Forum Polityka, aktualnościKraj

będzie likwidacja OFE?

będzie likwidacja OFE?

automaniak / 2013-05-15 10:15
Co myślicie na temat tego całego zakichanego OFE? Czy będzie likwidacja czy nie? Mi się wydaje ze prędzej czy później rzad przygarnie i zabierze cala kwotę z OFE i wpompuje ta kasę w jakiś znów mało przekonujący plan naprawy finansów ;/
Wyświetlaj:
kuklux / 2013-06-06 09:33
ja nie potrafie zrozumiec jednej rzeczy. Skoro od samego poczatku wiadomo bylo ze ofe to jest sciema i ze nie bedzie to mialo zadnego lepszego wplywu na zycie ludzi a wrecz przeciwnie - gorszy z racji tego ze pieniadze ida na ofe a nie tylko na zus. To czemu wtedy nikt nie zareagowal? Ciemnogród czy co? No powiedzccei mi. ACTA mialo wejsc i nagle ludzie potrafili sie sprzeciwic temu! czemu nie robia tego na codzien folgujac zapedy naszego rzadu w te durne pomysly które ma teraz ;/ miejmy nadzieje ze wreszcie ludzie przetra oczy z obludy i zrobia cos z tym zeby tak nie bylo w przyszlosci!
zakupoholiczka / 2013-05-15 12:33
tu nie likwidacja ofe by sie przydala a likwidacja rzadu! tego rzadu ktory doprowadzil do takiej zapsci gospodarki polskiej! od tego trzeba zaczac a dopiero pozniej mozna cos kombinowac nad innymi rozwiazaniami
Robert345 / 2013-05-15 14:00
Jasne ze tak, moim zdaniem to tylko kwestia czasu , jak w końcu zlikwidują OFE!! Kto miał zarobić na OFE ten zarobił, teraz można zamykać!! Okradzeni obywatele? A kogo to obchodzi!!
cieciorka / 2013-05-16 11:41
no dokaldnie sie zgadzam ztym co napisales tutaj, poalcy przywykli do tego ze rzad ich okrada i dla nich to cos normalnego widocznie jest ;p
Tarzan / 2013-05-16 13:12
Rząd nie nazwie tego likwidacją po prostu powie że to przesuniećie środków z OFE do ZUS-u , a to że po tym manewrze nikt nie będzie miał dostęþu do tych pieniędzy , to nie ważne!! ZŁODZIEJE!!
quens / 2013-05-15 11:50
mi tez sie wydaje ze to kwestia czasu az rzad zagrabi nasze pieniadze z funduszu OFE i przeznaczy je na jakies zabiegi majace na celu zmniejszenie dziury budzetowej. Przykre ale prawdziwe niestety bo jzu nie raz sie przejechalismy na naszym rzadzie ;/

Najnowsze wpisy