Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Autostrady za 9 groszy

Autostrady za 9 groszy

czarodziej / .* / 2003-04-25 12:14
Komentarze do wiadomości: Autostrady za 9 groszy.
Wyświetlaj:
yzga / .* / 2003-04-28 10:53
A może lepiej opodatkować swoje diety ?Kiedy ta banda s********ów przestanie nas okradać? Teraz będą zbierać pieniądze na autostrady a jak je wybudują to oddadzą Kulczykowi a ten ustali stawke 10 za 1 km.
Bishqp / .* / 2003-04-28 09:22
Następna klapa teatru jednego Pola. Jego bezsensowny upór to jakaś obsesja. Płacimy podatki, płacimy VAT, płacimy akcyzę w paliwie ( na drogi i autostrady) i płacimy za płatne autostrady, więc gdzie się podziewają te pieniądze, chyba nadszedł czas oglądania każdej publicznej złotówki, bo prawdopodobnie część z tych pieniędzy wypływa gdzieś w czarną dziurę.
EternalBoy / .* / 2003-04-26 15:39
Pierwsze co zrobiłem po przeczytaniu tej wiadomości w mojej skrzynce to pomyślałem zobacz link bo pewnie będą fajne komentarze. Nie zawiodłem się. Dzięki Maras. Czekam na Twoje kolejne "wizje".P.S. Komentarze są w dechę i oczywiście w 100% się z nimi zgadzam.
Wiktor / .* / 2003-04-26 10:51
Mentalność pana Pola przypomina mi mentalność gościa z gazrurką (sic!) czającego się za rogiem - zabrać ile wlezie i niech się dzieje co chce! jeżeli system finansowania inwestycji jest nieszczelny (a gdyby był szczelny to niemałe już sumy z podatków pośrednich i bezposrednich wystarczyły by z nawiązką na rozpoczęcie budowy autostrad) to wrzucenie do niego dodatkowych pieniędzy nic nie da bo i tak wyciekną.
Wiktor / .* / 2003-04-26 10:51
Mentalność pana Pola przypomina mi mentalność gościa z gazrurką (sic!) czającego się za rogiem - zabrać ile wlezie i niech się dzieje co chce! jeżeli system finansowania inwestycji jest nieszczelny (a gdyby był szczelny to niemałe już sumy z podatków pośrednich i bezposrednich wystarczyły by z nawiązką na rozpoczęcie budowy autostrad) to wrzucenie do niego dodatkowych pieniędzy nic nie da bo i tak wyciekną.
bat-tek / .* / 2003-04-26 09:42
Panie Pol!!! Daj Pan sobie spokój, czy musi Pan zapłacić jakiś haracz, bo przecież te pieniądze nie pójdą na drogi jak nigdy nie szły z likwidacji podatku drogowego,no chyba że są Panu potrzebne prywatnie, w takim razie popieram.(?)A może by się Pan zajął PKP???????
Arek / .* / 2003-04-25 22:29
podatnicy i tak juz płacą trzy podatki: winiety,podatek drogowy,i podatek w paliwie.CZY TO NIE WYSTARCZY. DOŚĆ TEGO.niech minister POL przeznaczy swoje diety na budowę dróg.a nie zgarnia kase i się z wszyskich biedaków śmieje
Trebor / .* / 2003-04-25 18:34
Jakakolwiek próba dyskusji czy przypominanie ministrowi Polowi, że powinien się zająć infrastrukturą a nie próbą oszukiwania podatników jest bezcelowa, gdyż pan Pol nie nadaje się ani na ministra infrastruktury ani na ministra czegokolwiek, jego postępowanie jest zblizone do postępowania pana Kołodki i polega na próbie oszukania potencjalnego podatnika tak aby był on przekonany, że ma więcej kiedy ma mniej. Panu Polowi już dawno wszystko się pomyliło, może by tak w końcu się zrelaksował i dał spokój swoim współobywatelom, tego życzy jemu, a przede wszystkim NAM Wasz czytelnik.
Michal / .* / 2003-04-25 15:44
Genialnie proste rozwiazanie! Z pewnoscia nie powiekszy to szarej strefy paliwowej, nie obnizy dodatkowo wplywow do budzetu... i powstanie przy okazji kolejny nie kontrolowany przez nikogo strumien pieniedzy... tak dalej Panie Pol, dziekujemy
czarodziej / .* / 2003-04-25 12:14
Za zlikwidowany kilka lat temu podatek drogowy wprowadzono dodatkową opłatę, którą to kierowcy wnoszą przy zakupie paliwa. Z przeznaczeniem na nasze kochane polskie drogi. Czyżby ta kasa gdzieś umknęła? I jak nie winiety, to znów dołożymy do benzyny?

Najnowsze wpisy