Forum Polityka, aktualnościPolityka

Będzie afera "W Pędzącym Króliku 2"?

Będzie afera "W Pędzącym Króliku 2"?

Money.pl / 2013-06-20 08:44
Komentarze do wiadomości: Będzie afera "W Pędzącym Króliku 2"?.
Wyświetlaj:
Prudent / 212.160.172.* / 2013-06-20 11:24
Oczywiście Panie Rufcio.
Możemy tworzyć setki służb kontrolnych, Fiskus może czesać firmy, każdego przedsiębiorce możemy uważać z góry za przestępce.
Dlaczego? Dlatego, ze media nagłaśniają skrajne przypadki nieuczciwych przedsiębiorców - to się dobrze sprzedaje.

Niszczymy własne firmy na swoje życzenie.
To my przyczyniliśmy się do tego, że w dużej części na rynku zostali oszuści, którzy wyspecjalizowali się w omijaniu prawa. Takim udaje się obecnie najłatwiej przetrwać.

Niech nikt jednak później nie płacze, że nie mamy własnych banków, mediów, firm ... a wszystko przejmują obce firmy
Rufcio363 / 37.130.30.* / 2013-06-20 11:16
Panie Prudent, proszę czytać ze zrozumieniem. Czym innym jest stworzenie warunków dla rozwoju KAŻDEGO biznesu, a czym innym jego polska odmiana - czyli daj pieniądze na moją partię, a ja ci dam zlecenie do realizacji, za, publiczne, oczywiście pieniądze.
Prudent / 212.160.172.* / 2013-06-20 08:47
Głupszego tekstu jak żyje nie czytałem "To mogłoby pchnąć polityków w ramiona biznesmenów"

Nie wiem czy Pani Paulinka to wie ale bogactwo US powstało właśnie dlatego, że rządzący tworzyli warunki dla rozwoju popierających ich przedsiębiorstw - niższe podatki, niewielka administracja, przyjazne prawo.

U nas w Polsce dotychczasowy system preferuje partie nastawione na elektorat roszczeniowy więc koniec końców nie mamy własnych przedsiębiorstw ani kapitału.
pffff / 194.8.66.* / 2013-06-20 08:45
NIC NIE WIDAĆ, NIC NIE WIDAĆ

Najnowsze wpisy