Forum Forum inwestycyjneFundusze

Będzie korekta czy nie??

Będzie korekta czy nie??

bieda / 2007-01-20 13:37
Jak w temacie. Wycofłem środki z funduszy i mnie szlak trafia bo giełda non stop się pnie w góre. Ile jeszcze musze czkać....
Wyświetlaj:
pchelek / 2007-01-23 19:34 / Tysiącznik na forum
jak bedziesz czekal to ci myszy te banknoty schrupia ze smakiem - fundusze to nie ruletka i tu sie nie obstawia - to inwestycje na wiele lat
jertom / 2007-01-21 16:59 / portfel / Bywalec forum
chcesz zarobić to nie panikuj jak tylko drgnie na parkicie tylko kup akcje dobrze je schowaj i zajżyj do nich za 2-3 lata zysk pewny
lukaszwych / 2007-01-28 00:56 / portfel / "Demon rynków"
Nie bylbym taki pewny ze za 2 , 3 lata beda akcje wyzej niz sa teraz. Myzle ze za jakies 2 lata przyjdzie bessa w koncu i rownie dobrze akcje moga byc polowe tansze. Taki sposob inwestycji to jest dobry bo bessie albo jakiejs wiekszej korekcie a nie po 5 latach nieprzerwanej hossy.
LBas / 2007-01-20 22:51 / Bywalec forum
jak będziesz tak wycafywał środki przy pierwszej lepszej korekcie to sobie więcej szkody narobisz niż zarobisz
mick / 2007-01-20 14:48 / Uznany Gracz Giełdowy
a nie dostałeś z funduszu rozpiski z datami kiedy bedzie korekta?? dziwne, bo zawsze wczesniej wysyłali.



CO ZA LUDZIE: KOREKTA NIGDY NIE PODAJE DATY KIEDY SIĘ ZACZNiE. MOZNA Z WIEKSZYM CZY MNIEJSZYM PRAWDOPODOBIENSTWEM PROBOWAC PRZEWIDZIEC KIEDY MOZE NASTAPIC.
Miałes ochote na dodatkowy zarobek. podjałes ryzyko. chyba sie nie opłaciło. masz nauczke. skoro powierzyłes kase TFI to daj sie wykazac zarządzającym. w czasie korekty przeciez nie starcisz tej kasy - tylko w pewnym czaso-okresie wartosc jednostki spadnie. ale zakladajac ze to korekta to po 3 czy 10 miesiacach wart jednostki ustanowi nowe szczyty.
LBas / 2007-01-21 00:35 / Bywalec forum
Mi przysłali rozpiske żeby konwertować na akcyjne 15.01 ale byłem niecierpliwy i zrobiłem 10.01 i wiesz że dobrze zrobiłem że nie posłuchałem
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy