Forum Polityka, aktualnościPolityka

Bartoszewski sekretarzem stanu

Bartoszewski sekretarzem stanu

Money.pl / 2007-11-21 15:48
Komentarze do wiadomości: Bartoszewski sekretarzem stanu.
Wyświetlaj:
szczery / 87.101.32.* / 2010-05-07 15:38
Stary pazerny oszust Bartoszewski w wielu wywiadach (przed wyborami) zapewniał,że popiera
PO bezinteresownie i nawet gdyby zaproponowali mu jakąś dobrze płatną posadę po objęciu rządów to i tak jej nie przyjmie ,poniewż jest na to za stary...,no cóż czego można się spodziewać po Bartoszewskim megalomańskim starym oszuście
z demencją ,"zwolnionym" z Oświęcimia,profesorze bez matury... i samozwańczym prawie przywódcy powstania (w rzeczywistości jego rola bardziej przypominała funkcję listonosza),no cóż do oszusta Tuska i jego lodziarzy pasuje jak ulał !
Stary pazerny oszust Bartoszewski w wielu wywiadach (przed wyborami) zapewniał,że popiera
PO bezinteresownie i nawet gdyby zaproponowali mu jakąś dobrze płatną posadę po objęciu rządów to i tak jej nie przyjmie ,poniewż jest na to za stary...,no cóż czego można się spodziewać po Bartoszewskim megalomańskim starym oszuście
z demencją ,"zwolnionym" z Oświęcimia,profesorze bez matury... i samozwańczym prawie przywódcy powstania (w rzeczywistości jego rola bardziej przypominała funkcję listonosza),no cóż do oszusta Tuska i jego lodziarzy pasuje jak ulał !


Stary pazerny oszust Bartoszewski w wielu wywiadach (przed wyborami) zapewniał,że popiera
PO bezinteresownie i nawet gdyby zaproponowali mu jakąś dobrze płatną posadę po objęciu rządów to i tak jej nie przyjmie ,poniewż jest na to za stary...,no cóż czego można się spodziewać po Bartoszewskim megalomańskim starym oszuście
z demencją ,"zwolnionym" z Oświęcimia,profesorze bez matury... i samozwańczym prawie przywódcy powstania (w rzeczywistości jego rola bardziej przypominała funkcję listonosza),no cóż do oszusta Tuska i jego lodziarzy pasuje jak ulał !
Stary pazerny oszust Bartoszewski w wielu wywiadach (przed wyborami) zapewniał,że popiera
PO bezinteresownie i nawet gdyby zaproponowali mu jakąś dobrze płatną posadę po objęciu rządów to i tak jej nie przyjmie ,poniewż jest na to za stary...,no cóż czego można się spodziewać po Bartoszewskim megalomańskim starym oszuście
z demencją ,"zwolnionym" z Oświęcimia,profesorze bez matury... i samozwańczym prawie przywódcy powstania (w rzeczywistości jego rola bardziej przypominała funkcję listonosza),no cóż do oszusta Tuska i jego lodziarzy pasuje jak ulał !



Stary pazerny oszust Bartoszewski w wielu wywiadach (przed wyborami) zapewniał,że popiera
PO bezinteresownie i nawet gdyby zaproponowali mu jakąś dobrze płatną posadę po objęciu rządów to i tak jej nie przyjmie ,poniewż jest na to za stary...,no cóż czego można się spodziewać po Bartoszewskim megalomańskim starym oszuście
z demencją ,"zwolnionym" z Oświęcimia,profesorze bez matury... i samozwańczym prawie przywódcy powstania (w rzeczywistości jego rola bardziej przypominała funkcję listonosza),no cóż do oszusta Tuska i jego lodziarzy pasuje jak ulał !
Stary pazerny oszust Bartoszewski w wielu wywiadach (przed wyborami) zapewniał,że popiera
PO bezinteresownie i nawet gdyby zaproponowali mu jakąś dobrze płatną posadę po objęciu rządów to i tak jej nie przyjmie ,poniewż jest na to za stary...,no cóż czego można się spodziewać po Bartoszewskim megalomańskim starym oszuście
z demencją ,"zwolnionym" z Oświęcimia,profesorze bez matury... i samozwańczym prawie przywódcy powstania (w rzeczywistości jego rola bardziej przypominała funkcję listonosza),no cóż do oszusta Tuska i jego lodziarzy pasuje jak ulał !


Stary pazerny oszust Bartoszewski w wielu wywiadach (przed wyborami) zapewniał,że popiera
PO bezinteresownie i nawet gdyby zaproponowali mu jakąś dobrze płatną posadę po objęciu rządów to i tak jej nie przyjmie ,poniewż jest na to za stary...,no cóż czego można się spodziewać po Bartoszewskim megalomańskim starym oszuście
z demencją ,"zwolnionym" z Oświęcimia,profesorze bez matury... i samozwańczym prawie przywódcy powstania (w rzeczywistości jego rola bardziej przypominała funkcję listonosza),no cóż do oszusta Tuska i jego lodziarzy pasuje jak ulał !
Stary pazerny oszust Bartoszewski w wielu wywiadach (przed wyborami) zapewniał,że popiera
PO bezinteresownie i nawet gdyby zaproponowali mu jakąś dobrze płatną posadę po objęciu rządów to i tak jej nie przyjmie ,poniewż jest na to za stary...,no cóż czego można się spodziewać po Bartoszewskim megalomańskim starym oszuście
z demencją ,"zwolnionym" z Oświęcimia,profesorze bez matury... i samozwańczym prawie przywódcy powstania (w rzeczywistości jego rola bardziej przypominała funkcję listonosza),no cóż do oszusta Tuska i jego lodziarzy pasuje jak ulał !




Stary pazerny oszust Bartoszewski w wielu wywiadach (przed wyborami) zapewniał,że popiera
PO bezinteresownie i nawet gdyby zaproponowali mu jakąś dobrze płatną posadę po objęciu rządów to i tak jej nie przyjmie ,poniewż jest na to za stary...,no cóż czego można się spodziewać po Bartoszewskim megalomańskim starym oszuście
z demencj
niestety / 87.101.32.* / 2010-05-07 15:42
to prawda,ale są ludzie,którzy jeszcze dają się nabierać na jego pieniacki bełkot
feti / 84.144.56.* / 2010-05-17 11:51
ktos POwiedzial slysze tylko jeden wielki BELKOT.....
ten dziadek to nie kontaktuje o czym on mowi.
Tylko kto da wiecej!!!!!!
to ma byc ta ODMLODZONA POLSKA
raczej ZAPLUTA przez dziatka POLSKA..
z dedykacją dla cenzorów z michnikowszczyzny na Money.pl / 213.158.197.* / 2007-11-23 08:54
"Jeżeli nie wiesz, jak się zachować wobec tych, których nie lubisz - zwyzywaj ich publicznie od frustratów i dewiantów."

Tak, fałszywy "profesorze". Warto być przyzwoitym. Może kiedyś ci się uda...
tajmir / 2007-11-22 12:40
Panie profesorze.
Serdecznie Panu dziękuję za podjęcie się naprawy tego co Bracia spieprzyli. Polska tak , ale mocna w Europie a nie izolowana jak Białoruś.
Cezary1960 / 2007-11-21 23:50
wszystkim krytykom prof Bartoszewskiego dedykuję fraszkę
..
."próżnoś repliki się spodziewał
nie dam Ci prztyczka , ani klapsa
nie powiem nawet pies Cię j...
bo...to mezalians byłby dla psa"
real60 / 81.219.244.* / 2007-11-21 23:32
Czytając poniższe teksty prawdziwych patriotów, Polaków i jak sądzę katolików, mam kilka pytań, które tak zacnemu gronu dyskutantów nie powinny sprawić ŻADNYCH trudności.

Co robił Tow. Jarosław Kaczyński gdy prof. Bartoszewski był internowany???

Co robił Tow. Jarosław Kaczyński w pierwszy dzień STANU WOJENNEGO?

Czy był internowany jak prof. Bartoszewski?
Czy był porwany i torturowany przez SB jak Mężydło z PO?
Czy był skazany przez byłego zastępcę Ziobry - wiceministra Kryże jak Komorowski z PO?
Czy ukrywał się i organizował struktury podziemnej "Solidarności" jak Borusewicz z PO?
Czy niszczył bibułę i chował przed SB powielacze jak Tusk z PO?

Czy może ktoś z patriotów zna odpowiedź???
To są proste pytania.
feti / 84.144.56.* / 2010-05-17 11:57
chcialbym sprostowac wszystkich tak w zyciu dokladnych polakow
BARTOSZEWSKI nie ma nawet magistra a wy go profesorem nazywacie.
Ten tytul dostal od komunistycznego SALONU.
Naiwniaki....
real60 STUKNIJ SIE NAPRAWDE W GLOWE
chyba ze sie KWASNIEWSKI nazywasz....
drek / 77.253.172.* / 2007-12-11 21:09
Odnośnie bibuły którą chował Tusk: wiem, że w tamtych czasach dobrze nadawała sie do skrętów papierosowych.
Na inne pytania nie dam odpowiedzi, choć wiem,że są one również znane
marek 19.53 / 83.24.56.* / 2007-11-22 01:21

i jak
sądzę katolików,

Mogę zadać równie prymitywnie pytanie - od kiedy Tusk jest katolikiem i co katolicyzm ma do rzeczy.
To są prostackie pytania. Na poziomie prymitywnej agitki.

Bo równie dobrze mogę spytać od kiedy Mężydło, Borusewicz są z PO.
Lub czy Kryże skazując Komorowskiego był zastępcą Ziobry.
Drobiazgiem będzie zapewne wyjaśnienie od kiedy i do kiedy Kaczyński był Tow.

Zadawanie tzw. "prostych pytań" to najprymitywniejszy chwyt agitatorów od zawsze.
kpiarz / 83.7.168.* / 2007-11-23 22:08
Marku nie wiem czy zauważyłeś ale udzieliłeś również prymitywnej odpowiedzi w stylu prostego PiSmaka a wiem, że stać Cię na więcej:) Trzeba odpowiadac zawsze Prawo i Sprawiedliwie a nie "Na poziomie prymitywnej agitki".
real60 / 81.219.244.* / 2007-11-22 18:14
Liczyłem na odpowiedź, ale jak się okazuje, pytania są ZA TRUDNE.

Jeśli pytania, które zadałem są dla pana za trudne, TO NIE MA OBOWIĄZKU na nie odpowiadać. Choć starałem się naprawdę jak mogłem, aby dostosować je poziomem do zwolenników pisu (co świetnie pan zauważył), o czym jasno i dokładnie poinformowałem na wstępie, charakteryzując grupę docelową.

Jak się jednak okazało, na nic moje wysiłki, skoro nawet pan ma z tym takie trudności.
A wystarczyło przecież w prosty sposób odpowiedzieć na te proste pytania, MIAŻDZĄC je potęgą faktów i wykazując w sposób prosty, przejrzysty i niepodważalny, że to po prostu jest kłamliwa agitacja.

Niestety, pańskie kluczenie i zbaczanie z tematu, jasno dowodzi, że prawda dla pańskich idoli (ale również dla pana) jest NIEWYGODNA, więc tym gorzej dla prawdy i dla tych co o niej piszą. To znany motyw, nic nowego. Finezją pan nie zaskoczył.

Życzę więc dalszych sukcesów w pisaniu historii na nowo, zwłaszcza że aplikuje pan do pisu a tam takie umiejętności są niezbędne (aby nikt nie wcisnął wam kitu, "...że białe jest białe, a czarne jest czarne..". :):):):)
smutne, smutne / 83.24.142.* / 2007-11-21 22:12
Ani to profesor, ani doktor, ani nawet i magister. A profesora z niego zrobili!

Cóż...
Śmiechu warte?
Nie, płaczu!
sas124 / 217.197.73.* / 2007-11-21 19:48
Cały: Ten rząd Tuskolandi to jeden wielki DYPLOMATOŁ !!!!!
Z tego wynika że rządzą nami żydzi,niemcy,anglicy tego chcieliści młode matoły aby Polska znikła a Polakami rządzili AntyPOlacy !!!!
Historja rozliczy was z głupoty ale będzie już za pużno IDJOCI !!!!
carus / 195.117.255.* / 2007-11-22 08:54
Rozumiem truskolandia, ale...
Jeśli nie wiesz jak pisać – unikaj: Czech, Niemiec...
A jeśli tego nie wiesz, jesteś polakiem przez bardzo małe ,,p” lub żydem...na jedno wychodzi. Po takim błędzie nie ma ciekawości czytać dalej.
WSTYD
tf / 195.117.255.* / 2007-11-22 08:51
Rozumiem truskolandia, ale...
Jeśli nie wiesz jak pisać – unikaj: Czech, Niemiec...
A jeśli tego nie wiesz, jesteś polakiem przez bardzo małe ,,p” lub żydem...na jedno wychodzi. Po takim błędzie nie ma ciekawości czytać dalej.
WSTYD
real60 / 81.219.244.* / 2007-11-21 23:49
Zanim ich rozliczy historia, ciebie powinien rozliczyć jakiś polonista z podstawówki.
Taki patriota a kilku zdań poprawnie po polsku sklecić nie potrafi.
Takich właśnie patriomatołków ma ta nasza biedna ojczyzna. Wstyd.
sas124 / 217.197.73.* / 2007-11-22 03:00
Regulamin forum
xx / 83.28.49.* / 2007-11-22 01:21
och real, szybko sie uczysz!
Ta ,szkoła podstawowa .
Normalnie olśnienie!
jaksięwypełni! / 83.24.229.* / 2007-11-22 17:44
a konDonek jakie zawiera treści?
kpiarz / 83.7.168.* / 2007-11-23 22:26
A w PiSuarze ile się mieści treści?:)
no nie / 83.23.148.* / 2007-11-21 18:51
Winszuję patrona w opluwaniu Polski, czyżby Tusk uważał, że potrzebuje szkolenia w tym zakresie? Mam nadzieję że będzie gorzko tego żałował. A więc teraz Zyd, który oczerniał Polskę gdzie się tylko dało i w czasach gdy był ministrem spraw zagranicznych spokojnie wysłuchiwał w knesecie obelg pod naszym adresem, aż inni posłowie Żydowscy stanęli w naszej obronie i zarzucili kamstwa oszczercom będzie patronem (tylko tak naprawdę czyim). A swoją drogą czy to normalne żeby człowiek po przejściu obozu koncentracyjnego tak właził w tyłek niemcom ?
@@@ / 195.90.107.* / 2007-11-21 22:37
Jest im wdzieczny, przeciez go wypuscili z obozu po 6 miesiacach.
zenada / 193.189.73.* / 2007-11-21 18:19
Zwykły handel za poparcie PO w wyborach teraz zapłata. Dziwie się że na stare lata, ważniejsze są dla niego pseudo zaszczyty od honoru i dobrego imienia. Dla mnie stracił resztki godności. A jeszcze niedawno takie było oburzenie Gazety Wyborczej jak PIS handlował stanowiskami z Profesorem Leperem. Ale teraz jest wszystko cacy
jaajaj / 83.23.125.* / 2007-11-21 18:53
madryś jak te klafisze w które stukasz.
jedenzwielu / 195.33.56.* / 2007-11-21 16:13
Widzę, że sporo tu "znawców" prowadzenia polityki zagranicznej. Proponuje abyście najpierw zapoznali się z osiągnięciami profesora dla POLSKI, o ile to zadanie Was nie przerasta, a dopiero potem przelewali te żałosne piski.. Liczę na jeszcze więcej takich osób, które chcą coś zrobić dla mojego kraju i mniej takich malkontentów, co to wiecznie szukają winnych dookoła. Pozdro..
@@@ / 195.90.107.* / 2007-11-21 16:43
Na poczatku napisz dlaczego nazywasz go profesorem.
jedenzwielu / 195.33.56.* / 2007-11-21 17:00
Dlatego, że nim jest... jeśli to umknęło Twojej uwadze :)
@@@ / 195.90.107.* / 2007-11-21 17:50
Byl wykladowca na stanowisku sluzbowym profesora. Jak skonczyl wykladac przestal zajmowac stanowisko profesora.
jedenzwielu / 91.76.148.* / 2007-11-21 18:52
To go tak nie nazywaj, nie musisz. Na szczęście nie możesz też mnie zabronić używania tytułów honorowych, ot takie moje prawo :) Spożytkuj swoją energię odkrywczą gdzie indziej. Pozdro.
KAP / 2007-11-21 16:50 / Tysiącznik na forum
poniewaz nadal mu tytul rzad Bawarii. Jakos w Polsce siedzial w wiezieniu i byl relegowany przez komunistów z uczelni. Nie to co Wielcy Bracia , prawda?
xxxyyyzzz / 83.151.38.* / 2007-11-21 17:10
Sam Bartoszewski przyznaje tylko, że w 1983 był profesorem gościnnym uniwersytetów w Monachium, Eichstätt i Augsburgu i iani słowem nie wspomina, że uzyskał jakiś tytuł naukowy od rządu Bawarii.Było by to wreszcie kuriozum na skalę światową, ponieważ w Niemczech profesorem może zostać tylko doktor.
1).W umowie międzynarodowej o uznawaniu stopni i tytułów nie ma mowy o uznawaniu tytułów profesorskich.
http://www.buwiwm.edu.pl/uzn/rfn.htm
2) Z Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym wynika że obywatel RP musi mieć doktorat żeby zostać profesorem zwyczajnym/nadzwyczajnym.
3)Obywatel RP musi mieć minimum stopień doktora aby móc zostać profesorem wizytującym.
Wniosek: Bartoszewski w świetle polskiego prawa nie jest profesorem.
gryzli / 77.253.172.* / 2007-12-11 21:20
Prawo prawem a profesura za zasługi wobec narodu wybranego liczy się po równi z ukończonymi fakultetami
jedenzwielu / 195.33.56.* / 2007-11-21 17:32
Nieźle! Też potrafię korzystać z google... Jak już tak się wymądrzasz, to może doczytaj więcej na temat, bo możesz wypaść blado: "Posiada liczne tytuły naukowe: między innymi profesora (nadany mu w 1983 r. przez rząd Bawarii), doktora honoris causa filozofii i nauk humanistycznych czterech uniwersytetów"
Tak czy inaczej, jeśli polskie prawo nie pozwala Ci go nazywać profesorem, to go nie nazywaj. A ja z góry dziękuję za nie odbieranie mi mojego prawa do nazywania człowieka jego honorowym tytułem... czego zresztą pisowska postkomuna chętnie by mi zabroniła..
@@@ / 195.90.107.* / 2007-11-21 17:40
Walese tez nazywasz doktorem?
jliber / 212.180.147.* / 2007-11-21 17:31
W wieku gdy normalni ludzie robią magistra, Bartoszewski
walczył sobie z hitlerowcami w podziemiach Warszawy a potem się obijał w obozie Auschwitz. Co za leń. Ale potem w Auschwitz zobaczył jacy Niemcy są fajni, więc nic dziwnego że taki przychylny dla nich się zrobił. Hmmm, o czym zapomnieliśmy? O tym że światem rządzi żyd z małym kotkiem na kolanach oraz cygarem? Tak, teraz nasz światopogląd jest kompletny, teraz możemy iść w życie wiedząć że nikt nas nie zagnie.
3arna / 62.21.86.* / 2007-11-28 23:10
jliber - "a potem" to nogi pachną . :):):)
@@@ / 195.90.107.* / 2007-11-21 17:41
Troche Ci sie jego biografia pomylila.
Najpierw byl a obozie a potem walczyl z hitlerowcami.
Cikawe jak sobie zalatwil zwolnienie z obozu.
dreczek / 77.253.172.* / 2007-12-11 21:15
muszą być tam jakieś teczki,
KAP / 2007-11-21 16:42 / Tysiącznik na forum
eee tam, czepiasz sie. Jesli ktos popieral Fotge to na pewno zna sie na zasadach prowadzenia dyplomacji.
parkgeriatryczny / 83.6.22.* / 2007-11-21 18:00
eee tam, czepiasz się. Jeśli ktoś popiera psychopatę Bartoszewskiego, to na pewno zna się na starczej demencji.
majorka9 / 89.77.92.* / 2007-11-21 15:54
mam pytanie, czy Sikorski jest taki slaby ze az trzeba bylo wyciagac "trupa z szafy " czy idzie o to zeby zamazac nieudolnosc rzadow Tuska????????????
naprawdędob / 83.6.22.* / 2007-11-21 17:56
dobre określeni - trup z szafy. Autentyczny trup, a szafa to pewnie z aktami WSI.
jliber / 212.180.147.* / 2007-11-21 16:04
Hehe, według tej logiki, to pomyśl jakim cieniasem musi być Kaczyński skoro do spraw kobiet radzi się Nelli Rokity.
@@@ / 195.90.107.* / 2007-11-21 15:50
Tusk teraz bedzie wiedzial jak siedziec cicho kiedy ktos obrzuca Polske gownem. Bartoszewski ma w tym doswiadczenie z Izraela.

Najnowsze wpisy