, jestem początkujący w temacie. Nie specjalnie rozumiem jaki mechanizm zadziałał, że tak bardzo podskoczyły akcje ARKSTEELu... może mi to któś skrótowo wytłumaczyć? Będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam i życzę udanych kolejnych sesji
Bartek
Wyświetlaj:
kleofas / 2006-05-31 15:57
Skup 630000 akcji przez IFA Inwestment,sprzedaż 1230000 akcji przez 7Bulls i podobno mała płynność i duże wyprzedanie mogą być powodem tego wzrostu.Odczytano to widać pozytywnie(te wiadomości) i dlatego hulnęło.Mniej więcej tak mi to tłumaczył makler,ale może prawda leży gdzieś indziej?
bartek12 / 83.24.154.* / 2006-05-31 18:47
Wielkie dzięki. Żeby nie zaśmiecać forum, spytam tutaj. Są jakieś dobre książki o inwestowaniu na giełdzie? Coś dla początkującego, bo póki co jedyna rzecz na jakiej mogę się opierać to komunikaty spółek, a te nie zawsze umiem dobrze rozszyfrować :). Pozostaje też prasa codzienna i oczywiście "owczy pęd" :).
zuber / 84.203.168.* / 2006-06-01 23:30
sporo info. znajdziesz na bessa.pl w zakladce edukacja. To tylko wsep ale bardzo przydatny. Ja z niego korzystam i stale sie ucze aby zaczac inwestowac z pozytywnymi rezultatami. Zycze szczescia
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy