Forum Polityka, aktualnościPolityka

Autorzy programu "Teraz my": To była nasza inicjatywa

Autorzy programu "Teraz my": To była nasza inicjatywa

Wyświetlaj:
Kaja / 83.31.15.* / 2006-09-27 22:34
Renata Berger w TVP twierdziła iż była to jej inicjatywa,
ktoś kłamie, a może inicjatorem był ktoś trzeci?
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-09-28 09:42
Do kaja: No tak paranoja rządzących jest zaraźliwa. Mam prośbę, jak Pani złapie gumę jadąc samochodem to niech Pani od razu założy, że to prowokacja i złoży doniesienie do prokuratury. Żałosne.
MP / 85.219.252.* / 2006-09-28 12:39
Kaja tylko przytoczyla dwa fakty i zadala pytanie ale Panska paranoja (jak Pan sam zauwazyl) widzi paranoje u innych.
tatko / 2006-09-27 23:05 / Tysiącznik na forum
Kaja,czy akurat to jest najważniejsze? Nie interesuje Cię podłość polityków i ich całkowita nieprzydatność na tych stanowiskach? Nie interesuje Cie zakłamanie całej nsceny politycznej na czele z PiS-em? To po licho w takim razie zabierasz tu głos?
obserwator / 83.20.231.* / 2006-09-27 17:22
jedak była to prowokacja z udziałem służb specjalnych, to była misterna robota dziennikarska, było badanie wariografem, maszyna prawdomówności, ale prawdy nie podano i prawdy kto badał.
Ci dziennikarze od dawna nie sa lubiani, są niewiarygodni, szkoda że sa , bo więcej szkodza niż dobrego uczynią.
~ala ma kota / 62.29.136.* / 2006-09-28 08:28
cienki z ciebie obserwator jeśli piszesz, że "Ci dziennikarze od dawna nie sa lubiani, są niewiarygodni, ". Jeśli tak jest to dlaczego tyle osób ich ogląda i czeka na ten program. Można mieć o nim różne zdanie ale na pewno nie takie jak ty.
EcoHuman / 83.23.210.* / 2006-09-27 16:23
A jednak była to spreparowana przez TVN prowokacja!
Renaty Beger użyto jako przynęty (innymi słowy TVN wchodzi w "konszachty" z wyborczymi przestępcami - co
nie przynosi w żadnym wypadku tej Telewizji splendoru - ,by osiągnąć swój określony wcześniej CEL), a PiS
"głodny głosów" jak rekin padliny, rzucił się na "świętą" Renatkę (co również PiS-owi Chwały nie przynosi), abstrahując juz od HANDLU, który obie strony prowadziły.
W mojej ocenie Beger dała przekupić się TVN-owi, czyli posłanka okazała się przekupną, bo chyba za "friko" tego nie zrobiła. PiS zaś uległ prowokacji, i przynajmniej Lipiński i Mojzesowicz powinni stracić swoje posady.
Zarówno PiS, jak i TVN paktują z "diabłem" i dobrze by było, gdyby ponieśli tego konsekwencje.
Dla p.Beger proponowałbym wieczny NIEBYT polityczny.
Aktywność TVN jest tu co najmniej intrygująca i w zasadzie dyskryminuje tę Telewizję jako obiektywnego Obserwatora i Recenzenta.
sos / 87.207.56.* / 2006-09-27 23:45
zato stacja ojca nieomylnego jest jedynie słuszna
stasiu / 83.8.156.* / 2006-09-27 16:23
To co ujawniła telewizja TVN było strząłem w dziesiątkę. Od początku wiedziałem, że takie rzeczy prawdopodobnie dzieją się w sejmie, ale aż krew człowieka zalewała, że nie można tego udowodnić. Morozowski i Sekielski - brawo! A Prawo i Sprawiedliwość pokazało teraz skrywane przez dłuższy czas prawdziwe oblicze tajemniczej i "niby niezkazitelnej" nazwy jak i samej partii.
snajper / 83.31.30.* / 2006-09-27 17:04
Zapewniam Cię /stasiu/, że 30 lat temu też tak było. Nie ma się czym podniecać. Chyba jesteś jeszcze nieskażony. Ale to nie jest wcale źle. Posłuchaj: "Nie doszło do korupcji w sensie prawa karnego - tak o sprawie rozmów Renaty Beger z Adamem Lipińskim mówi prawnik-karnista, prof. Zbigniew Hołda z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Według niego, były to „negocjacje polityczne, do których prawo karne nie ma zastosowania”. Hołda w wypowiedzi dla PAP podkreślił, że aby doszło do przestępstwa korupcji, w zamian za jakąś korzystną decyzję czy załatwienie danej sprawy, musi być komuś udzielona „korzyść majątkowa lub osobista”. „Taką korzyścią osobistą nie jest przecież nominacja na wiceministra” - dodał prawnik. „Nie dostrzegam w całej sprawie żadnego przestępstwa, bo rozmowy te były negocjacjami politycznymi (...)” - oświadczył Hołda"
sos / 87.207.56.* / 2006-09-27 23:39
przepraszam! w takim razie za co siedzi Rywin?
MP / 85.219.252.* / 2006-09-28 12:43
Z probe wyludzenia kilkunastu milionow dolarow od Agory.
Gdzie tu jest polityka?
guci0 / 2006-09-27 15:29 / Bywalec forum
Jestem pod wrazeniem, powtarza sie sytuacja z 1992 roku. CIekawe jak tym razem sie skonczy. Przypominam, teraz nie maja prezydenta :)))

Co do calej prowokacji, to myslalem ze TVN ma jednak wiecej rozumu, coz trudno.

Dzis dzieje sie historia, ciekaw jestem jak bedzie to omawiane za jakis czas. Dzieki Bogu, nagralem sobie nocne (nieudana nocna zmiana wydanie II) wystapienie PO w TVN24 (od pewnego czasu juz PO24).

Poprostu szkoda gadac, opamietajmy sie? Chcemy znow aby do wlacdzy przystapily TUSKI i spolka z SLD?

Pozdrawiam
Desstin / 2006-09-27 19:26 / Bywalec forum
Chcemy - pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
backi / 62.29.160.* / 2006-09-27 15:40
chyba jestes slepy i gluchy... moze moher ci uszy i oczy zakryl... opamietaj sie, przejrzyj na oczy... Pisowi juz dziekujem!!!! a mialo byc czysto i bez afer... nawet PIS tworzy jakis uklad
Kleks / 85.198.235.* / 2006-09-27 14:57
Niech zgadnę teraz TVN zrobi nową telewizję 24 godzinną z takim targami :)))) Materiału jest wbród od 20 lat :)))))

Najnowsze wpisy